Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2015., 23:56   #1
Mlad sam u braku - a kresn'o bih sa strane neku u mraku

Drage momčine, mlade i iskusne,

U braku sam tek par godina, i unatoč tome što mi je brak uredu, imam žestoki nagon kresnut nešto sa strane. Žene to nebi shvatile, nego bi sad tražile skriveni problem u braku, al problema nema - meni je ok, al mi se jebe za popizdit.

Borim se i hrvam se s tim, još uvijek sam dobar, ali po intenzitetu kojim me želja napinje, imam osjećaj da nema šanse da kad tad ne popustim.

Molim sve iskusnije da mi prosvijetle pamet i da mi :

a) kažu da stisnem zube jer će proći poslije prolijeća
b) kresnem što prije, jer cu ionako popustit kad tad
Rexdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 23:59   #2
Nisi se trebo ženit, stari moj.

Ja sam za opciju b... Bolje da sad kresneš, nego kad bude prekasno
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 00:01   #3
nijedno, razvedi se i onda se jebuckaj okolo kolko te volja.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 00:08   #4
Zasto bih se rastajao?

Brak mi je važan, i kao što rekoh uredu je. Kemija koja se dešava u meni ne umanjuje moje vrijednosti u braku i odnosu sa ženom.

Nekako mi je šuplje misliti da sam trebao još pričekati sa brakom.
Rexdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 00:22   #5
Quote:
Rexdo kaže: Pogledaj post
Zasto bih se rastajao?

Brak mi je važan, i kao što rekoh uredu je. Kemija koja se dešava u meni ne umanjuje moje vrijednosti u braku i odnosu sa ženom.

Nekako mi je šuplje misliti da sam trebao još pričekati sa brakom.
onda jebi pa mi reci kako je prošla rastava
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 00:23   #6
zašto ne popričaš sa ženom o tome ? i zašto ne uvedete nešto novo u seksualni život ?
Zaigrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 00:24   #7
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
onda jebi pa mi reci kako je prošla rastava
Znaci, prvi savjet koji sam dobio je - kad tad ces biti uhvacen?
Rexdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 00:28   #8
Quote:
Rexdo kaže: Pogledaj post
Znaci, prvi savjet koji sam dobio je - kad tad ces biti uhvacen?
ne dobio si čisto racionalan svajet razvedi se i jebi okolo, i nećeš bit uhvačen

Ako ti je brak važan moraš se kontolirat, a ti razmišljaš o varanju žene. Dobio si realan savjet.

Ja n ine znam kakve si ti savjete očekivao, ako se nemreš smirit, ako misliš o tome kak nečeš izdržat pod pritiskom onda fino spasi kaj se spasit da,objasni ženi kako stoje stvari i da je ne želiš povrijdit na taj način i to je to.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 00:35   #9
Quote:
Zaigrana kaže: Pogledaj post
zašto ne popričaš sa ženom o tome ? i zašto ne uvedete nešto novo u seksualni život ?
Da, pomislih i na to. Al... jedan dio mene bi, a drugi dio mene nebi. Ovaj dio mene koji bi ševio sa strane mi ne da da to kažem jer ću, ukoliko razgovor prođe loše, biti pod povećalom zbog toga.
S druge strane, obiteljski čovjek mi kaže da porazgovaram o tome.

Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
ne dobio si čisto racionalan svajet razvedi se i jebi okolo, i nećeš bit uhvačen

Ako ti je brak važan moraš se kontolirat, a ti razmišljaš o varanju žene. Dobio si realan savjet
Da striktno želim varati, ne bih dosao tipkati anonimno ljudima na forum o tome. Borim se s tim i nije mi baš lako. Btw. Borna, jesi li ti u braku?

Kakve savjete sam dosao traziti? Pa, vise sam dosao po iskustva, ali svaki savjet cijenim i prihvacam.
Btw. vidim da sam mozda zaboravio napomenuti da mi nije uvijek tako. Naprosto imam periode kada sam tako nabrijan.
Nije da sam sad cijelo vrijeme koncentriran samo na to kako cu varat svoju ženu.
Rexdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 00:38   #10
Quote:
Rexdo kaže: Pogledaj post
Zasto bih se rastajao?

Brak mi je važan, i kao što rekoh uredu je. Kemija koja se dešava u meni ne umanjuje moje vrijednosti u braku i odnosu sa ženom.

Nekako mi je šuplje misliti da sam trebao još pričekati sa brakom.
Ponudi ženi da swingate ili u troje neka opcija.
Ili jednostavno kad ti to dođe pojebeš nju?
veronika88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 00:45   #11
Quote:
Rexdo kaže: Pogledaj post
Da, pomislih i na to. Al... jedan dio mene bi, a drugi dio mene nebi. Ovaj dio mene koji bi ševio sa strane mi ne da da to kažem jer ću, ukoliko razgovor prođe loše, biti pod povećalom zbog toga.
S druge strane, obiteljski čovjek mi kaže da porazgovaram o tome.



Da striktno želim varati, ne bih dosao tipkati anonimno ljudima na forum o tome. Borim se s tim i nije mi baš lako. Btw. Borna, jesi li ti u braku?

Kakve savjete sam dosao traziti? Pa, vise sam dosao po iskustva, ali svaki savjet cijenim i prihvacam.
Btw. vidim da sam mozda zaboravio napomenuti da mi nije uvijek tako. Naprosto imam periode kada sam tako nabrijan.
Nije da sam sad cijelo vrijeme koncentriran samo na to kako cu varat svoju ženu.
nisam u braku i opčenito sam protiv ovakvog braka, ali ti kažem, da ako budeš to radio trebaš razvod prije.

Ako imaš toliki nagon, odi u teretanu, tamo se ispucaj, neka ti to bude ispušni vnetil, osim ako već ne ideš. Meni je to teško zamislit, jer ja nema toliki nagon. Ali sam zato hiperaktivan i nađem način za ispucat energiju
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 01:01   #12
Quote:
veronika88 kaže: Pogledaj post
Ponudi ženi da swingate ili u troje neka opcija.
Ili jednostavno kad ti to dođe pojebeš nju?
Da, da... znam... mora bih probati tako, al usprkos tomu sto sam snalazljiv u komunikaciji, malo me frka zapocet razgovor o swinganju ili slicno. Mislim da bi ona to dozivjela kao - "zar mu više nisam dovoljno dobra samo ja".

Inace to i radim kad sam tako raspolozen. Ako sam kod kuce, pojebem nju
ali.. kad nisam kod kuce... onda sam

Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
nisam u braku i opčenito sam protiv ovakvog braka, ali ti kažem, da ako budeš to radio trebaš razvod prije.

Ako imaš toliki nagon, odi u teretanu, tamo se ispucaj, neka ti to bude ispušni vnetil, osim ako već ne ideš. Meni je to teško zamislit, jer ja nema toliki nagon. Ali sam zato hiperaktivan i nađem način za ispucat energiju
Da stari, i ja sam nacelno protiv takvog braka... a vjerojatno bih nekom drugom na isto pitanje odgovorio slično poput tebe. Al sada sam nekako u škripcu.

Zbog posla nemam vremena za sport
A osim toga, dok radim razmisljam kak bi usput nesto i opalio, a ne isao trčat
Rexdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 01:05   #13
Nemoj započet razgovor tako direktno. Počni sa standardno sprikom, kao ajmo malo popričat o fetišima . I pustiš prvo nju pa kažeš svoje. I naglasiš da je to samo maštarija, nemoj nasrnut i nagovarat.
veronika88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 01:12   #14
Quote:
Rexdo kaže: Pogledaj post
Da, da... znam... mora bih probati tako, al usprkos tomu sto sam snalazljiv u komunikaciji, malo me frka zapocet razgovor o swinganju ili slicno. Mislim da bi ona to dozivjela kao - "zar mu više nisam dovoljno dobra samo ja".

Inace to i radim kad sam tako raspolozen. Ako sam kod kuce, pojebem nju
ali.. kad nisam kod kuce... onda sam



Da stari, i ja sam nacelno protiv takvog braka... a vjerojatno bih nekom drugom na isto pitanje odgovorio slično poput tebe. Al sada sam nekako u škripcu.

Zbog posla nemam vremena za sport
A osim toga, dok radim razmisljam kak bi usput nesto i opalio, a ne isao trčat
ja sam protv braka sa današnje pravne strane, jedan detalj me muči a to je da ga država kontolira.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 01:21   #15
Quote:
veronika88 kaže: Pogledaj post
Nemoj započet razgovor tako direktno. Počni sa standardno sprikom, kao ajmo malo popričat o fetišima . I pustiš prvo nju pa kažeš svoje. I naglasiš da je to samo maštarija, nemoj nasrnut i nagovarat.
Taj dio smo prosli vec par puta - istina, vise kroz zajebanciju.
Nije bila odusevljena sa idejom o još jednoj ženi u krevetu.
Ona ima neke svoje fetiše, ali sama je rekla da više o tome voli maštati nego ih ispuniti.
Rexdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 09:08   #16
Pročitaj knjigu Rat sperme pa će ti sve biti jasno. Tebi puca civilizacijska glazura pod navalom praiskonskog programa nužnosti rasprostiranja gena. Jebi al mudro. Ako praviš djecu uokolo dobro evidentiraj da ne bi kasnije bilo incesta.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 09:27   #17
jebi. ionako ona vec odavno sa strane ima jebace. doduse, mozda nema ali ako te uvati u preljubu, mozes joj rec da si mislio da ste se dogovorili da niste ekskluzivni
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 09:37   #18
Quote:
Rexdo kaže: Pogledaj post
Zasto bih se rastajao?

Brak mi je važan, i kao što rekoh uredu je. Kemija koja se dešava u meni ne umanjuje moje vrijednosti u braku i odnosu sa ženom.

.
boldano.

U redu je kurac.

Dio kad shvatiš da tim "jebuckanjima" sakrivaš vrh ledenjaka problema će biti dio kad budeš možda počeo sazrijevati.
__________________
Nisam ti dospio reći.
Sve može da propadne, da nestane, samo je smrt siguran posao
Pantelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 11:16   #19
Quote:
Rexdo kaže: Pogledaj post
Taj dio smo prosli vec par puta - istina, vise kroz zajebanciju.
Nije bila odusevljena sa idejom o još jednoj ženi u krevetu.
Ona ima neke svoje fetiše, ali sama je rekla da više o tome voli maštati nego ih ispuniti.
a još jedan muškarac ili još jedan par (swing) u krevetu?

Quote:
Rexdo kaže: Pogledaj post
Zasto bih se rastajao?

Brak mi je važan, i kao što rekoh uredu je. Kemija koja se dešava u meni ne umanjuje moje vrijednosti u braku i odnosu sa ženom.

Nekako mi je šuplje misliti da sam trebao još pričekati sa brakom.
da čuješ ženu kako govori frendici da joj je super u braku sa tobom, ali ima užasnu želju da se kresne sa nekim sastrane što bi mislio/osjećao?
kakav savjet bi volio da joj frendica da?
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 11:26   #20
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
a još jedan muškarac ili još jedan par (swing) u krevetu?
to nije trojac, to je gejpedersko iskustvo.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger