Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2013., 16:07   #2941
jel to govorite za onu crkvetinu gore ili za zabavni park Tibidabo?
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 18:14   #2942
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
jel to govorite za onu crkvetinu gore ili za zabavni park Tibidabo?
Ja govorim za zabavni park Tibidabo, ali crkva i park su jedno pored drugog pa se spoji jedno s drugim kad si gore.....
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 19:24   #2943
Koliko je ulaz u taj zabavni park ? Ili se pojedinacno voznja placa!
oriv88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 20:08   #2944
Ja preporucujem tibidabo zbog super panoramskog pogleda (fan sam takvih pogleda) a zabavni park nije neka velika grehota propustiti,jer se vidi sa vidikovca uspred crkve..i do gore se prolazi kroz lijepe predjele.naravno,samo kad je vedro nebo
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 21:40   #2945
ja nisam bio u tom zabavnom parku. nit mi je izgledao osobito primamljivo, nit ne volim takve stvari.
pogled je savršen definitivno. a i crkva je lijepa.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 22:05   #2946
ma mali je zabavni park, da nije na toj lokaciji i da nije star, ne bi uopce ljudi isli tamo. velim zbog panoramskog pogleda vrijedi ici na tibidabo.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 21:17   #2947
Drustvo,
sto kazete na ovaj hotel?
http://www.hotelpelayo.com
Cijena za nas dvoje za jednu noc je malo vise od 70e.
Tu je rambla,blizina autobusa i metro-a.
Da li ima vlak/metro direktno s plaza de catalunya do aerodroma?
Na renfe.com mi izbaci da se moram prebacit na drugi vlak na stanici Barcelona Sants.
Marko01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 23:52   #2948
Da li je netko bio posjetit akvarij?
Koliko se vremena izgubi dok se ne prode sve?
Marko01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 01:11   #2949
Quote:
Marko01 kaže: Pogledaj post
Da li je netko bio posjetit akvarij?
Koliko se vremena izgubi dok se ne prode sve?
oko sat vremena, nemaš više od toga kaj za delat
cult1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 16:01   #2950
Quote:
Marko01 kaže: Pogledaj post
Drustvo,
sto kazete na ovaj hotel?
http://www.hotelpelayo.com
Cijena za nas dvoje za jednu noc je malo vise od 70e.
Tu je rambla,blizina autobusa i metro-a.
Da li ima vlak/metro direktno s plaza de catalunya do aerodroma?
Na renfe.com mi izbaci da se moram prebacit na drugi vlak na stanici Barcelona Sants.
Lokacija je dobra. Možda da pogledaš bi li se mogao nać bolji hotel za te novce. Provrti malo stranice prije.
Imaš autobus direktno s Place catalunye do aerodroma. Vozi nekih 25min. Cijena u jednom smjeru je nešto više od 5 eura. To ti je najzgodnije, ne isplati ti se šetat do Barcelona Sants i hvatat vlak.
__________________
Živi svaki dan kao da ti je posljednji jer će ti jedan to i biti.
Andreitos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 19:23   #2951
Quote:
Marko01 kaže: Pogledaj post
Drustvo,
sto kazete na ovaj hotel?Da li ima vlak/metro direktno s plaza de catalunya do aerodroma?
Na renfe.com mi izbaci da se moram prebacit na drugi vlak na stanici Barcelona Sants.
http://www.barcelona-tourist-guide.c...t-aerobus.html

sve imaš tu...
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 23:03   #2952
Idem na utakmicu Barcelone koja počinje u 22:00h, znači završava cca oko ponoći.Hotel mi je kod Torre Agbar i moj je plan za povratak do hotela metro pošto subotom vozi cijelu noć.Plan mi je utrpat se na stanici metroa Les Corts (linija L3) do stanice plac de catalunya, tamo presjest na liniju L3 do stanice Glories - i to je to!!Ima tko pametniji prijedlog u to doba noći, bus....? Jel mi od Camp Nou-a od stanice Les Corts možda bliža stanica Maria Cristina?
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 00:10   #2953
Quote:
madmat kaže: Pogledaj post
Idem na utakmicu Barcelone koja počinje u 22:00h, znači završava cca oko ponoći.Hotel mi je kod Torre Agbar i moj je plan za povratak do hotela metro pošto subotom vozi cijelu noć.Plan mi je utrpat se na stanici metroa Les Corts (linija L3) do stanice plac de catalunya, tamo presjest na liniju L3 do stanice Glories - i to je to!!Ima tko pametniji prijedlog u to doba noći, bus....? Jel mi od Camp Nou-a od stanice Les Corts možda bliža stanica Maria Cristina?
Kada je tekma? Ja sam za Uskrs tamo jel igra barca to kolo doma ili se ne igra za blagdan ! Ps. Koliko si kartu platio ?
oriv88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 01:01   #2954
Quote:
madmat kaže: Pogledaj post
Idem na utakmicu Barcelone koja počinje u 22:00h, znači završava cca oko ponoći.Hotel mi je kod Torre Agbar i moj je plan za povratak do hotela metro pošto subotom vozi cijelu noć.Plan mi je utrpat se na stanici metroa Les Corts (linija L3) do stanice plac de catalunya, tamo presjest na liniju L3 do stanice Glories - i to je to!!Ima tko pametniji prijedlog u to doba noći, bus....? Jel mi od Camp Nou-a od stanice Les Corts možda bliža stanica Maria Cristina?
Ne, nego ideš linijom L3 do Plaça Espanya, pa tu presjedneš na L1 do Glores.
Viscount is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 10:37   #2955
Quote:
Viscount kaže: Pogledaj post
Ne, nego ideš linijom L3 do Plaça Espanya, pa tu presjedneš na L1 do Glores.
Točno! I mislio sam na Plac Espanya ali sam nipisao Catalunya!
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 10:49   #2956
Quote:
oriv88 kaže: Pogledaj post
Kada je tekma? Ja sam za Uskrs tamo jel igra barca to kolo doma ili se ne igra za blagdan ! Ps. Koliko si kartu platio ?
Ja idem na tekmu 06.04. , 30.03. igraju protiv Celte u Vigu i onda su doma 06.04. protiv Mallorce, do tad je reprezentativna stanka!Karte za Mallorcu su od 46 EUR pa na više.
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 14:13   #2957
Quote:
Viscount kaže: Pogledaj post
Ne, nego ideš linijom L3 do Plaça Espanya, pa tu presjedneš na L1 do Glores.
I da naravno presjedam na liniju metroa L1, opet krivo napisao
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 14:18   #2958
Quote:
madmat kaže: Pogledaj post
Jel mi od Camp Nou-a od stanice Les Corts možda bliža stanica Maria Cristina?
Ovisi od toga na kojoj ćeš biti tribini.

Maria Cristina teško, ali, ako budeš na sjeverozapadnom ćošku, Palau Reial ti je ziher bliže. (S te stanice, niz Carrer Marti i Franques i jest "klasični" prilaz stadionu. Dok ti je prilaz sa stanice Les Corts jednostavan samo ako imaš mjesto na jugoistćnom ćošku.)

Može ti se čak dogoditi da ti je najbliža stanica Badal, pa da s nje ideš linijom L5 do Santsa i tu presjedaš na L1.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 14:49   #2959
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Ovisi od toga na kojoj ćeš biti tribini.

Maria Cristina teško, ali, ako budeš na sjeverozapadnom ćošku, Palau Reial ti je ziher bliže. (S te stanice, niz Carrer Marti i Franques i jest "klasični" prilaz stadionu. Dok ti je prilaz sa stanice Les Corts jednostavan samo ako imaš mjesto na jugoistćnom ćošku.)

Može ti se čak dogoditi da ti je najbliža stanica Badal, pa da s nje ideš linijom L5 do Santsa i tu presjedaš na L1.

Točno, stanica Palau Reial mi se još čini kao najbolja opcija, makar ću vjerojatno biti na sjevoroistoćnom ćošku....
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 14:57   #2960
Kada kupim kartu za tekmu preko interneta, onda printam potvrdu i kartu podižem na stadionu? Jel mogu kartu podići na stadionu na dan utakmice ili moram dan prije?
madmat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.