Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2020., 11:11   #1
Online tečajevi

Pozdrav,

trebam preporuku online tečajeva, plaćenih ili besplatnih koji se mogu navesti u CV-u kao relevantna vještina.
justicija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2020., 13:57   #2
https://www.edx.org/
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2020., 14:46   #3
Možeš malo precizirati koje područje?
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2020., 15:50   #4
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Možeš malo precizirati koje područje?
Marketing,ekonomija,managment,jezici,emocionalna inteligencija,društvene mreže/internet.Uglavnom vještine za društvene i humanističke znanosti koje su tražene u današnjem svijetu.
justicija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2020., 16:15   #5
edX, Coursera, Udacity, Udemy, Great Courses Plus.

Ovaj prvi daje i službene certifikate, drugi isto mislim da daje, ostali mislim da ne.
Bez obzira na službeni certifikat, na svakom od ovih se znaju naći korisne i zanimljive stvari.
eqinor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2020., 16:55   #6
Hvala Vam svima na prijedlozima.
justicija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2020., 17:26   #7
edX i Coursera su po meni najbolji. Odlični tečajevi, ako želiš certifikat, platit ćeš ga. Imaju od jeftinijih po 50$ do skupljih od 1000$.


HubSpot isto ima odlične tečajeve koji su free i izdaju certifikat.


Ne zaboravi na Google Skillshop. Imaš free tečajeve i poslije polaganje ispita koji su u zadnjih 5-6 godina free, a na cijeni su Doduše, za većinu njih da zapravo shvatiš kak funkcioniraju ti treba nešto gdje ćeš "vježbat", ali ako ideš samo zbog certifikata, daju se položit i bez prave prakse. Preporučam za početak analytics for begginers pa dalje + adse.


Ako želiš nešto "naše". Algebra ima tečajeve za internet marketing koji se mogu slušati i polagati online.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2020., 18:25   #8
Pozdrav zna li itko za online tečajeve za izradu web domena
elastiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2020., 16:54   #9
Pozdrav!
Ima li netko iskustva s Campster tečajevima? Vidim da sada imaju tečajeve po 99 kuna. Konkretno zanimaju me WordPress, Web novinarstvo i sl. Voljela bih se baviti pisanjem (npr
članaka, tekstova za blog..), ali nemam iskustva u takvim poslovima pa sam mislila da bi bilo dobro prvo nešto naučiti kroz neku edukaciju. Hvala unaprijed!
__________________
This time next year we'll be millionaires! :)
DonaBarbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2020., 18:10   #10
Quote:
DonaBarbara kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Ima li netko iskustva s Campster tečajevima? Vidim da sada imaju tečajeve po 99 kuna. Konkretno zanimaju me WordPress, Web novinarstvo i sl. Voljela bih se baviti pisanjem (npr
članaka, tekstova za blog..), ali nemam iskustva u takvim poslovima pa sam mislila da bi bilo dobro prvo nešto naučiti kroz neku edukaciju. Hvala unaprijed!
Pozdrav

završila sam nekoliko tečajeva kod njih, čisto da nadopunim CV malo, a i zvučali su zanimljivo. Po meni - uče se osnove osnova, bude jako lagano, pogotovo ako imaš već neko znanje o temi.. Zadaci i testovi isto prelagani, završiti tečaj i dobiti certifikat je mačji kašalj...ali koliko ćeš naučiti, e to je već upitno

+ razočaralo me kod zadnjeg tečaja koji sam upisala što tjednima nisu odgovarali na neki problem koji je nastao na platformi, nisam na kraju dala dobru recenziju, a na ocjeni tečaja koju daju korisnici stoji 5,0/5, znači da stavljaju samo skroz pozitivne recenzije korisnika.

Sve u svemu - kolko para, tolko muzike
buhtlica23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2020., 17:14   #11
Quote:
buhtlica23 kaže: Pogledaj post
Pozdrav

završila sam nekoliko tečajeva kod njih, čisto da nadopunim CV malo, a i zvučali su zanimljivo. Po meni - uče se osnove osnova, bude jako lagano, pogotovo ako imaš već neko znanje o temi.. Zadaci i testovi isto prelagani, završiti tečaj i dobiti certifikat je mačji kašalj...ali koliko ćeš naučiti, e to je već upitno

+ razočaralo me kod zadnjeg tečaja koji sam upisala što tjednima nisu odgovarali na neki problem koji je nastao na platformi, nisam na kraju dala dobru recenziju, a na ocjeni tečaja koju daju korisnici stoji 5,0/5, znači da stavljaju samo skroz pozitivne recenzije korisnika.

Sve u svemu - kolko para, tolko muzike
Malo mi je bilo sumnjivo sto su samo pozitivni komentari. Sam taj certifikat mi nije toliko bitan, vise bi htjela da nesto stvarno naucim. Samo sto nemam bas neku cifru za izdvojiti.
__________________
This time next year we'll be millionaires! :)
DonaBarbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2021., 13:36   #12
Što se tice campstera doslovno je osnova osnove. Konkretno polazem web novinarstvo, copy i wordpress.
Naucit se da ponesto (nije sad kao na nekom kolegiju), ali naucis neke.stvari koje sigurno nisi znao, daju ti i ponesto clanaka sa portala koji se bave pisanjem (za koje nisam nk znao da postoje) pa i od tamo mozes vuci informacije.

Sve u svemu za te novce solidno, kazem neces dobit diplomu magistra ekonomije, ali ces dobit neka znanja i dobru podlogu za nastavit dalje sa radom i bit konkurentniji na trzistu.


Takoder daju vam i dodatne popuste na druge tecaje. Evo kod friday25 ako netko zeli za 25 posto popusta
Pistolero27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2021., 18:22   #13
Campster tečajevi su na hrvatskom jeziku???
mkova45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2021., 17:38   #14
bok

kanim završiti nekoliko tečajeva na Campsteru.
Da li ih mogu to priložit u životopisu?
lena lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2022., 16:24   #15
Jel tko ima iskustva sa ovim tečajem za projekte, Zvuči zanimljivo, al kako sam okolo gledala, takvi tečajevi su po 10000 kn, a ovaj nešto jako sitno pa ne znam jel se isplati. Gledam to kao čisto nadogradnju u životopis i možda ako se nađe prilika pisanja eu projekata jer imam neke ideje pa bi voljela naučiti o tome nešto više da si ideje stavim na papir...
lady bug is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2024., 14:26   #16
Bok, trebala bih prepouku za online tečaja sql-a na Hrvatskom?

Hvala
Jellle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.