Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2009., 12:36   #41
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
instaliraj program koji se zove Trillian, možeš imati i icq i msn istodobno


pa ak instaliram taj trilian jel i na njega moze ici hotmail adresa ili se mora praviti neka posebna :S:S
almicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 12:59   #42
Ne.... slusaj. Imam msn plus stariju verziju.... i slobodno san na dva acc sign-an... i nema uopće reklama...
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 13:10   #43
pa možeš ići na msn preko ebuddy-a!!!!
kova_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 13:11   #44
Quote:
almicaa kaže: Pogledaj post
pa ak instaliram taj trilian jel i na njega moze ici hotmail adresa ili se mora praviti neka posebna :S:S
Jel ti slušaš mene?
Imam rješenje za tebe!
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 14:29   #45
Da ne otvaram novu temu, da li mogu primati na dva messengera ( doma i na poslu ) isti e mail, a različite su adrese?
Cherry is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 15:31   #46
ajme tsa ste vi tu iskomplicirali bezveze
nemoze se staviti 2msn programa, al se moze na msn 8.5 ulogirat ona a na stranic e-buddy, mebbo.com ili msn.live ova druga. i obje su u isto vrijeme na msn, jel sad bitno oces sa stranice ili ovako, osim zbog history i smajlica, winkova i ostalog nepotrebnog dreka ??
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 15:54   #47
a postoji i onaj patch Polygamy s kojim oboje mozete biti ulogirani na istom kompu u isto vrijeme
saskvač is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 16:54   #48
men treba informacija kako imat dva msna-a na kompu
almicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 22:58   #49
Rekoh ti msn plus, neam pojma šta onaj dick spominje, valjda vise postova =veci penis??

@cherry pogledaj u opcijama, mozes forwardat svaki e-mail koji ti dođe na 1. adresu se automatski sam šalje na 2. adresu..
Djed_Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 01:09   #50
evo kak sam ja uspio napravit da budem ulogiran na 2 msn-a u isto vrijeme: 1. ulogirate se na msn.(morate imati i msn plus) 2. tamo ispod avatara u traci sa onim view your email box, view your sharing kliknete na ikonicu od msn plus. 3 kažete lock messenger 4.tada će vam svi prozori od msn-a nestat,...kad nestanu opet uđete u msn, ali ne tamo dolje desno kod sata na tu ikonicu nego baš zapravo kao kad vam se pali komp i ulogirate se samo sa drugim kor. imenom i pass-om.
ToNi992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 02:19   #51
ja to ev upravo sad uradila ak kad odem na lock messanger i akd nestanu ti prozori kasnije nece da otvori msn ukoliko ne odem na ikonicu u denom uglu i opet otvori moju mail adresu
almicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 08:54   #52
ajde probaj otić opet tamo di je bio lock messenger ali nemoj to kliknit nego ono zadnje. (preferences) onda odi na customize i stavi kvačicu na ono prvo alow me to connect... ak to nije onda stvarno neznam
ToNi992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 15:03   #53
Quote:
ToNi992 kaže: Pogledaj post
ajde probaj otić opet tamo di je bio lock messenger ali nemoj to kliknit nego ono zadnje. (preferences) onda odi na customize i stavi kvačicu na ono prvo alow me to connect... ak to nije onda stvarno neznam


ev uspjela sam sad hvala puno
almicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 15:14   #54
eto super
ToNi992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 22:05   #55
Question Msn Beta 2009

Moja prijateljica je nabavila msn beta 2009 i kad se počme spajat izbaci joj eror broja 80080005 ...mislim da ima windows vistu..zna li netko kAK SE TO POPRAVLJA
hvala

osim sto tema postoji zar je tako tesko u google, yahoo, live ili nesto deseto ukucati "msn error 80080005"?
__________________
I udarac u dupe je korak naprijed !!!!!!

Zadnje uređivanje scripta elegans fe : 27.01.2009. at 22:11.
macak-001 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 27.01.2009., 23:18   #56
Msn emoticons

gdje mogu nac fora msn emoticone
znaci ne one male smajlice nego vise neke animacije
trazim ih vec danima ali nema nista zaniljivog
__________________
Kako oblikovati potpise
blond89 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 29.01.2009., 00:39   #57
paltalk ne radi

Imam problem sa paltalkom. Naime, kad sa stranice paltalk.com skinem program (download for free), skida se samo arapska verzija, odnosno verzija sa arapskim slovima. Kad odem u help room (go to an online help room) i tamo su arapska slova a u zaglavlju vidim da piše Arabic help.

Dakle, očito je da skidam arapsku, pretpostavljam bliskoistočnu (?) verziju paltalka. Molim za pomoć: 1.) ili je do windows-a, a moglo bi biti jer je windows instaliran sa CD kojeg sam kupio na pijaci () ili 2.) skidanje ide preko servera sa arapskog područja, a to ne bi trebalo biti jer sam provjerio - kod ostalih sa mog servera se skida normalan paltalk, tj. na elgleskom jeziku (za Europu).

One naše sobe (browse all rooms) uopće ne prepoznaje - recimo soba Croatia / "Srce čezne da se zezne" ne može uopće otvoriti: sve je na arapskom i samo njihove sobe mogu otvarati.

Plese help.
wasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 19:52   #58
Moze li mi netko reci koliko skype guta prometa, ponekad koristim vodafon mobile za spajanje na net ( 512 mb prometa ) pa me strah da mi skype ne popapa promet ??
rooan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 20:40   #59
Arrow SKYPE_Jednostavno genialno- obavezno citaj

Dakle radi se o odlicnom starom programu skype-u koji nudi mogucnost razgovora preko kompa i mobitela i telefona i to nevjerojatno jeftino!
dakle mozete telefonirat za sam, pazite sad, 0.043eura po minuti, odnosno 0.3096 lipa po minuti , sto znaci da sa jednom kunom mozete istelefonirati bilo u fiksnu ili mobilnu mrezu 322minute!!!naravno ukljucuje se i mogucnost video poziva i sve sto je potrebno!i sto je najbolje moguce je u hrvatskoj, ali mene zanima koliko to trosi internete " ", dakle u kilobajtima ili megabajtima receno???
vise o tome na : http://www.skype.com/intl/en/allfeat...ry/?country=HR
Aspire1 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 03.02.2009., 23:07   #60
Msn pitanje

Da li postoji mogucnost da se u msn avatar ubace mrdajuci gifovi i kako?
munchy is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.