Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2009., 18:33   #81
Exclamation Ne mogu skinut msn messenger

Pomoć
pokušavam skinut msn messenger i javlja mi da ga ne može preuzet, odnosno da mi treba nekakav windows installer...

šta da radim
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 08:12   #82
Proxy za google talk

Zdravo svima,

u firmi mi je zabranjen google talk, jeli
postoji neki djaba proxy preko kojega
ga ipak mogu koristiti??

Na netu sam nasao neke proxije ali
to su bile stranice na kojima upisujes
adrese koje zelis posjetiti anonimno
a to meni ne odgovara za google talk....
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 14:40   #83
Quote:
mimi8311 kaže: Pogledaj post
Bok!
Sinoć mi je došla poruka da si nadogradim najnoviji messanger i ja ga instalirala ali on+dmah nakon instalacije izgubili mi se svi kontakti!
Pokušala sam vrstit i dodat ih natrag, ali nikako. Išla sam i u izbornik "Help", ali tamo su me isto slali ne neke opcije u izborniku kojih uopće nema!!
Kako vratiti kontakte?? Ili barem vratiti onaj stari MSN, ovaj mi je već sad dopizdio zbog toga!!
Hvalaa!
Jel možda netko zna odgovor na ovaj topic jer imam isti problem?? I da dodam,kada se preko drugog računara logujem svi su mi kontakti tu međutim na računaru koji ja koristim ih nema.
Please pomozite
Exxit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 19:32   #84
Exxit imam sličan problem kao i ti, pa bi i ja odgovor...

Bila sam pobrala neki virus i nakon čišćenja windowsa imala sam onaj prastari msn, onda sam instalirala novi i na njemu nema kontakata! pobrala sam izbrisati stari, ali ne mogu! probala sam i dodavati kontakte na novi, ali neće....

please, stvarno ako neko zna pomozite....
__________________
U zemlju vila kreneš vozom, a stigneš vlakom...
T<e>a is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 10:58   #85
skype
[email protected]
__________________
;-)
mainscream is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 10:42   #86
msn hackan.....

ok ovo mi polako pije zivce dogodilo mi se 2 puta prije i 2 puta san nekako uspio recoverat password.....sad pokusavam vec 2 dana i nista.......ne ide msn password recovery,odgovora na secret question se ne sjecam,alternate email mi ne dolazi password reset.....da bude jos gore nemogu ni login na facebook jer mi je ocito i tu nesto zeznuto......neda mi login ni tamo ima li iko ideju ili program koji ce mi returnat password ?
__________________
Repent!!!!And Thou Shall Be Saved!!!!
kundak-Ma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 03:03   #87
Jel se ti to spajas na msn preko nekog "web messengera" ili bas imas program tzv. Windows Live Messenger na svom PC-u?

Ako si na browseru, ocisti cookiese ili nešto pokušaj, ali mislim da ti oko tog pitanje najviše pomaže www.google.com
__________________
...dobio sam mali dobitak na LOTU! - Napokon došla pamet u glavu!
D1esel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 11:47   #88
Windows Live Problem-This account has been closed

This account has been closed
Your account has been closed because it seems to have violated our Terms of Use. To re-open your account, please do the following:

1. Click on the link below and fill out the e-mail support form.

2. In the box labeled "Please select an option", choose Connections/Sign In Problem.

3. Another box will appear. It will also be labeled "Please select an option". Choose Account Closed. Access Denied.

4. Make sure you answer all the questions that have a red star (*) by them. Then click Submit.

We'll review your request and get back to you within 24 hours. Please DO NOT submit multiple tickets - it will delay how long it takes us to respond.
Help



-od danas ne mogu otvarati mail jel ima itko slicnih problema jer do jucer mi je sve radilo bez greske?
~Razor~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 14:42   #89
pozdrav!!! imam problem s msn. stalno mi piše code error 80048820 i 80048412. sve sam pokuša šta se tražilo pod tim kodom ali meni msn i dalje neradi tj.nemogu uč na msn,a na drugi kompjuter normalno ulezim. stvarno neznam više šta da napravim?????????
niklug is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 14:53   #90
Quote:
niklug kaže: Pogledaj post
pozdrav!!! imam problem s msn. stalno mi piše code error 80048820 i 80048412. sve sam pokuša šta se tražilo pod tim kodom ali meni msn i dalje neradi tj.nemogu uč na msn,a na drugi kompjuter normalno ulezim. stvarno neznam više šta da napravim?????????

We were unable to sign you in to the Messenger at this time. Please try again later.
To let us try and troubleshoot the problem, click the Troubleshoot button.
Error code: 80048820
Extended error code: 80048412

The following steps may help resolve your issue:

To troubleshoot the problem on a Microsoft Windows XP-based computer:



1. Click Start, click Run, type control timedate.cpl, and then click OK.



2. In the Date and Time Properties dialog box, confirm that the date and time settings on the computer are correct, and then click OK.

To troubleshoot the problem on a Windows Vista-based computer:



1. Click Start, type control timedate.cpl in the Start Search box, and then press ENTER.



2. In the Date and Time Properties dialog box, confirm that the date and time settings on the computer are correct, and then click OK.
francesko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 15:15   #91
Quote:
francesko kaže: Pogledaj post
We were unable to sign you in to the Messenger at this time. Please try again later.
To let us try and troubleshoot the problem, click the Troubleshoot button.
Error code: 80048820
Extended error code: 80048412

The following steps may help resolve your issue:

To troubleshoot the problem on a Microsoft Windows XP-based computer:



1. Click Start, click Run, type control timedate.cpl, and then click OK.



2. In the Date and Time Properties dialog box, confirm that the date and time settings on the computer are correct, and then click OK.

To troubleshoot the problem on a Windows Vista-based computer:



1. Click Start, type control timedate.cpl in the Start Search box, and then press ENTER.



2. In the Date and Time Properties dialog box, confirm that the date and time settings on the computer are correct, and then click OK.
ništa od ovoga opet isto
niklug is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 21:51   #92
Ako su ti vrime i datum tačni.


Probaj ovo ,idi u start pa pokreni tu kopiraj ovo regsvr32 softpub.dll i zalipi pa ok.
francesko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 22:16   #93
Niklug možeš po redu ovako. 1. Upravljačka ploča, pa internet opcije,zatim klik na veze doli - čekiraj (odredi postavke automatski.)i klik ok
2. Provjeri datum i vrime mora bit tačno
3.Ovo šta san ti gori napisa.u prošlom postu
4.U windows firewall,klik na exceptions vidi ima li tu msn,ako nema dodaj. add program -pronađi msn i klik ok
5 resetiraj komp i moralo bi radit.
francesko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 18:23   #94
Quote:
Ranma 1/2 kaže: Pogledaj post
Trillian
Kakav je?ja sam nekako navikla na msn i nikako da se otkačim od njega.
Dionizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 13:59   #95
Pomoc

Malo prije mi je neko promijenio sifru na msn-u i promijenio je tajno pitanje!!
I da li se to kako sad moze promijenit ?????
Asmir305 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 21:05   #96
Quote:
Asmir305 kaže: Pogledaj post
Malo prije mi je neko promijenio sifru na msn-u i promijenio je tajno pitanje!!
I da li se to kako sad moze promijenit ?????
Joj daj kako vama svaki put neko provaljuje šifre...
b-baller is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 22:50   #97
Kad se logirate na svakakve gluposti koje vam doleze na mail... Pecanje se to zove Neko kopira kod stranice, digne ju na besplatni host, pošalje tebi neki link ili zahtjev za prijateljstvo na fejsu, sve izgleda ko da je došlo sa fejsa ili msna, ti se ko fol ideš loggat, a niš ti se ne otvori, ustvari, njemu su na hostu ostali tvoji korisnički podaci... Tak masovno kradu msn, RS i facebook accove...
__________________
ex load katfile upstore filejoker

Zadnje uređivanje EasyOn : 19.07.2009. at 23:27.
EasyOn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 16:02   #98
Question skajp

Da li i na koji način postoji mogućnost da se izbrišu poruke sa dopisivanja putem Skajpa?
vocko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2009., 09:45   #99
Pa jel niko nemam nekakva saznanja o brisanju povjesti na skajpu?
vocko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 10:30   #100
Exclamation MSN+KAMERA=0

Imam problem sa kamerom,tj. MSN-om.Instalirao sam zadnji MSN Messenger na kojem jednostvano kamera neće da radi.Inaće kamera je u redu,radi na skypu,išao sam u postavke računala i tamo piše da sve radi u redu.Kada odem na u postavke na messengeru(tools),audio and video setup,piše mie are unable to run audio and video setup.Kada nekog pozovem preko webcam piše mie couldn't start your camera device. Please check that your camera is not currently in use by another program, and then try again.Ne znam što mi ječiniti,več sam par puta brisao i mns i kameru,pa ponovno instalirao.pomoc zato molim....
aros is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:30.