Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2006., 22:36   #21
Quote:
dubrava kaže:
leonardo boxing klub... jenda stanica iza okretista dubrava...250kn mjesecno al imas svaki dan škola boxa i koristenje teretane...
Mike Bernardo je tamo trenirao...
Megy is offline  
Old 07.06.2006., 18:25   #22
Quote:
Megy kaže:
Mike Bernardo je tamo trenirao...
tu sam i ja bio zatim..
ne samo mike bernardo...tu su trenirali box i mirko filipović...leonardo pijetraj je odlican trener...trenutno trenira mario preskar kojem je don king menađer
http://www.boxrec.com/print.php?boxer_id=202618

evo i sluzbena stranica kluba http://www.leonardogym.com/
pogledajte pod ex-fighters... samo 250kn i box i teretana svaki dan osim nedjelje.. na novom mjestu lakse dostupnom mjestu.. stanica iza okretista dubrave...
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Old 07.06.2006., 19:05   #23
Quote:
dubrava kaže:
tu sam i ja bio zatim..
ne samo mike bernardo...tu su trenirali box i mirko filipović...leonardo pijetraj je odlican trener...trenutno trenira mario preskar kojem je don king menađer
http://www.boxrec.com/print.php?boxer_id=202618

evo i sluzbena stranica kluba http://www.leonardogym.com/
pogledajte pod ex-fighters... samo 250kn i box i teretana svaki dan osim nedjelje.. na novom mjestu lakse dostupnom mjestu.. stanica iza okretista dubrave...
kako mislis na novom jestu??? a gdje su prije bili?? i kad su se "preselili" na tu novu lokaciju???
ahhhhahhh, Bernardo ode, a ja saznam da mi je bio u susjedstvu -pa da si pucam u glavu...
Megy is offline  
Old 08.06.2006., 00:40   #24
Quote:
Megy kaže:
kako mislis na novom jestu??? a gdje su prije bili?? i kad su se "preselili" na tu novu lokaciju???
ahhhhahhh, Bernardo ode, a ja saznam da mi je bio u susjedstvu -pa da si pucam u glavu...
cek, pa bili su skroz gore kod groblja(imo je teretanu u kao garazi), moro si busom ic, kak drugacije..il pehaka 15minuta od benzinske,zar ne?... sad je,mislim ne sad,vec duze vrijeme jedna stanica od okretista,minuta na desno uz mini plac....

da i ja se sjecam kad je onako blentavo hodao pa smo ga podje*avali i samarali,pa je pobjego izivljavat se na drugima u ringu
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Old 08.06.2006., 20:44   #25
a kaj je sa Jankom ?
Mislim, ne vidim da ga netko preporučuje.
Ima li razloga protiv?
SayanoUchi is offline  
Old 08.06.2006., 20:50   #26
Quote:
SayanoUchi kaže:
a kaj je sa Jankom ?
Mislim, ne vidim da ga netko preporučuje.
Ima li razloga protiv?
jao,tog sarlatana ne spominji.bio je tu kod mene na savici,isuse,koma ziva.
Gladijator is offline  
Old 08.06.2006., 20:56   #27
Quote:
SayanoUchi kaže:
a kaj je sa Jankom ?
Mislim, ne vidim da ga netko preporučuje.
Ima li razloga protiv?
ima li razloga za?
nakmuay is offline  
Old 08.06.2006., 21:01   #28
Quote:
nakmuay kaže:
ima li razloga za?
¸
Nemam pojma.
Bil mi je susjed pa ga jedinog znam.

Inače se već dugo spremam na neki trening boksa ili tajlandskog, pa gledam i slušam, al ne previše
SayanoUchi is offline  
Old 08.06.2006., 21:02   #29
di zivis?u zagrebu ima par dobrih klubova tajlandskog boksa i boksa
nakmuay is offline  
Old 08.06.2006., 23:56   #30
Quote:
nakmuay kaže:
di zivis?u zagrebu ima par dobrih klubova tajlandskog boksa i boksa
Pešća
SayanoUchi is offline  
Old 09.06.2006., 00:02   #31
Imaš Barun Trek u kemijskoj srednjoj školi u Vukovarskoj.

Quote:
GLADIJATOR kaže:
jao,tog sarlatana ne spominji.bio je tu kod mene na savici,isuse,koma ziva.
Meni je on isto u kvartu pa sam mislio tamo krenuti sa treninzima ali kada sam od x ljudi čuo sam loše stvari produljio sam dalje.
Opaki Šišmišar is offline  
Old 09.06.2006., 00:11   #32
Quote:
Opaki Šišmišar kaže:
Imaš Barun Trek u kemijsko srednjoj školi u Vukovarskoj.
Fala!

Dobih i reklamu za Trenk u Maksimirskoj 132
SayanoUchi is offline  
Old 09.06.2006., 15:08   #33
tako je odi onda u trenk,najblize ti je
nakmuay is offline  
Old 09.06.2006., 19:02   #34
Quote:
nakmuay kaže:
tako je odi onda u trenk,najblize ti je
SayanoUchi is offline  
Old 10.06.2006., 15:23   #35
Quote:
Opaki Šišmišar kaže:
Imaš Barun Trek u kemijskoj srednjoj školi u Vukovarskoj.


Meni je on isto u kvartu pa sam mislio tamo krenuti sa treninzima ali kada sam od x ljudi čuo sam loše stvari produljio sam dalje.
meni je ovo u kemijskoj bezveze kolko sam imao prilike gledati(al je bila jedna opasna zenska tamo,zbog nje se isplati trenirat)...inace,60tak ljudi u malom prostoru..nis posebno,sta nije bolje u nekoj dvorani di imas skolu cca 2sata ali di mozes doc kad oces,radit u teretani,i trenirat u bilo koje vrijeme individualno trazit savjete....
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Old 12.06.2006., 20:00   #36
Quote:
dubrava kaže:
meni je ovo u kemijskoj bezveze kolko sam imao prilike gledati(al je bila jedna opasna zenska tamo,zbog nje se isplati trenirat)...inace,60tak ljudi u malom prostoru..nis posebno,sta nije bolje u nekoj dvorani di imas skolu cca 2sata ali di mozes doc kad oces,radit u teretani,i trenirat u bilo koje vrijeme individualno trazit savjete....
Pretpostavljam da hvališ dvoranu u Dubravi.

Imaš li što protv Trenka, mislim ipak mi je bliže.

... da ljenčina sam...
SayanoUchi is offline  
Old 12.06.2006., 23:35   #37
Quote:
dubrava kaže:
meni je ovo u kemijskoj bezveze kolko sam imao prilike gledati(al je bila jedna opasna zenska tamo,zbog nje se isplati trenirat)...inace,60tak ljudi u malom prostoru..nis posebno,sta nije bolje u nekoj dvorani di imas skolu cca 2sata ali di mozes doc kad oces,radit u teretani,i trenirat u bilo koje vrijeme individualno trazit savjete....
Ne treniram u Trenku niti sam gledao njihove treninge pa ne znam.

Osobno treniram u Tigru na mladosti koji sam izabrao jer su treninzi 5, a ne 3 puta tjedno, plus mogučnost individualnog korištenja dvorane svaki dan ujutro.
Opaki Šišmišar is offline  
Old 13.06.2006., 09:44   #38
Quote:
Opaki Šišmišar kaže:
Osobno treniram u Tigru na mladosti koji sam izabrao jer su treninzi 5, a ne 3 puta tjedno, plus mogučnost individualnog korištenja dvorane svaki dan ujutro.
treniras kod Cikatića?? Branko mi je od oca najbolji prijatelj vec preko 20 godina, zajedno su poceli ...
bas mi je drago da je i njega netko spomenio
Megy is offline  
Old 13.06.2006., 12:01   #39
Cikatić je vlasnik kluba ali ne i trener, pogotovo ne mojoj grupi početnika/rekreativaca.
Opaki Šišmišar is offline  
Old 13.06.2006., 14:16   #40
Quote:
Opaki Šišmišar kaže:
Cikatić je vlasnik kluba ali ne i trener, pogotovo ne mojoj grupi početnika/rekreativaca.
jel ima u tigru uopce trenera?kolko znam senada vise nema,ko vam vodi treninge?spirk,valentic?
nakmuay is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.