Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2008., 17:02   #21
Quote:
lopticica kaže: Pogledaj post
Ali meni je tako vec zadna 2-3 tj?
Ja mislim da se to maternica lagano priprema za ''pravu stvar''! Čitala sam to negdje pa mi je ostalo...ma ne boj se, znat ćeš valjda kad te uhvate pravi trudovi...ja osobno ne bi išla u rodilište dok god ne dobijem trudove u razmaku od 5 min...šta kasnije to bolje...tako su mi svi savjetovali...
Ako dođeš prerano onda te samo izvozaju pa im dosadiš onda ti daju umjetne trudove da te se šta prije rješe...ja ću doma čekat!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 17:13   #22
To sam i ja rekla. Ne idem dok ne zakipi!
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 17:19   #23
Quote:
lopticica kaže: Pogledaj post
To sam i ja rekla. Ne idem dok ne zakipi!
baj d vej i off topic, oćeš tražit epiduralnu??
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 21:21   #24
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Ja mislim da se to maternica lagano priprema za ''pravu stvar''! Čitala sam to negdje pa mi je ostalo...ma ne boj se, znat ćeš valjda kad te uhvate pravi trudovi...ja osobno ne bi išla u rodilište dok god ne dobijem trudove u razmaku od 5 min...šta kasnije to bolje...tako su mi svi savjetovali...
Ako dođeš prerano onda te samo izvozaju pa im dosadiš onda ti daju umjetne trudove da te se šta prije rješe...ja ću doma čekat!
moje je iskustvo drugačije...kad dođeš u rađaonu povade ti i krvi i daju 100 injekcija i svašta te ispituju i da sam imala trudove na pola toga ne bih normalno odgovarala...ovako smo to obavili sve u relativnom miru...pa kad je došlo doba "puš tori puš" nismo se time zamarali...
al naravno svako zna za sebe...
tarmiqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 09:53   #25
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
baj d vej i off topic, oćeš tražit epiduralnu??
Mislim da da. Ako mi daju. Vidjet cemo.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 10:39   #26
Nažalost još sam tu,a tak bi rado u bolnicu. Evo sad sam se namakala u vrućoj kadi mada sam već izgubila svaku nadu
vanjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 21:14   #27
Quote:
vanjaa kaže: Pogledaj post
Nažalost još sam tu,a tak bi rado u bolnicu. Evo sad sam se namakala u vrućoj kadi mada sam već izgubila svaku nadu
I ja sam još tu......suosjećam s tobom. Nisam sigurna al mislim da mi je danas počeo odlaziti famozni čep, ali to isto može biti i od jučerašnjeg pregleda
tomka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 13:59   #28
Jeste i danas tu?
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 14:01   #29
Moj čep je počeo curiti tjedan prije poroda i curio je dok nisam rodila, a igledao ko sukrvav iscjedak.
Agata1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 14:01   #30
Meni jos nista ne curi...
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 14:08   #31
Ja svoj ovaj put nisam ni vidjela, a bebica mi evo u krilu............
Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 14:59   #32
Quote:
lopticica kaže: Pogledaj post
Jeste i danas tu?
Ja sam tu , ali me nešto počeo čudno bolit trbuh, ništa u redovitim razmacima, ali me ipak veseli
A taj čep, otkako je ispao prije par dana, svako malo imam jaki ( žuti ) vaginalni iscjedak, bez tragova krvi, samo je stvarno žut, jel zna netko o tome šta ?
vanjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:04   #33
Ne znam. Joj.... mi cemo zauvjek biti tu.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 18:26   #34
Quote:
lopticica kaže: Pogledaj post
Ne znam. Joj.... mi cemo zauvjek biti tu.

Uze mi riječ iz usta .... iako mislim da mi odlazi sluzavi čep, ali nikakvi drugi događaji na vidiku
tomka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 18:27   #35
Meni ni cep, ni trudovi...nis. Samo sto je bebi nemiran vec sat i pol bez prestanka. Tijesno mu je valjda.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 06:34   #36
nosila sam tampon kad mi je pukao vodenjak. sam čep je tamno crveni ugrušak veličine zrna graška.
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 23:01   #37
evo da malo dignem temu...

neki dan sam prokvarila, pa mi je to stalo, pa sam dva dana imala smedji iscjedak, pa je i on jucer stao..
danas popodne mi se pojavila neka zelatinasta masa... nije je bilo bas puno, ali je najprije bila bjelkasto-prozirna, a malocas bjelkasto-zuckasta... nisam do sad primjetila takav iscjedak i sad definitivno brijem da je ovo sluzavi cep...
da li je kome bio takav? doduse , koliko sam mogla vidjeti, nije bio nimalo sukrvicav, ali s obzirom da sam ja prokvarila neki dan, mozda je zato sad ovakav...
__________________
Džanica *20.12.2008.*Slikice
Suncica_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 23:07   #38
ma nije ti to to, tj taj sluzni čep.koji si tjedan sunčice
__________________
Doći će i mojih 5 minuta.Kad - tad!!!
tajči13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 23:16   #39
Quote:
Suncica_B kaže: Pogledaj post
evo da malo dignem temu...

neki dan sam prokvarila, pa mi je to stalo, pa sam dva dana imala smedji iscjedak, pa je i on jucer stao..
danas popodne mi se pojavila neka zelatinasta masa... nije je bilo bas puno, ali je najprije bila bjelkasto-prozirna, a malocas bjelkasto-zuckasta... nisam do sad primjetila takav iscjedak i sad definitivno brijem da je ovo sluzavi cep...
da li je kome bio takav? doduse , koliko sam mogla vidjeti, nije bio nimalo sukrvicav, ali s obzirom da sam ja prokvarila neki dan, mozda je zato sad ovakav...
jesi možda bila na pregledu ovih dana i da li ti je dr radio amnioskopiju? ako da, onda ti se najvjerojatnije pojavila sukrvica, pa onda i taj sluzni čep...
__________________
...al inace sam dobro...
vixana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 23:22   #40
Quote:
vixana kaže: Pogledaj post
jesi možda bila na pregledu ovih dana i da li ti je dr radio amnioskopiju? ako da, onda ti se najvjerojatnije pojavila sukrvica, pa onda i taj sluzni čep...
nije mi radio amnioskopiju.. , ali sam bila na vaginalnom pregledu prije nekoliko dana... imala sam strasne bolove, ali nisu bili ni nalik na porodjajne, pa su mi radili pregled.. nakon toga sam dobila krvarenje, dakle ne malo iscjetka, nego bas krvarenje, jer mi je izgleda bila pukla neka zilica.. nakon toga se to povuklo, ali se dva dana povlacio smedji iscjedak.. taman je to stalo i danas vidim ovo... poslije onog pregleda, nije me vise niko vaginalno gledao...
bajdvej, na tom pregledu su mi rekli da sam otvorena nesto jace od prsta do bebine glavice i da mi je grlic skracen 50%...

tajci 13, a ne znam sta bi moglo drugo biti, jer nikad ovako nesto nisam vidjela.. usla sam u 39 tj.
__________________
Džanica *20.12.2008.*Slikice
Suncica_B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:56.