Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2010., 17:58   #1041
Moze samo informacije vezane za karte: posto zivim u CG i planiram reci rodjacima iz ZG-a da mi uzmu, koliko dugo se ocekuju da budu u prodaji? Ne vjerujem da ce sad biti ogromna navalica, al opet ne bih zelio da ostanem bez karte s obzirom da bih htio bit sto blize bini
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 18:01   #1042
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Moze samo informacije vezane za karte: posto zivim u CG i planiram reci rodjacima iz ZG-a da mi uzmu, koliko dugo se ocekuju da budu u prodaji? Ne vjerujem da ce sad biti ogromna navalica, al opet ne bih zelio da ostanem bez karte s obzirom da bih htio bit sto blize bini
moguće je puštanje još karata u prodaju, jer su otvoreni samo donji deckovi tribina, a ako se rasporodaju, organizatori puste i gornje tribine... a ionako će biti sranja kao i za U2, ono, lik dođe, kupi 10 komada, i preprodaje... pa popuši i pred stadionom prodaje kartu od 300kn za 20 (ja uzeo samo da probam, imao sam i jednu kupljenu preko češkog ticketproa, mislim, i prošao s tom prvom)

ne znam reci rođaku da ode do prodajnog mjesta i neka stane u red
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 18:08   #1043
20 kn? sorry, ali ne vjerujem

btw. gdje se mogu kupiti ove karte za 2 soma?

mislim, nije da imam tu lovu al me zanima
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 18:12   #1044
Sve karte se mogu kupiti tamo gdje se kupuju karte. Jel... Dakle, da, fun club ima mogucnost prvi kupiti Diamong i Gold, VIP i tako, ali organizator mora ostaviti dio ulaznica i za normalnu prodaju.
BINko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 18:30   #1045
Hvala na informaciji, odmah zovem da mi uzmu kartu prvi dan prodaje
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 19:13   #1046
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
20 kn? sorry, ali ne vjerujem
nemoj se nista cudit, jer se je na dan koncerta i na blagajnama moglo kupit ulaznice za 250 kn, i to one koje su u pocetku prodaje bile po cijeni od 750 (istok, zapad, jug) ak se ne varam. a od preprodavaca se moglo kupit od 50-100, bar na one na koje sam ja naisao, al jbg, imao sam kartu
sneijder is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 19:27   #1047
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
20 kn? sorry, ali ne vjerujem
20 kuna, lik kod sjeverne tribine prodavao, reko uzet ću pa ću vidjeti jel falš ili ne... i na kraju sam s tom ulaznicom ušao
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 19:30   #1048
Quote:
Kneza kaže: Pogledaj post
Za ovaj vrhunski spektakl BON JOVI su pripremili i poseban VIP DIJAMANTNI PAKET za najveće fanove koji omogućuje pristup ekskluzivnim sadržajima prije i nakon koncerta. Paket sadrži:
• Vip dijamantnu ulaznicu
• Akreditaciju za uspomenu
• Posebno dizajniranu torbu
• Službeni program turneje sa autogramima (limitirano izdanje)
• Službeni preparty koji započinje 2 sata prije koncerta, a uključuje catering
• Raniji ulazak na stadion
• Vip Bar
• Vip štand
Cijena ovog posebnog paketa iznosi 2000 kuna, a rezervirana je samo za 750 sretnika!


Bas se pitam hoce li se uopce naci 750 "sretnika" koji ce dati toliko love.
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 19:39   #1049
Quote:
VilaMatovila kaže: Pogledaj post
taj fan club ti je bbj (backstage jel) i to imas godisnju clanarinu pa preko toga gro pogodnosti izmedu kojih i tu kupovinu karata par dana ranije

http://backstagewithjon.bonjovi.com/backstagejbj
hvala ti na objašnjenju...mislim čak da sam to već prije čitala negdje,ali se više nisam svega sjetila kak to funkcionira

ja nažalost nisam član ,jel ima ko da bi sutra uzeo jednu kartu više za fan pit??



umrijet ću ako ju ne nabavim,a strah me da će bit ko i sa U2......kaj mislite,hoće bit navale u petak??


@Nek, da...baš o tome razmišljam,ja bih drage volje dala,da sam uštedila barem dio...,ali mislim da su pretjerali...da je 1000 kn ajd to bi bilo podnošljivo...
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 19:47   #1050
Quote:
Gear kaže: Pogledaj post



umrijet ću ako ju ne nabavim,a strah me da će bit ko i sa U2......kaj mislite,hoće bit navale u petak??

koliko god bi zeljela da je tako, nekako imam osjecaj da nece biti tolika navala. da ce je bit oce, ali u onakvim razmjerima tesko
VilaMatovila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 19:48   #1051
Quote:
Prokleta kaže: Pogledaj post
Iččese, kupit ću ulaznicu na dan koncerta za 50kn.
Isto tak. Ak ovaj put ne upale veze i poznanstva.
Nije nikakav überkoncert godine, al može bit ševe, šege i mačevanja, pa će se pohodit.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 19:50   #1052
Quote:
VilaMatovila kaže: Pogledaj post
koliko god bi zeljela da je tako, nekako imam osjecaj da nece biti tolika navala. da ce je bit oce, ali u onakvim razmjerima tesko
da, ono je bilo zbog U2-a, Bona, megavelike pozornice, kao neviđeni spektakl... a onda dođeš i vidiš da ih pola boli kurac, ne znaju pjesme, doveli djecu, djeca se krevelje... ovako, bar se nadam, neće biti takvih sranja... a naći će se dovoljno za tih 750 karata, moraju face biti viđene
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 19:53   #1053
Aaaaaa.
Jedva čekam!!!
Diamond ring je i meni preskup, ali ima da nabavim kartu za Golden Circle.
I iskreno ne vjerujem da će biti navala kao za U2. Znam jako malo ljudi koji vole BJ, puno puno više onih koji vole U2. Ali vidjet ćemo...
fdvjevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:08   #1054
neće bit navala ko za u2,al ipak si malo pripazite za Golden Circle karte...te bi mogle planuti! a ni nema ih toliko puno...
inače,ne vidim razloga zašto bi morali bacati novce za članstvo kad su sve karte dostupne i na prodajnim mjestima a Lupa je rekla da će ostavit sa strane i više nego dovoljno karata za 5.11. tako da ne moramo živjeti u strahu da će nam bekstejđeri pokupovat sve
__________________
For the ones who had a notion, a notion deep inside/That it ain`t no sin to be glad you`re alive
I wanna find one face that ain`t looking through me/I wanna find one place, I wanna spit in the face of these
Badlands...
samborachick is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:13   #1055
možda se neće rasprodat,al do 8.6. će bit blizu toga...100% sam sigurna! 30 000 ulaznica-1.show-dolaze svi koji ih prate po europi-dolazi cijeli balkan! ma ludnica!
golden circle bi mogo planut odmah idući vikend!
__________________
For the ones who had a notion, a notion deep inside/That it ain`t no sin to be glad you`re alive
I wanna find one face that ain`t looking through me/I wanna find one place, I wanna spit in the face of these
Badlands...
samborachick is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:16   #1056
Quote:
fdvjevka kaže: Pogledaj post
I iskreno ne vjerujem da će biti navala kao za U2. Znam jako malo ljudi koji vole BJ, puno puno više onih koji vole U2. Ali vidjet ćemo...
Naravno da neće bit takva navala, uostalom, pušteno je duplo manje karata (što meni osobno nije baš najjasnije, recimo zašto sjever gore nije pušten). Mislim da bi ipak rasprodali barem jedan koncert s 60ak tisuća ljudi.

Inače, ako budem išao, idem na PL4, ili eventualno PL3 ako se cijena spusti kao prije U2, a ja ne budem imao kartu do tad.

Još uvijek plačem za Springsteenom.
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:17   #1057
Zdravo ljudi,ja sam veliki fan Bon Jovia ima vec 13 godina,imam sve cd-e i ostvario mi se zivotni san njihovim dolaskom u Zg!Ja nisam u fan clubu,ali primam izvjesca o njihovim koncertima,rasprodajama itd...uglavnom me zanima dali ova karta od 2000 kn omogucuje fan picture?Moze li se uz pomoc te karte slikat s njima ili?
rosariomontes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:18   #1058
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
da, ono je bilo zbog U2-a, Bona, megavelike pozornice, kao neviđeni spektakl... a onda dođeš i vidiš da ih pola boli kurac, ne znaju pjesme, doveli djecu, djeca se krevelje... ovako, bar se nadam, neće biti takvih sranja... a naći će se dovoljno za tih 750 karata, moraju face biti viđene
ma bit ce i ovdje raznoraznih curica koje ce doc radi ovog pjevaca i slicnih stvari,a nemaju pojma 2% o nekoj hard rock/glam metal glazbi, tako da mislim da ce i ovdje bit manje od pola bas pravih fanova
Mario000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:33   #1059
Quote:
towar kaže: Pogledaj post
Naravno da neće bit takva navala, uostalom, pušteno je duplo manje karata (što meni osobno nije baš najjasnije, recimo zašto sjever gore nije pušten). Mislim da bi ipak rasprodali barem jedan koncert s 60ak tisuća ljudi.
Misliš? Ja sam nekako skeptična. Možda zbog blizine Beča i Udina, koji oduzimaju par tisuća potencijalnih fanova/posjetitelja (osim onih najzagriženijih će itak ići na par koncerata, ako imaju love za to, naravno). Ali tko zna, možda bi se i rasprodalo (tj. možda će se rasprodati). Uglavnom, ako se ovih 30000 rasproda, pustit će ih još u prodaju, tako da mislim da to nije problem.
Za Golden Circle si već sad malo grizem nokte, al ne dam 50 dolara za članstvo u Backstageu. Za turneju 2003 smo se frendica, mama i ja učlanile, ali tada je bila fora da si kupio običnu kartu i onda si s iskaznicom kluba uletio u prve redove i prije ostalih na stadion. Ahhh. Sad mi je nekako bezveze davati još tih 50 dolara na cijenu karte, i opet neću biti u prvom, drugom redu koji koštaju faking 2000 kn.
A još imam u planu i Munchen, koji mi je želja već godinama, i ne znam koji mi je kuki da još nisam tamo otišla.
fdvjevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:36   #1060
Quote:
samborachick kaže: Pogledaj post
golden circle bi mogo planut odmah idući vikend!
Neka plane NAKON što ja dobijem svoju kartu!

Namjerava tko do Munchena?
fdvjevka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:13.