Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2010., 17:21   #1
Cenzura na forum.hr

Odlučio sam dići glas protiv proklete cenzure na forum.hr. De stvarno prekinite s tim glupostima. Forum.hr nije anoniman, svi se moraju registrirati da bi postali i sudjelovali u diskusiji. Samim time su modovi već usrali diskusiju, jel postoji prokleto mnogo ljudi koji sude ostale po broju postova koje imaju a ne po sadržaju same poruke. To je ogroman problem, svaka rasprava na forum.hr umire na tome. Onaj tko ima 1000+ postova je automatski veći autoritet nego onaj ko se tek registriro i odlučio sudjelovati u nekoj temi. To nimalo nije u redu.

Na topicu "Zasto muski zaspu odmah poslije seksa" ja sam napisao slijedece

Quote:
Ja zaspem direkt na njoj poslije seksa. Lakse je kad ih svezes prije da te ne mogu zbacit.
Moderator je izbrisao post pod izlikom da sam off topic i dobio sam infraction. Stvarno ne vidim što je tu off topic, pitanje topica ja bilo to sto je, ja sam napisao odgovor koji je bio on topic. Također fora je dobra. Oprostite sto imam smisao za humor. Isto tako mislim da mi moderator ne bi izbrisao post da mi je bio prvi ili 501. Da mi je bio prvi post, ne bi uopce obratili paznju na to sto to pise neki noob, a da mi je 501 onda bi bilo a joj znam vec tog lika, blablabla.

Ja sam casual poster, uhvate me faze kad poželim uskočit u diskusiju ovdje iako vecinom postam na stranim forumima. Ali volio bi da me se doživi i ovdje. Dobro, loše ili ignoriranjem ali po sadržaju, a ne po broju mojih postova.

Lijepo vas molim odgovorni, dajte moderatorima jasno i jednostavno da mogu shvatit na znanje gdje i kada trebaju djelovati; ako je netko ocigledno off topic u određenom podforumu (recimo u podforumu glazba neko posta topic "kakav je film tajitaj") i ako netko krši zakon postanjem protuzakonitog sadržaja itd. To se briše, a ne ono što sam ja našvrljo gore.


S razlogom ovo postam u Druženje i Kava podforumu zato sto smatram da uz druženje i kavu dolazi i diskusija, kakva takva ali nadam se nečem konstruktivnom. Postao bi ovo u Off Topic podforum ali je posjećenost dotičnog podforuma premala. Da ne spominjem Forum Help! podforum gdje ovaj topic uistinu pripada.
profesor oak is offline  
Old 16.03.2010., 18:01   #2
složio si se s pravilima, sad ih poštuj. glasao si za HDZ sad gledaj kako propadamo

moje jedino pitanje je
što pobogu ovo još radi na DiKu?

i tema ce biti premjestena za 5.......4.....3.......2.....

ako želis diskutirati obrati se racionalnom forumašu. kojih ima.
croatish7 is offline  
Old 16.03.2010., 18:37   #3
Quote:
croatish7 kaže: Pogledaj post

moje jedino pitanje je
što pobogu ovo još radi na DiKu?
i ja se to pitam

leolinna is offline  
Old 16.03.2010., 19:07   #4
Posto bi ovo drugdje ali na svim ostalim podforumima su mi izbrisali postove.
profesor oak is offline  
Old 16.03.2010., 19:25   #5
Ček malo, ti fakat zaspiš odmah nakon sexa?

 
Old 16.03.2010., 19:37   #6
Pa da, budem umoran. Drukcije je s rodbinom znaš.
profesor oak is offline  
Old 16.03.2010., 19:39   #7
S rodbinom???

 
Old 16.03.2010., 20:04   #8
želi te naživcirati
a ti to još gutaš

ja samo mogu reći tebi Pikaču: Uopće nisi senzualan
croatish7 is offline  
Old 16.03.2010., 20:24   #9
Iskren sam, to je sve.
profesor oak is offline  
Old 16.03.2010., 20:33   #10
Quote:
profesor oak kaže: Pogledaj post
Iskren sam, to je sve.
glede tvojih seksualnih afiniteta...nnnnnnnn
postoji jedan pojam koji definitivno ulazi u takovu tematiku
a dvoje ljudi u korelaciji ne funkcioniraju bez njega
Pikaču, upoznaj

k O n S e N z U s
croatish7 is offline  
Old 16.03.2010., 20:49   #11
ta ti je dobra, konsenzus...
da ona nema 6 godina to bi totalno upalilo
profesor oak is offline  
Old 16.03.2010., 21:07   #12
onda si ništa doli degenerik
croatish7 is offline  
Old 17.03.2010., 00:36   #13
Slažem se s pikačuom, da nema tolko cenzure mogao bi vam pričati o svojim političkim uvjerenjima
__________________
[OO]\___Y___/[OO]
_SS_ is offline  
Old 17.03.2010., 13:14   #14
Quote:
profesor oak kaže: Pogledaj post
Odlučio sam dići glas protiv proklete cenzure na forum.hr. De stvarno prekinite s tim glupostima. Forum.hr nije anoniman, svi se moraju registrirati da bi postali i sudjelovali u diskusiji. Samim time su modovi već usrali diskusiju, jel postoji prokleto mnogo ljudi koji sude ostale po broju postova koje imaju a ne po sadržaju same poruke. To je ogroman problem, svaka rasprava na forum.hr umire na tome. Onaj tko ima 1000+ postova je automatski veći autoritet nego onaj ko se tek registriro i odlučio sudjelovati u nekoj temi. To nimalo nije u redu.

Na topicu "Zasto muski zaspu odmah poslije seksa" ja sam napisao slijedece



Moderator je izbrisao post pod izlikom da sam off topic i dobio sam infraction. Stvarno ne vidim što je tu off topic, pitanje topica ja bilo to sto je, ja sam napisao odgovor koji je bio on topic. Također fora je dobra. Oprostite sto imam smisao za humor. Isto tako mislim da mi moderator ne bi izbrisao post da mi je bio prvi ili 501. Da mi je bio prvi post, ne bi uopce obratili paznju na to sto to pise neki noob, a da mi je 501 onda bi bilo a joj znam vec tog lika, blablabla.

Ja sam casual poster, uhvate me faze kad poželim uskočit u diskusiju ovdje iako vecinom postam na stranim forumima. Ali volio bi da me se doživi i ovdje. Dobro, loše ili ignoriranjem ali po sadržaju, a ne po broju mojih postova.

Lijepo vas molim odgovorni, dajte moderatorima jasno i jednostavno da mogu shvatit na znanje gdje i kada trebaju djelovati; ako je netko ocigledno off topic u određenom podforumu (recimo u podforumu glazba neko posta topic "kakav je film tajitaj") i ako netko krši zakon postanjem protuzakonitog sadržaja itd. To se briše, a ne ono što sam ja našvrljo gore.


S razlogom ovo postam u Druženje i Kava podforumu zato sto smatram da uz druženje i kavu dolazi i diskusija, kakva takva ali nadam se nečem konstruktivnom. Postao bi ovo u Off Topic podforum ali je posjećenost dotičnog podforuma premala. Da ne spominjem Forum Help! podforum gdje ovaj topic uistinu pripada.
Globalno se slazem se sa tobom, ali ne radi se o broju postova vec je fora u tome sto komuniciras na stranim forumima, a tamo je naprosto nezamislivo da se tvoj post izbrise, ako si repliciral. Meni se eto desilo da upotrebom metafore, kojom sam htio dati malo vica i dinamike na uspavanos dialektike: "Hey kako si? "Jesi stiga opet" i kaj ti ja znam. I odmah se nadje jedna sa izjavom "Ovaj je sexualno ugrozen"! Umjesto da ona dobije opomenu brisu moj odgovor gdje joj pokusam objasnit, biranim rijecima naravno, da feminizam sa svim svojim posljedicama za drusto i osobnos, nije rjesenje za opstojnost ljudskog roda
Titus is offline  
Old 17.03.2010., 14:41   #15
Odgovor dobiven na istom, duplom topicu na PŽK.
Tema ne spada pod D&K podforum.
Do čitanja, pozdrav.

Sandy
just Sandy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:49.