Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2008., 10:25   #61
Uredjaj ko uredjaj meni je to sve isto radilo bitna je karta koja je u njemu i za koje ti drzave treba!

Mozes kupit za 800kn ili za 2000kn uredjaj ali ako imas losu kartu i koja se redovito ne ispravlja tj. ne ucrtava nove prometnice onda ti nevalja ni jedna ni druga navigacija.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 12:32   #62
evo, suzio sam izbor na 4 uređaja... zanima me samo koji od njih se mogu otključati i kako lako?čitao sam da se o ovoj novoj Mio Moov seriji ne zna još puno jer... je nova pa me zanima koliko se lako to može modificirati (i da li se uopće može); a i zanima me da li se ostali uređaji mogu otključati da se mogu sloodno dodavati razne vrste mapa... (Garmin mi se nekako više sviđa jer ima handsfree, a to bi mi bilo zgodno)
__________________
"Svi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." Conrad Adenauer
Oggy1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 13:41   #63
pomoć

molio bih ako neko može pomoći.
Imam navigaciju Silverguide 4000 i pokušavam ubaciti IGO 2006.
Stavio sam program u uređaj, promijenio u Addons.txt da se pokrene IGO unkesto Myguide-a i dobijem Igo ikonu na zaslonu navigacije. Međutim, kad kliknem na nju dobijem poruku HardwareIderror.
Vrtio sam razne licence.db filove ali ne pomaže.
ako netko može pomoći bio bih zahvalan.
cico77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 14:45   #64
Ili je stvar u licenci ili imaš PDA, a ne PNA verziju iGo2006. A zašto hoćeš staviti iGo 2006 umjesto MyGuide softvera? Nema ti neke velike razlike. MyGuide softwer za tvoj uređaj je baziran na iGo2006. Moj ti je savjet da si skineš iGo 2008. Em je bolji softver em su bolje karte.
pasko123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 11:07   #65
Quote:
malutan kaže: Pogledaj post
Po vašem mišljenju koji je bolji GPS: GARMIN Nuvi 200 ili VIVAX 350
meni je ovaj Vivax strašno ružan.
jel i u praksi kao što izgleda ili je bolji?
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 19:39   #66
Kupio sam Vivax 350, i moram reći da nisam baš najzadovoljniji. Pokušao sam sa Cardinale 2.3, pa sam ubacio Cardinale 2.51, ali mi odredište nikako ne pokazuje točno. Pokušao sam na par različitih lokacija u Splitu, Podstrani, Kaštelima i Zagrebu. Na kartama su ucrtane uredno sve ulice, ali ne pokaže mi točno destinaciju, dovede me 100-500 metara dalje od tražene točke, ali nikada točno sto posto. Brat mi je nedavno od prijatelja posudio neki Gps (ne znam koja marka), ali bi ga doveo točno pred vrata 5-6 metara. Ne znam šta je s Vivaxom, jeli taj problem samo kod mene ili je i kod drugih?
nalet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 19:50   #67
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Razlika je u tome sto u novoj verziji Cardinale 2.51 imas nove ceste, rotore, raskrizja koji su se u medjuvremenu izgradili u Hr. i koji nisu ucrtani ili ispravljeni u 2.3 verziji koja je starija.

Moras ga prvo tkljucati i nabaviti iGO softver, a nakon toga radis upgrade na mireo stranicam.

Podrska i pitanja oko Vivax navigacije imas na www.gps4us.org
Ne trebas nista otkljucati Vivax. Odes na mireo webstranice, skines upgrade bas za Vivax, odzipas to na SD karticu ubacis unutra, pricekas par minuta, kaze done i to je to. Izvadis karticu van i ponovno ga pokrenes - voila imas 2.51. Imas upute na mireo web-u kako se radi upgrade step by step.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 20:01   #68
Quote:
Oggy1985 kaže: Pogledaj post
evo, suzio sam izbor na 4 uređaja... zanima me samo koji od njih se mogu otključati i kako lako?
ja sam imao prije 660FM, a prije dan-dva uzeo 760
ovaj nema flip flop antenu, više je fency izvana, izbornici isto tako.
što se tiče upgradea adrie, nisam primjetio neke veće izmjene, bar ne na onim rutama koje su bile i prije s greškom.
veličina filea od v2.10 je porasla za 40% u odnosu na prethodnu, tako da sigurno ima hrpetina novo unešenih stvari
mario_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 20:45   #69
Quote:
mario_st kaže: Pogledaj post
veličina filea od v2.10 je porasla za 40% u odnosu na prethodnu, tako da sigurno ima hrpetina novo unešenih stvari
neke od njih su, nažalost, isto pogrešne
_code_x_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 20:52   #70
poslao sam im prijavu greške koja je bila nedopustiva:
izlaz s a1 na gračacu i nastavak na D1 do knina,
da je slušat navigaciju odvelo bi me na nekakav makadam prije gračaca, pitaj boga gdje
nisam sad gledao dal je to ispravljeno
mario_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 23:07   #71
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Ne trebas nista otkljucati Vivax. Odes na mireo webstranice, skines upgrade bas za Vivax, odzipas to na SD karticu ubacis unutra, pricekas par minuta, kaze done i to je to. Izvadis karticu van i ponovno ga pokrenes - voila imas 2.51. Imas upute na mireo web-u kako se radi upgrade step by step.
daj ne pretjeruj, mozes malo sutra napravit upgrade ako ti je uredjaj zakljucan
Znaci mora se otkljucati inace nista od besplatnog upgrade na mireovim stranicama.
Barem je kod mene bio u tome problem jer je uredjaj zakljucan, pa nisam mogao napravit upgrade, a koliko sam vidio do sada tih Vivax uredjaja svi su bili zakljucani.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 23:47   #72
Ja imam garmina 66o sa kartom adria rute i radi bez problema.

Dosta putujem i nikada me nije zaj...

Sada je nova doradnja karte adria rute 2.10

Uzmi garmina i putuješ bez ikakvog problema.


Imao sam LG-a katastrofa od karte i nemože se dograđivati.



POZDRAV
Dražen DLS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 23:51   #73
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
daj ne pretjeruj, mozes malo sutra napravit upgrade ako ti je uredjaj zakljucan
Znaci mora se otkljucati inace nista od besplatnog upgrade na mireovim stranicama.
Barem je kod mene bio u tome problem jer je uredjaj zakljucan, pa nisam mogao napravit upgrade, a koliko sam vidio do sada tih Vivax uredjaja svi su bili zakljucani.
Ne, na žalost ti si u krivu, a čovijek u pravu. Za upgrade ti ne treba otključavanje uređaja jer upgrade podrazumjeva legano kupljen sw cardinal s 2.3 na 2.5. Upgrade kod mirea je gratis. Imam vivaxa i znam što pričam.
ile.ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 07:54   #74
Pa valjda se tu misli kada kupiš navigaciju bez karte.
Naravno, ako si kupio navigaciju da ces imati besplatan upgrade.

----------------
Now playing: Crvena jabuka - Ne govori više (1996.)
via FoxyTunes
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 08:04   #75
Quote:
ile.ri kaže: Pogledaj post
Ne, na žalost ti si u krivu, a čovijek u pravu. Za upgrade ti ne treba otključavanje uređaja jer upgrade podrazumjeva legano kupljen sw cardinal s 2.3 na 2.5. Upgrade kod mirea je gratis. Imam vivaxa i znam što pričam.
Upgrade je besplatan na mireo starnicama i to stoji, ali ja pricam o uredjaju vivax koji dolazi zakljucan.
Imam dva vivaxa i na obadva sam morao napravit unlock da bi mogao radit upgrade cardinale karte.
Ili si ti kupio vec otkljucan vivax? Ja ih do sada nisam vidio u ducanima da su otkljucani
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 08:09   #76
[QUOTE=get;14950078]Pa valjda se tu misli kada kupiš navigaciju bez karte.
Naravno, ako si kupio navigaciju da ces imati besplatan upgrade.

Kad kupis Vivax uredjaj dobijes ga sa cardinale kartom 2.3 ali da bi mogao napravit besplatan upgrade na na noviju verziju cardinale karte moras otkljucati sam uredjaj i da bi ti mogao citati SD kartice inace uopce ne reagira kad ubacis SD karticu u njegov utor jer je zakljucan osim ako ga vec nije netko prije tebe otkljucao.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 10:30   #77
Quote:
mario_st kaže: Pogledaj post
da je slušat navigaciju odvelo bi me na nekakav makadam prije gračaca, pitaj boga gdje
Ništa strašno, postojala je greška gdje te neki njihov imaginarni put vodio direktno preko pruge (ne pružnog prijelaza!)
_code_x_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 11:43   #78
Quote:
_code_x_ kaže: Pogledaj post
Ništa strašno, postojala je greška gdje te neki njihov imaginarni put vodio direktno preko pruge (ne pružnog prijelaza!)
ma nisam mislio na tu, nego nekih cca3-4km nakon što se skineš s D1 trebaš ić ravno, a tetka urla "skrenite desno".
Ja pogledam desno, kad tamo nekakvi zemljani parking na kom su kamioni.

polovice čiova i dalje nema. turist da 100ojra za kartu, a ono nema čiova

Zadnje uređivanje mario_st : 13.07.2008. at 14:44.
mario_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 12:24   #79
A da nisi mozda stavio opciju za pjesacko navodjenje sto mnogi znaju stavit, pa ih sa autom navede na stepenice, sporedne kaldrme i sl.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 12:33   #80
[QUOTE=homosapiens;14950109]
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Pa valjda se tu misli kada kupiš navigaciju bez karte.
Naravno, ako si kupio navigaciju da ces imati besplatan upgrade.

Kad kupis Vivax uredjaj dobijes ga sa cardinale kartom 2.3 ali da bi mogao napravit besplatan upgrade na na noviju verziju cardinale karte moras otkljucati sam uredjaj i da bi ti mogao citati SD kartice inace uopce ne reagira kad ubacis SD karticu u njegov utor jer je zakljucan osim ako ga vec nije netko prije tebe otkljucao.
Kada imaš uređaj s v2.3 HR+MRE da bi napravio upgrade nije ti potreban otključan uređaj. Isprobaj pa ćeš vidjeti. Vrati resident flash na 2.3, zatim uzmi praznu SD, skini s mireovih stranica upgrade i raspakiraj na komp. Tada kopiraj taj raspakiran sadržaj na čisti SD i stavi ga u ugašenog vivaxa. Nakon paljenja će ti pokrenuti upgrade. Nakon što završi instalaciju ugasi uređaj i izvadi karticu. Kada upališ uređaj imaš cardinale 2.51. Pročitaj upute na mireovim stranicama pa ćeš vidjeti da piše upravo ovo što sam ti opisao. Pa zar stvarno misliš da bi mireo za upgrade svojih karata dao objašnjenje kako da otključaš uređaj.
ile.ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.