Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2004., 10:58   #1
Lesnina

Dakle, ovo šta oni tamo stvaraju je teži oblik idiotizma.

Neki dan nadjem ormar a nakon toga i krevet. Nisam uspio ništa kupiti.... Zašto?? Iako su izloženi , trenutno se ne naručuju pa ih ne mozete dobiti, a "iz prostora se ne smije micati ništa" hahahah!?!?

Ukoliko Vam se ide u Muzej ili galeriju, mozete besplatno prošetati do Lesnine na Slavonskoj, ne plaćaju se ulaznice, a i vecinu izlozenog ne mozete kupiti jer se "ne naručuje trenutno",
no zato mozete pogledati komade namještaja, strukturu drveta, i tak....

Slovenci su se pokazali kao smeće po xy-ti put,a i djelatnici im svi odredi imaju neki blazi oblik retardacije, ne znam zašto sam uopće ulazio tamo, pogotovo jer mi nije prvo loše iskustvo s njima..

Preporučujem svima da zaobidju Lesninu u širokom luku..

Naslov editiran od strane moderatora!

Zadnje uređivanje Pollux : 01.10.2004. at 14:29.
Direktor1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 11:16   #2
Moja su iskustva različita; sa dječjom sobom nisam imala problema, naručena, isporučena u dan i montirana ali trosjed je sasvim druga priča. Vidjela sam trosjed koji mi se svidio, cijena je bila OK i željela sam ga kupiti ali odgovor je bio da ga nemaju na lageru. Dobro, nije mi bilo frka pa sam rekla da ću pričekati kada ga budu imali, čovjek je uzeo moje podatke, boju i vrstu presvlake i rekao da će me nazvati kada stigne. Od tada je prošlo više od godine dana a od njih niti slova a ja sam od tada kupila druga 2 trosjeda na drugom mjestu.
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 11:27   #3
shvaćam tvoju ljutnju, bijes i frustraciju ali naslov ti je zbilja za .
mogao si ga i drugačije sročiti, bez vrijeđanja.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 11:34   #4
Mogao sam i gore ) Nakon duzeg razmatranja došao sam do zaključka da je ovo prava mjera za njihovu poslovnost
Direktor1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 11:43   #5
Quote:
chiquita kaže:
shvaćam tvoju ljutnju, bijes i frustraciju ali naslov ti je zbilja za .
mogao si ga i drugačije sročiti, bez vrijeđanja.
potpisujem
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 12:50   #6
Quote:
Direktor1 kaže:
Mogao sam i gore ) Nakon duzeg razmatranja došao sam do zaključka da je ovo prava mjera za njihovu poslovnost
razmisli malo, ti nisi naslovom uvrijedio radnike u Lesnini, nego... ajd razmisli, molim te.
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 13:11   #7
Quote:
Direktor1 kaže:
Mogao sam i gore ) Nakon duzeg razmatranja došao sam do zaključka da je ovo prava mjera za njihovu poslovnost
gle, ako ti kažem da mi se jebe za lesninu jel ti onda kliker u glavi što poručuje?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 13:17   #8
Ne mogu vjerovati da ovaj topic još nije zatvoren.

Netko je zaslužio ban. O, da.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 14:54   #9
Re: Lesnina!

Quote:
Direktor1 kaže:
D
Slovenci su se pokazali kao smeće po xy-ti put,a i djelatnici im svi odredi imaju neki blazi oblik retardacije, ne znam zašto sam uopće ulazio tamo, pogotovo jer mi nije prvo loše iskustvo s njima..

Preporučujem svima da zaobidju Lesninu u širokom luku..
[/B]
ne da nisi normalan, nego jedino kome fali daska u glavi si ti!
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 21:26   #10
de mi recite kako je glasio naslov... please!!! baš me zanima!
__________________
Tko šuti, taj se slaže... (Qui tacet, consetit...)
Annette is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2004., 00:29   #11
Da,stvarno,kako je bio originalan naslov?Sad i mene jako zanima!
Btw. s njima nismo uopće imali problema,a dosta smo kupovali tamo.
zdenkomagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2004., 11:15   #12
i mene i mene
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2004., 11:57   #13
Ja sam kupio 3 ona kožna stolca na akciji

Sve OK, pitao za 3 ormara, sve sam mogo dobit (svi 3 na šibanje)
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 12:02   #14
Angry Lesnina - lose iskustvo

Narucili smo kauc 3.10. i platili puni iznos na licu mjesta. Receno nam je da cemo morati cekati nekih mjesec i po dana na isporuku. Sredinom proslog mjeseca pogledam na racun i vidim da im je datum za dostavu u Zagreb iz Slovenije 20.11. Okej, kazem, dat cu im jos par dana pa cu oda nazvat da vidim je li stigao. Nazovem, kaze covjek da nije jos doslo. Zovem danas opet (dakle, dva mjeseca od kupnje) i ispadne da je moj kauc jos uvijek u Sloveniji i da imaju problema sa stofom. Znaci, nije jos ni presvucen!

Ljubazno su me obavijestili da ce biti isporucen u sijecnju. Ne bi da sam ga narucila iz Juzne Amerike. Picka im materina.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 12:28   #15
Re: Lesnina - lose iskustvo

Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Narucili smo kauc 3.10. i platili puni iznos na licu mjesta. Receno nam je da cemo morati cekati nekih mjesec i po dana na isporuku. Sredinom proslog mjeseca pogledam na racun i vidim da im je datum za dostavu u Zagreb iz Slovenije 20.11. Okej, kazem, dat cu im jos par dana pa cu oda nazvat da vidim je li stigao. Nazovem, kaze covjek da nije jos doslo. Zovem danas opet (dakle, dva mjeseca od kupnje) i ispadne da je moj kauc jos uvijek u Sloveniji i da imaju problema sa stofom. Znaci, nije jos ni presvucen!

Ljubazno su me obavijestili da ce biti isporucen u sijecnju. Ne bi da sam ga narucila iz Juzne Amerike. Picka im materina.
Netko je vec spomenuo da je imao lose iskustvo s Lesninom u Zagrebu, ali da nije problem u SLovencima nego u Lesnini koja ne placa kako treba, a 'izvlace' se na Slovence.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 12:31   #16
Evo, nasla sam, citat...

Upozorili su me da Lesnina Zg ima nekih problema s placanjem
pa kuhije jako kasne.
Ti im platis ali oni ne plate Svei pa se vade na slovence znate imaju problema u produkciji pa zato kasni itd....



Nije kauc, ali mi se cini da je fora ista?!
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 12:34   #17
Obavezno trazi kamate! Imas na njih potpuno pravo, pogledaj malo zakon o potrosacima.

Naime, na svaki dan koliko roba kasni imas pravo na povrat kamata na iznos kojeg si dala unaprijed.

Imam primjer frendice kojoj je tako kasnio stolic i dobila je sasvim pristojnu svotu nazad. A da ne pricam da joj je i stolic brze dosao kad se pocela prijetiti
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 12:45   #18
Evo, nasla sam nesto (Zakon o potrosacima):

GLAVA 5.
PLAĆANJE PREDUJMOM
Kamate na predujam
Članak 28.
(1) Ako trgovac zahtijeva ili izričito uvjetuje kupnju proizvoda ili pružanje usluge s djelomičnim ili ukupnim jednokratnim ili obročnim predujmom i isporuči proizvod ili obavi uslugu nakon primitka predujma, dužan je potrošaču prigodom isporuke proizvoda ili pružene usluge obračunati i isplatiti kamate po kamatnjaku poslovne banke trgovca za oročene štedne uloge na tri mjeseca za cijelo razdoblje računajući od dana primljenog predujma do dana isporuke proizvoda, ako je rok isporuke proizvoda ili usluge dulji od jednog mjeseca.
(2) Odredba stavka 1. primjenjuje se i u slučaju kad trgovac ne može isporučiti ugovoreni proizvod ili uslugu.


Dakle, ti cekas vise od mjesec dana. Imas pravo na kamate.

Savjetujem ti da probas prvo to na lijepi nacin reci Lesnini, pa ako ne ide ili se tvrdoglave, fino odi do Potrosaca (www.potrosac.org). Tamo su jako ljubazni, imaju puno iskustva, rijesit ce stvar pogotovo ako je ovako jasna, njihove usluge su besplatne i uglavnom... sve
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 12:55   #19
Hvala vam puno
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 13:52   #20
Ok ja sam za svoju kuću u Bosni, čekao iz Slovenske lesnine namještaj od 4 do 1 mjeseca. Jal razumiješ. Narućio sam cijeli namještaj, od stolica do kuhinje (sve kaj ide u kuću). Istina, i mis mismo bili živćani ali kaj se može.

Prekučer smo naručili kuhinju za HOTO i moramo je čekati 3 mjeseca (znači tek za tri mjeseca se mogu uselit...)
Almir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.