Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2007., 21:21   #21
Neš ti se pisalo o tome na sredstvima za ravnanje,uglavnom rekli su da im se to čini kao bad idea jer se stavljaju jake kemikalije a radi se isključivo na nikad farbanu kosu,a malo tko danas ima takvu.
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 07:23   #22
Ja sam razmišljala o tome ali frizerka mi je rekla da je to bezveze bačen novac i uništavanje kose jer ti tak i tak raste opet kovrčava kosa, ili kakvu već imaš
__________________
Tko želi nešto učiniti, naći će načina, tko ne želi, naći će izliku.
************************************************** ************************
amelie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 19:24   #23
meni kosa nije ni ravna ni kovrčava...užasno je gusta i jaka i ne izlazim na kraj sa njom...stalno je moram fenirat i ravnat četkama...peglu više ne koristim jer sam si uništila kosu...

i mene zanima to sa trajnim ravnanjem kose jer mi je kosa na gornjem djelu ravna a prema vrhovima je neka sva ljeva,kovrčava,jedan dio ode sim,jedan tam...

pošto se nisam farbala već dost dugo i imam prirodnu boju kose,šta mislite,jel bi mogla to stavit?? i kosa mi je užasno gusta pa se ne bojim da će se jako oštetit...
 
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 19:28   #24
dosta agresivan tretman...caka je u tome kaj ti kosa raste i samim tim nemres imati trajno ravnu kosu...
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 21:11   #25
aaaaaaaaa, ja sam se već zasrala da ti emergence želiš ravnati svoje lokne... fijuuu, pao mi kamen sa srca, divne su ti te tvoje loknice....
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 11:28   #26
Quote:
meg kaže: Pogledaj post
aaaaaaaaa, ja sam se već zasrala da ti emergence želiš ravnati svoje lokne... fijuuu, pao mi kamen sa srca, divne su ti te tvoje loknice....
nemoj brigati volim ja svoju mozart frizuricu i nebum ju ravnala
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 06:57   #27
trajno ravnanje više nije toliko štetno kao prije i ne uništava kosu tako jako. problem je jedino što kad kosa raste, izrast je kovrčav i to onda nikak ne zgleda.
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 19:07   #28
Meni je frizerka rekla da se za to ravnanje kupi kemikalija koja košta 50 kn i fiksir. Nije li to malo jeftino? Ili je to zapravo to o čemu pričate?

meni se od pola dužine počinje uvijati i nemam farbanu, mislite li da bi to bio dobar potez?
JK 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 19:34   #29
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Zanima me jel ima tko iskustva s tim, čime se to radi, koliko traje, cijena i sl.
malo kasno palim ali... better late then never!
ravnala, ne bih NIKAKO preporucila...
radi se tak da ti na kosu stavi kemikaliju koja stoji cca sat i pol, a za to vrijeme ti frizerka ceslja kosu. to cupa za poludit jer ti ta kemikalija slijepi kosu. doslo mi da
meni je kosa nakon toga bila katastrofa- cupava non stop, ko kad svjeze oprana izadjes na van a vani kisa... cekala 2 god da mi naraste donekle.
sve u svemu
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 19:34   #30
a cijena oko 200kn
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 19:35   #31
ja imam izravnatu kosu, i molim bez bedastoca... ista stvar kao i dobro ili lose napravljen minival
ovisi koliko je kvalitetno napravljeno
dapace, kemikalije koje se koriste su manje stetne za kosu od onih koje se koriste za minivale
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 22:05   #32
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ja imam izravnatu kosu, i molim bez bedastoca... ista stvar kao i dobro ili lose napravljen minival
ovisi koliko je kvalitetno napravljeno
dapace, kemikalije koje se koriste su manje stetne za kosu od onih koje se koriste za minivale

Tu se koriste manje više iste kemikalije kao i za minival, ali je postupak rada drugačiji
 
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 23:12   #33
nisu bedastoce- ja samo iznosim svoja iskustva, a bilo je kvalitetno napravljeno, just for the record... mozda moja kosa jednostavno na to krivo reagira!
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 15:04   #34
Quote:
crna pantera x kaže: Pogledaj post
Tu se koriste manje više iste kemikalije kao i za minival, ali je postupak rada drugačiji
krasno
ne bi mi niti palo na pamet kuriti kosu ovdje kemikalijama koje neka frizerka slaze kako joj padne na pamet
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 21:36   #35
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
krasno
ne bi mi niti palo na pamet kuriti kosu ovdje kemikalijama koje neka frizerka slaze kako joj padne na pamet


Pa frizerke ne slažu same kemikaliju, one ih kupe već složene...

I ima za prirodnu kosu, za farbanu, i za jako istretiranu kosu...

A ovo za ravnanje kose to nije čista tekuća kemikalija nego prah (koji je izgledom sličan blajhu, ali nije blajh) koji se mješa s tekućom kemikalijom ovisno o tipu kose...
 
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 09:15   #36
meni je to totalno bezveze jer nemoš nikad trajno izravnat kosu
__________________
we're in love ❤
Egocentrik lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 13:56   #37
Quote:
egocentrik girl kaže: Pogledaj post
meni je to totalno bezveze jer nemoš nikad trajno izravnat kosu
to nije istina... cak i afro kosa se moze izravnati
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 13:57   #38
Quote:
crna pantera x kaže: Pogledaj post
Pa frizerke ne slažu same kemikaliju, one ih kupe već složene...

I ima za prirodnu kosu, za farbanu, i za jako istretiranu kosu...

A ovo za ravnanje kose to nije čista tekuća kemikalija nego prah (koji je izgledom sličan blajhu, ali nije blajh) koji se mješa s tekućom kemikalijom ovisno o tipu kose...
samo me jos zivo zanima gdje ju kupe
za prah nisam nikad cula, znaci ipak nesto same mjesaju?

http://www.yuko-london.com/ evo, pa koga zanima
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 11:04   #39
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
samo me jos zivo zanima gdje ju kupe
za prah nisam nikad cula, znaci ipak nesto same mjesaju?

http://www.yuko-london.com/ evo, pa koga zanima



Kao i sve ostale stvari koje se koriste u frizerskim salonima... Od dobavljača tj. trgovačkih putnika za frizerske salone tipa firmi keune, loreal, martix, framesi...

I neznam zašto s nekim riječima i postovima stavljaš frizere u najniži rang?

I da neke stvari se ipak mješaju u salonima, a to su sve profesionalne stvari koje su isključivo za frizerske salone a ne za kućne radinosti.
 
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 20:08   #40
da i ne mogu se kupit u ducanima, eventualno u estetic uvemi ponesto
eeennniii is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.