Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2006., 16:14   #1
Kritika restorana ili gdje smo kaj loše pojeli

... naslov sve govori.

U petak bijah u Bobanu nakon dužeg vremena...
Nekad se tamo sasvim solidno klopalo no razočarali su me.

Naručio sam neku tjesteninu sa pršutom, gljivama, tikvicama i umakom od nekih čuda ... poprilično smo se načekali a jelo došlo poluhladno, gljive sam doslovno morao tražiti po tanjuru, tikvica je bilo ravno 3 i pol a "pršut" ima veze s pršutom ko ja sa Bantu crncima.
Drugo jelo su bile špagete s plodovima mora. Nisu bile loše a i plodova su poprilično stavili ali jelo ko jelo... bilo gdje da smo to naručili dobili bi istu stvar.
Konobar je bio poprilično neraspoložen, spor, pepeljaru nam je maknuo kad smo već debelo počeli jesti, a celofan od pljugi je uredno stajao na stolu cijelo vrijeme.
Napojnicu bome nije dobio

prije cca mjesec dana bio sam i u onom novom kineskom što se otvorio na mjestu restorana "Tinča" u Novoj Vesi...
Hm, Butković ga je nahvalio ali njega valjda znaju pa kuhaju s posebnom pažnjom... nas nisu znali a kak su krenuli nebudu nas niti upoznali.
Predjelo Dim-Sum... Kineska "brza hrana" koja mi je (kad ju znaju spremiti) fantastična... ovo kaj su mi tam servirali pod Dim-Sum je bilo hladno, žilavo, gadno i ...
Glavna jela bijahu piletina sa indijskim oraščićima (došla je sa kikirikijem jer kao nema indijskih oraščića-kaj su nam mogli reči kad smo naručivali) i hrskava junetina u slatko-kiselom + svakojako povrče. Ajd to je bilo dobro ali ne i vrijedno nekog večeg spomena.
"Kineski kruh" je kruh iz lokalne pekare-odala nam konobarica
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 18:14   #2
Quote:
Legion kaže:
... naslov sve govori.
o, da... u zadnje vrijeme nanizalo se tih loših restorana.. posebno loše bilo je u Vinodolu u Teslinoj. Janjetina im je bila toliko žilava i skoro nejestiva, a krumpir nedopečen, s palačinkama koje su, budi uzgred rečeno, specijalitet kuće, bile hladne i u najmanju ruku osrednje.

Agava koji je inače solidan restorančić priuštit će vam solidnu hranu (hobotnica je odlična kao i hvarska pogača) ali i smrzavanje uz otvorena vrata.

gdje još.. ne sjećam se više, ali bilo ih je...
golfska struja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 12:03   #3
neznam jel to spada u ovu kategoriju, ali otisao sam na pizzu u Baschiera na sigetu i narucim pizzu s plodovima mora, a dobio doslovno nocnu moru na kojoj su bili 3 kolutici pretpostavljam lignje ak nije bio neki dihtung svjetlije boje i na sredini pizze jedan mikroskopski filet papaline ili nesto slicno.
Uglavnom najlosija pizza i posluga ikad vidjena u mom zivotu
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 13:13   #4
Naravno da spada u tu kategoriju
Od bureka i čevapa, pa do kavijara i prepelica
Ak ste nezadovoljni i s hranom i s uslugom-recite.
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 21:33   #5
Quote:
jappa kaže:
neznam jel to spada u ovu kategoriju, ali otisao sam na pizzu u Baschiera na sigetu i narucim pizzu s plodovima mora, a dobio doslovno nocnu moru na kojoj su bili 3 kolutici pretpostavljam lignje ak nije bio neki dihtung svjetlije boje i na sredini pizze jedan mikroskopski filet papaline ili nesto slicno.
Uglavnom najlosija pizza i posluga ikad vidjena u mom zivotu
bar si dobio nešto od plodova mora. ja sam jednom naručio vegeterijansku pizzu (još fino pišu sastojci paradajz, sir, paprika, luk). dobio sam pizzu s pasiranim paradajzom, sirom, mljevenom crvenom paprikom i češnjakom u prahu. ajte zamislite! joj kad bih se sam mogao sjetit koja je pizzeria bila u pitanju, ali negdje u pripizdini na nekom proputovanju je bilo
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 11:06   #6
jaooo baschiera, prokleta bila ako ikad nogom vise stupim tamo.
tjestenina s 4 vrste sira u kojoj je jedini sir bio parmezan kojeg sam ja stavila gore i neka masa vrhnja/necega? grozno...tjestenina neskuhana, sljepljena...
nikad vise ikad ne zelim tamo nista probati : cenzura :

Zadnje uređivanje tough_cookie : 27.06.2008. at 23:37. Reason: smajlic koji se ne koristi na gastronomiji.
la-di-da is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 16:26   #7
I ja sam jednom prilikom tamo nabasao na odurnu pizzu i rekao više me nebudu tam vidli
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 22:04   #8
U postojni, neki socijalni restoran /pizzeria "Jadran" ili tako nešto. Pizza od 2 prsta debelog tijesta, potpuno suha, sa kečapom (!! ), neslana, od silnih vrsta povrća na njoj je bila kapula i zelena salata koja je se pekla zajedno sa pizzom , pa možete milsit kakva je bila...
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 22:13   #9
Quote:
Legion kaže:
... naslov sve govori.

U petak bijah u Bobanu nakon dužeg vremena...
Nekad se tamo sasvim solidno klopalo no razočarali su me.

Naručio sam neku tjesteninu sa pršutom, gljivama, tikvicama i umakom od nekih čuda ... poprilično smo se načekali a jelo došlo poluhladno, gljive sam doslovno morao tražiti po tanjuru, tikvica je bilo ravno 3 i pol a "pršut" ima veze s pršutom ko ja sa Bantu crncima.
D
Bijah i ja prije cca. 2 mjeseca i ba s sam to jela- i ono BAS mi je bilo Jako jako fino...jos smo pijucakli neko fino vinceko i bas mi je ostala ta vecera u lijepoj uspomeni zbog super drustav i super fine klopice.
Da, konobari su u Bobanu problem. Ne znaju uspostavit onaj fini odnos s gosotom i nema ih uzasno dugo kad neke trebas. I jelo cekas full dugo sto je koma ako si ubitacno gladan.
Ali ta tjestenina s tikvicama....jami jami in da tami
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2006., 17:20   #10
1. Toklarija Sovinjsko polje, ugođaj vrhunski, hrana katastrofa, račun da te glava zaboli.
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 14:37   #11
U petak bijah sa ekipom sa posla u Piteriji Tomislav (ugao Končareve i Selske), no jele su mi se lignje. Pitam: ima? Ima! OK, oću to.
Ekipici za stol tip donese rasparenu narudžbu (tri puta je isponova pogađao koje pite kome idu i koliko! ), meni još ništa. Oni već pojeli, meni još ništa. Frajeri za stolom pokraj (došli iza nas) već pojeli svoje, meni ništa. Pozovem konobara i pitam ga što je s mojom narudžbom, on nešto polurazumljivo propenta da će evo sad, samo što nije. No, još ništa.
A kad je došlo... Brojkom i slovima: 6 (šest) lignjića zvjezdasto posloženih u tanjuru sa malo dodanih krakova i mizerna količina pomfrija (naručio sam kuhani krompir), sa malo tartara na listiću suhe salate.
Moram li vam reći da je bilo hladno i bezukusno? Uz pol litre Karlovačke, naplatiše mi to 40-ak kuna. Pa se vi mislite.

NIKAD VIŠE!
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 21:08   #12
meni je jedan od najgorih restorana gdje sam u zadnje vrijeme jela šestinski lagvić. kolko se sjećam, bilo mi je i mučno poslije.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 16:34   #13
restoran ili tzv "umjetna istrijanska konoba" Idila u Rakovcima (blizu Baderne) KATASTROFA!!!!!
Bili prije neke dvije godine. Nama, izvornim istrijanima pokušali uvaliti talijanski kupovni pršut kao domaći istrijanski. Jednostavno nevjerojatno. Sramota!!! Ah da, kad smo konobarici to napomenuli, posvađali se s njom, jer nas je doslovno pokušala napraviti budalama, donijela komad pršuta s kojeg je navodno naš pršut bio narezan, posve drugog oblika, boje, izgleda i mirisa.
Diranje u istarski pršut, za "istrijansku konobu" jednostavno neprihvatljivo!!!
zizitop is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 13:41   #14
Lignje u piteriji ti si ko ja kad sam došao u pivnicu i naručio njoke s gorgonzomo hehe , a baš su mi se jele... ali požalih kad sam vidio kako frendica mlati punjenu pljeskavicu
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 15:30   #15
"kod pavela"- meni inače drag restoran- iz frendovog bifteka "u travama" izletili mravi
"dvorišće"- restoran zjapi prazan al svejedno čekaš hranu sat i pol - a kad ju konačno i dočekaš - tjah, to bi i ja bolje skuhala
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 21:58   #16
Lista bi bila podugačka kad bi se mogla sjetiti svih imena...

Fellini u Savskoj - bio petak, jelo dana: losos - gnjecav, bezukusan, a iako je bilo proljeće smrzla se jer je bio propuh i puhalo mi ravno u leđa ali konobari nisu htjeli zatvoriti prozor ili vrata

Kod Žaca - spomenula već na istoimenom topicu - biftek srednje pečen plivao u krvi na tanjuru, patka s mlincima: posluženo mi je 5 komada patke na kojima uopće nije bilo mesa a mlinci su bili premasni, neka pašta ili njoki s gorgonzolom - najgori umak koji sam ikad probala, inače obožavam sve od sira ali ovo je bilo tako gorko da se nije dalo jesti

Inače mi je klopa tamo fina, ali ovo

Mu u Vukovarskoj - razvikano i skupo, ali niš ne valja, dugo se čeka, i ono što naručiš nije nikad isto dvaput zaredom:
1. francuska juha - zadnji put izrazito masna, a i gomile kruha sa sirom koje unutra natrpaju
2. biftek nikad, ali baš nikad ne pogode - tko naruči jako pečen dobije sirov i obratno, obično je viši nego širi
3. ostala hrana bez posebnih zamjerki ali stvarno ništa posebno, ja bolje kuham

Onaj ranč kod Sv Nedelje - isto neki steak house
Dakle to su mi nahvalili do besvijesti, ali meni opet ništa posebno, opet ne mogu pogoditi tko je što naručio i nikad ne dobiješ onako pečen kako želiš, konobar nema pojam o meniju ni što sugerirati, ali apsolutno najgore od svega: pita od limete - na suhoj podlozoi nalazi se gumasti bezokusni nadjev od (pogađam) sira s dvije kapi možda nekog limunovog soka FUJ!!!
femmelatin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 22:03   #17
A da ne ispadne da samo zanovijetam, evo gdje sam stvarno super jela

Panino, Kaptol centar - vegeterijanska tjestenina - rajčice, tikvice i sir - najbolje tijesto koje sam ikad probala

Neki restoran malo dalje od Portoroža - mjesto se zove Korte (Slovenija, ali tipična istarska klopa) - bilo što s tartufima, srnetina i najbolji kolač od jabuka i još nečega - porcije ogromne

Puntijarka na Sljemenu - nije fancy ali sve što tete skuhaju, od graha, purice s mlincima, sira i vrhnja - SAVRŠENO
femmelatin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 02:10   #18
Ovo sam vec negdje napisala...ne provodim puno vremena u Zagrebu pa i ne obidjem puno restorana, i naravno--dobar dio iskustava je dobar, ali jedno od losijih i recentnih je restoran u lounge baru i restoranu People's. Jako lijepo uredjeno, izuzetno ljubazna posluga, dakle sve u svemu ugodna atmosfera, ali:
- crna palenta (s maslinama), prilog uz meso, posve hladna, okus maslina se uopce nije osjecao
- desert--dvije vrste torte, jedna s kestenom druga cini mi se s pistacijama--razlike u okusu apsolutno nikakve
Ako misle nuditi hranu, bilo bi bolje da si nadju bolje kuhare... a dotad nek se drze koktela.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 02:50   #19
Quote:
puffko kaže:
Ovo sam vec negdje napisala...ne provodim puno vremena u Zagrebu pa i ne obidjem puno restorana, i naravno--dobar dio iskustava je dobar, ali jedno od losijih i recentnih je restoran u lounge baru i restoranu People's. Jako lijepo uredjeno, izuzetno ljubazna posluga, dakle sve u svemu ugodna atmosfera, ali:
- crna palenta (s maslinama), prilog uz meso, posve hladna, okus maslina se uopce nije osjecao
- desert--dvije vrste torte, jedna s kestenom druga cini mi se s pistacijama--razlike u okusu apsolutno nikakve
Ako misle nuditi hranu, bilo bi bolje da si nadju bolje kuhare... a dotad nek se drze koktela.
na ovo se moram zašarafit. people's - totalno razočaravajuće -em menu kao takav em hrana. totalno bezukusna.
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 02:54   #20
di dodje taj peoples
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.