Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2010., 07:28   #1
Kladionica za budućnost

Neki dan radio sam majicu za zeku-peku sa fotografijom budućnosti - a to je svakako smrt kao final solution, ma kako netko pokušao izbjeći.

Tekst mi je bio bezidejan ali sam ga uspio nekako sklepati - gotova verzija je na forumu da sad ne linkam prušlost.

Misao po misao i sjetih se da sam u "budućnosti" već bio, ali su me vratili natrag - neki mislim da se Petar zove, rekao mi je grubo "marš natrag zajebavat svoje drogeraše - za tebe nema ovdje mjesta".

Kreten bezobrazni. Ali jedan ljubazni starček, naš je stari gelipter, šapnul mi je u odlasku da kad drugi put dojdem steram ga u kurac odmah i zaslužil bum raj a tam su tulumi svaki dan i dobra ševa.

E sad kad sam stavil uvod, idemo na sredinu. Nekad se u mojoj pučkoj školi na Sigečici to zvalo sadržaj - valjda se tak i danas zove, vrabec bi ga znal kad su mi ukrali hrvatski jezik pa sad petljaju svakak.

Kak imam veze s jednim doktorom onkologom, inače zagrepčancem, uz gemišt mi je rekel da se prestanem delat fini gospon i krenem u život onak kak mi paše. Nije mi bilo baš jasno, al' je pojasnil nakon 5-6 gemišta: "ševi kaj stigneš, sve kaj suknju nosi, cugaj kolko stane i svima jebi mater ak' ti se tko zameri...i tak sve to dalje i bliže".

A ja mu velim, čuj stari moj, nisam baš pri lovi, ipak za komade treba neka kinta za odfurat nekam.
Malo si je razmišljal pa veli pametno: ja te bum financiral tih par metara dana a ti si najdi prek interneta neku kladionicu kaj bu ljdi pogađali u sat tvoga preseljenja u budućnost i tak mi buš vrnul lovu jer on bu mi baš na taj sat na koji se bu i kladil upisal u knjigu polaska.

Sve 5, da bi reč rekel. Za početak mi je dal 5 soma eureka, za komade bu dost, mislim da ne troše po više od 100 € na nekih 10 sati (kod mene je to malo produženo-falinga a kaj mogu).

Ali i nije baš sve 5 bez vas kaj ste tu naforumu.

Trebam neki link kladionice koja bu prihvatila takvo klađenje polaska s početne stanice Zagreb u budućnost.
Traži se help a za uzvrat fakina koji mi da pravi link i prohoda fora častim sa 3-4 komada po izboru boje kose i godina (osim ispod 18).

ok ?
Skembo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 19:13   #2
šta ovaj klempavi napisa.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 19:23   #3
Hahahahahahahaaha
Ovo kao da je kopirano sa google translatora
Ako postoji kakav topic na forumu "best of the best posts" ovaj sigurno zasluzuje tu titulu.
Mozda trazi kladionicu koja ce stavit u ponudu kad ce se on preselit?
joebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 02:23   #4
Druže, ti si na gadnom acidu
Sht is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 02:28   #5
OMG!!!!!
WTF???

hahahahahahahahahaha
__________________
I hope life isn’t a joke, because I don’t get it.
ledjenda882 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 04:30   #6
Ke ?
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 08:17   #7
Može kratka verzija?
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 09:40   #8
Quote:
Falco SM kaže: Pogledaj post
Može kratka verzija?
evo, ak pomogne...ja pročitala 7 puta otkad je tema tu..i dalje ne kužim..

al u biti, kolko sam skužila, hvali se kak mu je neko dao para da ode ševit
i onda traži nekoga ko zna kladiJonicu u kojoj se ljudi mogu kladit... na točno kaj..
nisam skužila

e i onda...
Quote:
častim sa 3-4 komada po izboru boje kose i godina (osim ispod 18)
eto, časti..
će bit cuge?
__________________
gnj.
rawr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 11:29   #9
Znam ovoga, bio je postavio temu na MK.
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 17:34   #10
kako zanimljiv naslov...kako zanimljiv početak...kako čudna sredina i kraj...zakaj miješanje kladionice odlaska u budućnost s komadima i carpe diem forama?
ja bi samo o kladionici za budućnost:
eto stavljam 10 kn na 2 godine do tvog odlaska....pa sad gledajmo.....
__________________
koje je tvoje pravo ime,Baby?
tifani-zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.