Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2012., 18:36   #2681
Quote:
Mini-Me- kaže: Pogledaj post
Nakon završene 3 godine sestrinstva si prvostupnik iliti medicinska sestra više stručne spreme. Plaće ovise o bolnici, odjelu, stažu, smjenama... Ispravite me ako griješim
Točno.
Kurtis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 19:26   #2682
Quote:
exception kaže: Pogledaj post
Znaci za labaratorijsku dijagnostiku se moze od obiteljskog lijecnika. Sto da joj kazem da trebam potvrdu o?
Ja trenutno imam 248 bodova ali jos cekam rezultate drzavne mature a oni nose najvise 700 bodova. Sve i da upadnem na fax ne bih isao ako ne dobijem dom.
trebaš ić kod oftalmologa da ti provjeri vid i reci da ti treba za upis na ovaj smjer potvrda koja se odnosi na oštrinu vida i razlikovanje boja
apoljonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 15:10   #2683
Pošto sam malo smotana treba mi netko da mi potvrdi nešto , do 29.6. moramo prijavit smijer/ove na stranici postani student, a ove dokumente (potvrde od doktora i uplatnicu) šaljemo do 11.7. ???

Inače, želja mi je upasti na studij sestrinstva, imam 662 boda, nadam se da će sve biti ok

Unaprijed zahvaljujem!
JoniMitchell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 15:31   #2684
Quote:
Lilian kaže: Pogledaj post
da li se posebno treba naručivati kod oftalmologa za potvrdu o oštrini vida i razlikovanju boja (naravno, za lab.dg.) ili se to naručuje kao običan pregled i da li se ta potvrda plaća?
meni su dali uputnicu i rekli da se naručim kod oftalmologa kao za pregled, kad sam došla tamo sam rekla doktoru da bi ja samo potvrdu trebala i on je obavio brzi pregled da samo bude siguran da je sve u redu...
što se plaćanja tiče, morala sam dati 25kn jer nemam dopunsko zdravstveno, to je sve
SrElvero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 15:55   #2685
tko se odluci na hrabar korak upisati medicinsko laboratorijsku dijagnostiku, PRODAJEM KNJIGE KOMPLET... pa neka se javi na pp


i sretno
dayria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 22:24   #2686
zna itko ako se ne ostvari 51 ects bod,odnosno ne prođe par kolegija i upiše se pad,tj.parcijalno,dali se tada ide na sva predavanja/vjezbe ili samo na ispitne rokove?
__________________
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."-J.D.
Eoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 23:58   #2687
Bok Imam pitanje, zanima me radiologija, da li u tome smjeru ima teske fizike i kemije? :/ malo me strah to upisivati jer mi u srednjoj kemija nije isla, a fizika takotako.. hvala
Hiaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 09:47   #2688
Quote:
Hiaji kaže: Pogledaj post
Bok Imam pitanje, zanima me radiologija, da li u tome smjeru ima teske fizike i kemije? :/ malo me strah to upisivati jer mi u srednjoj kemija nije isla, a fizika takotako.. hvala
Kemije nemaš,fizike ima,ali nije teška.Na prvoj godine imaš dvije vrste fizike i to su jedni od lakših predmeta.
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 10:43   #2689
Quote:
Ana So kaže: Pogledaj post
Kemije nemaš,fizike ima,ali nije teška.Na prvoj godine imaš dvije vrste fizike i to su jedni od lakših predmeta.
nema kemije, super Al vidjela sam da ima neka biokemija? ili sam ja to nesto kriva procitala? :/
Fizika je sigurna laka?
Puno hvala na odgovoru
Hiaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 10:52   #2690
Quote:
Hiaji kaže: Pogledaj post
nema kemije, super Al vidjela sam da ima neka biokemija? ili sam ja to nesto kriva procitala? :/
Fizika je sigurna laka?
Puno hvala na odgovoru
Biokemija je izborni predmet.
Fizika je lagana,ali ako ne znaš osnove,onda ti nema smisla upisivati
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 11:26   #2691
Quote:
Ana So kaže: Pogledaj post
Biokemija je izborni predmet.
Fizika je lagana,ali ako ne znaš osnove,onda ti nema smisla upisivati
naravno da znam osnove, ucila sam fiziku u srednjoj skoli, samo me zanimalo da li je preteska i prezahtjevna.
Koji predmet je najtezi na radiologiji?
Hiaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 11:37   #2692
Quote:
Hiaji kaže: Pogledaj post
naravno da znam osnove, ucila sam fiziku u srednjoj skoli, samo me zanimalo da li je preteska i prezahtjevna.
Koji predmet je najtezi na radiologiji?
Anatomija najviše stvara probleme većini studenata.
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 11:50   #2693
Quote:
Ana So kaže: Pogledaj post
Anatomija najviše stvara probleme većini studenata.
Ok hvala na odgovoru
Hiaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 01:32   #2694
Nadam se da će netko znati odgovor na moje pitanje
Da li je pametniji izbor Medicinsko laboratorijska dijagnostika Medicinski fakultet SVEUČILIŠTA u Rijeci ili Medicinsko-laboratorijska dijagnostika Zdravstveno VELEUČILIŠTE u Zagrebu?
U čemu je tu razlika i da li će to igrat ulogu kasnije kod zapošljavanja?
hvala
girl17 :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 17:32   #2695
Quote:
girl17 :) kaže: Pogledaj post
Nadam se da će netko znati odgovor na moje pitanje
Da li je pametniji izbor Medicinsko laboratorijska dijagnostika Medicinski fakultet SVEUČILIŠTA u Rijeci ili Medicinsko-laboratorijska dijagnostika Zdravstveno VELEUČILIŠTE u Zagrebu?
U čemu je tu razlika i da li će to igrat ulogu kasnije kod zapošljavanja?
hvala
Dakle, ni jedno ni drugo NIJE fakultet. To što se nastava izvodi za MEF Rijeka ne znači apsolutno ništa jer med-lab. dg. NIJE sveučilišni studij.

http://www.medri.uniri.hr/studiji/strucni%20studiji.htm


Kod zapošljavanja kasnije igra veza.
Brutalno, ali istinito.
Kurtis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 00:28   #2696
Quote:
Ana So kaže: Pogledaj post
Biokemija je izborni predmet.
Fizika je lagana,ali ako ne znaš osnove,onda ti nema smisla upisivati
za fiziku na radiologiji ne tribas imat znanja iz fizike jer se uci samo teorija a to se skuzi i bez prethodnog znanja iz fizike
zivko18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 00:30   #2697
Quote:
girl17 :) kaže: Pogledaj post
Nadam se da će netko znati odgovor na moje pitanje
Da li je pametniji izbor Medicinsko laboratorijska dijagnostika Medicinski fakultet SVEUČILIŠTA u Rijeci ili Medicinsko-laboratorijska dijagnostika Zdravstveno VELEUČILIŠTE u Zagrebu?
U čemu je tu razlika i da li će to igrat ulogu kasnije kod zapošljavanja?
hvala
najpametniji ti je izbor laboratorijska u splitu jer je prediplomski sveucilisni studij i mos i dalje dok sa strucnim nemos
zivko18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 12:18   #2698
Hvala Vam na odgovorima !
girl17 :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 13:53   #2699
Ljudi,molim vas za pomoc! Zeljela bih upisati na ZVU-u medicinsko-laboratorijsku dijagnostiku pa me zanima koliko je tezak faks tj kolika je otprilike prolaznost studenata? kakav je sistem,da li se moze dosta toga rijesavat preko kolokvija?koliko ste zadovoljni s ovim smjerom i kakve su mogucnosti kasnije sa zaposlenjem? hvala :-)
lusilu777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 00:09   #2700
Ako netko ima nekih informacija o sanitarnom inzenjestvu nek slobodno napise kako je, koji je predmet najtezi, bilo sta

A da li netko zna koliko je prosle godine zadnji imao bodova?
justmeandyou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.