Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2008., 14:25   #261
Quote:
Mito kaže: Pogledaj post
ne bih želio stavljati sol na ranu, ali ključna riječ je možda... možda bi se udala za tog stranca i s njim imala još dvoje predivne djece... možda ne... jedino je sigurno da je prvo dijete ubijeno...

ujedno, ovako ispada da si žrtvovala prvo dijete za muža, karijeru i drugo dvoje djece... ne znam koliko je to moralno opravdano...
Sigurno se ne bi udala za tog stranca, vjeruj mi, nije bilo nikakve šanse...

Ja se ne pravdam, ali niti ne tražim da netko to opravdava ali ni ne osuđuje.
Bilo je što je bilo, tako da se ne želim opet vraćati na moralnost, ja sa tim živim... i to je bila moja odluka, kao što "ubijena" mora donijeti svoju odluku, a mi joj možemo ali i ne moramo pomoći.
c@rlit@ is offline  
Old 02.12.2008., 14:25   #262
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Meni je žena rekla da vidi žuto tijelo s cistom u lijevom jajniku. Bojim se vanmaterične i ne bih se čudila neprohodnosti jajnika jer su mi se ove godine zaredale neke upalice....
ako je vanmaterična trudnoće ćeš se riješiti al još je važnije tvoje zdravlje,kada te opet doktorica naručila za pregled,i jel i ona sumnja u nešto ili samo ti to misliš?
leptirica 2 is offline  
Old 02.12.2008., 14:28   #263
Quote:
Mito kaže: Pogledaj post
ja je nisam osuđivao nego ukazivao na neke stvari koje proizlaze iz takve odluke
šta bi bilo kad bi bilo,glupost...treba se ravnati po svojoj savjesti,a ne slušati druge,jer osoba će na kraju sam morati s tim živjeti,u ovom slučaju ubijena..
nisam te mislila kritizirati,al nekak mi je to čudno zvučalo
leptirica 2 is offline  
Old 02.12.2008., 14:31   #264
Prva doktorica me pregledala i nije bila sigurna. Rekla je da je možda vanmaterična, ali da me ne želi preplašiti. Pa sam išla kod druge. Ta je napravila pregled i upitala jel me kaj boli i da se javim ako počnem krvariti. Neke šanse da je vanmaterična očigledno postoje. Ali prvo je rekla da treba napraviti nalaz krvi da budemo sigurni da je opće trudnoća. Dakle, prvo moram izvaditi hormone i to odnijeti za 2-3 dana, kako je rekla. Inače imam policistične jajnike i snižen estrogen. Svaka vanmaterična završava odstranjenjem jajovoda? ?
ubijena is offline  
Old 02.12.2008., 14:37   #265
[QUOTE=ubijena;17383665]Prva doktorica me pregledala i nije bila sigurna. Rekla je da je možda vanmaterična, ali da me ne želi preplašiti. Pa sam išla kod druge. Ta je napravila pregled i upitala jel me kaj boli i da se javim ako počnem krvariti. Neke šanse da je vanmaterična očigledno postoje. Ali prvo je rekla da treba napraviti nalaz krvi da budemo sigurni da je opće trudnoća. Dakle, prvo moram izvaditi hormone i to odnijeti za 2-3 dana, kako je rekla. Inače imam policistične jajnike i snižen estrogen. Svaka vanmaterična završava odstranjenjem jajovoda? ?[/QUOT

e to neznam al mislim da ti malo odstrane jajovod,moja kuma je nakon 3 izvanmaterične jedva prezivjela i poslje više nije ni pokušavala imat djece,a ni nesmije,tako mi je žao što ti se još i to zaredalo sada,treba pratit to i za par dana opet trk sa nalazima....budi sretna ako sve bude u redu
leptirica 2 is offline  
Old 02.12.2008., 14:39   #266
Ne mora se nuzno odstraniti jajovod. Sve ovisi o pojedinacnom slucaju. (Ne mora ni vanmaternicna trudnoca biti bas u jajovodu.)
Najvaznije je da si pod lijecnickim nadzorom.
Hibridni Pogon is offline  
Old 02.12.2008., 14:42   #267
Ne smrdi na dobro, kako god.
ubijena is offline  
Old 02.12.2008., 14:44   #268
[QUOTE=ubijena;17383961]Ne smrdi na dobro, kako god.[/QUOT
a šta te nisu stavili na promatranje,trj.poslali u bolnicu...zar zbilja trebaš čekati nekoliko dana da bi znala na čemu si
leptirica 2 is offline  
Old 02.12.2008., 14:46   #269
draga carlita i leptirice, samo nastojim pomoći ubijenoj i ono što mislim pokušavam argumentirati. argumentom mi se učinilo i ono za što sam naveo da proizlazi iz carlitinog posta i spomenuo sam na početku da joj ne želim stavljati sol na ranu. znam da je njoj teško i nemam je namjeru osuđivati jer osuđivati druge nema pravo nitko. već sam negdje napisao da osuđivati imamo pravo jedino djela, a ne ljude. meni je iskreno žao carlita ima te periode praznine i vjerujem da joj je teško. i zato pokušavam pomoći jednom ljudskom biću da i ono ne mora prolaziti kroz takve periode i drugom ljudskom biću da dođe na svijet. shvatite i vi mene i još jednom ponavljam da ne osuđujem nikoga.
Mito is offline  
Old 02.12.2008., 14:49   #270
Na nalazu je pisalo ovako: desni jajovod uredan, lijevi s žutim tijelom i cistom. Ako sam ja to dobro skužila. A za lijevi je u biti kolko se sjećam, žena rekla da je prohodan. Tak da nemam pojma. Očito nije nešto prestrašno, inače bi me valjda ostavili u bolnici (btw, sv. Duh)
ubijena is offline  
Old 02.12.2008., 14:52   #271
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Na nalazu je pisalo ovako: desni jajovod uredan, lijevi s žutim tijelom i cistom. Ako sam ja to dobro skužila. A za lijevi je u biti kolko se sjećam, žena rekla da je prohodan. Tak da nemam pojma. Očito nije nešto prestrašno, inače bi me valjda ostavili u bolnici (btw, sv. Duh)
da valjda,doktori znaju što rade,nađi si neku zanimaciju ovo vrijeme dok te misli more i muče.radi nešto,šetaj,bilo šta da vrijeme što prije prođe,jedan dan ovo će biti samo prošlost,vjerujem da ćeš isplivati iz toga
leptirica 2 is offline  
Old 02.12.2008., 14:57   #272
E, sad je možda vrijeme da s ovim završimo, jer se radi o zdravstvenim problemima, a tu prestaje ingerencija ovog podforuma, a počinje od podforuma Zdravlje, nešto niže.

Pa molim autoricu da tamo postavi pitanje vezano uz vanmateričnu i ostalo.

Ono što je ovdje jedino interesantno, jest je li odlučila što u vezi zadržavanja djeteta. I što kaže dečko.

Mislim da je ovaj topic sad zreo za zatvaranje ovdje, te da autorici poželimo puno sreće, što god odlučila.

Kada odluka sazri, sa zadovoljstvom ću opet otključati temu (nakon što mi autorica pošalje poruku), te joj dopustiti da priopći što je odlučila i kakva je situacija.


Ok, ubijena? Ajde plizz.
Deedy is offline  
Old 02.12.2008., 14:58   #273
Hvala na podršci svima....
ubijena is offline  
Old 02.12.2008., 15:08   #274
pa kaj je nužno to zatvaranje teme? neću više ovdje o zravlju.
ubijena is offline  
Old 02.12.2008., 15:17   #275
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
pa kaj je nužno to zatvaranje teme? neću više ovdje o zravlju.
Kao što je kolega Deedy rekao, nužno je ako tema više nije za pdf LJES...
Nego, moj dobronamjeran savjet jest: što god namjeravala učiniti, učini to brzo. Vaganje za i protiv može trajati do unedogled i nikada neće biti kraja. Imaš dovoljno štofa za odluku, rasprava se samo može oduljiti s istim argumentima za i protiv.

Ali, kakvu god odluku donijela/li, dobro ju opravdajte pred sobom, ukoliko se takvo što u ovakvom slučaju može napraviti, no moraš uvijek biti čista pred sobom što god napravila.

Sretno

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs

Zadnje uređivanje Cika Strile : 02.12.2008. at 16:00.
Cika Strile is offline  
Old 02.12.2008., 15:22   #276
Je.....
Hvala opet i sretno nam bilo...
ubijena is offline  
Old 02.12.2008., 15:22   #277
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
pa kaj je nužno to zatvaranje teme? neću više ovdje o zravlju.
I kao i po ko zna koji put do sada, ništa od odgovora na pitanje je li donijeta kakva odluka i što je s dečkom.


Ostavljam još sat- dva ovo, a onda ide pod ključ, do neke konkretne promjene, stojim na raspolaganju na porukama za autoricu.
Deedy is offline  
Old 02.12.2008., 15:25   #278
Tebe baš veseli to zaključavanje i otključavanje, ha?
Odluku moram donijeti do petka. Ne mogu još ništa reći. S dečkom sam danas razgovarala i pokazao je neke emocije, ajmo reći, da sam ga malo više doživjela, da ga dira, da mu je stalo i da ipak ima hrabrosti... Njemu duže treba. Drago mi je da je pored mene (ne pišem ovo jer to čita .p). Možda se neke stvari zakompliciraju ako bude vanmaterična.. i pomislim si ludo, radje nek mi maknu jajovod il ne znam šta, da ne moram abortirat... Bolesno!
Bit će kako mora bit.
So help me God.
Zaključaj!
Puse svima..

Zadnje uređivanje ubijena : 02.12.2008. at 15:43.
ubijena is offline  
Old 02.12.2008., 15:45   #279
Zaključavam.

Kad budeš ovih dana imala što za dodati, cimni me na poruke!!
Sretno.
Deedy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger