Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 26.09.2008., 17:50   #1
Muž želi sex sa dvije žene

nakon što je izjavio da bi htio sex u troje, točnije samnom i još jednom djevojkom shvatila sam da naš brak i nije toliko savršen.razmišljam o tome cijeli dan, nije da i sama nisam nekad na to pomislila, naravno u varijanti dva muškarca, ali nikad to nebi uradila sad kad sam udana jer znam da bi to sve promjenilo čak i uništilo to što imamo, ili barem mislim da imamo.ovo je sad stvorilo totalnu zbrku u mojoj glavi tim više što sam se sjetila njegovih tajnih posjeta smokvici i priznanja kako je flert za njega sasvim normalan...
znam da sad zvučim kao vrlo konzervativna osoba ali uzmite u obzir da sam prije
mjesec dana rodila i sad bi htjela čuti malo nježnije riječi.
pošto ja nisam spremna na takve experimente, nevjerujem da ću ikad i biti mislim da ako mu se jednom pruži prilika da će je iskoristiti i nedaj bože onda da ja saznam
inače je divan prema meni i naša veza mi stvarno djeluje ok ali sad više neznam što da mislim
pitala sam ga onako bez veze za onu moju opciju, da ja dovedem nekog muškog i šta mislite kako mu se svidjela
uma99 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger