Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2009., 11:02   #1
sangria-recept

ispričavam se ako tema već postoji,nisam ju našla. uskoro slavim rođendan, htjela bih napravit sangriu pa bi vas molila ak imate neki dobar recept,ali da se ne sastoji samo od vina i voća nego u kombinaciji s nekom žesticom tnx unaprijed
lee lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 11:23   #2
ja sam stavil 2 šače nekog vina, maalčice ruma, 1 naranča, pola limunovog soka, 1 kruška, 1 jabuka, 1 banana, malo cimeta, probal, alkohol prejak, dodal 2 čaše ananasovog soka i nekolko žlica šećera. bilo fino..
al ja sam to radil cisto da isprobamo malo, a ne volim da se alkohol osjeti pa ga ti stavi naravno vise
btw stari dan poslije pohvalil moj fini kompot
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 17:55   #3
tnx na receptu pic.
ipak sam se odlučila kupit gotovu. kontam je smiksat s vočem,votkom i sokom od ananasa. kontam da će biti njami i da će i moj stari hvalit kompot
lee lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 17:58   #4
Sangria bez jagoda i burbon vanilije jednostavno nije to. Probaj nabaviti neko desertno vino ili vino više voćnog okusa. T'ga za jug je super, a meni dobro ispada i od onog tetrapak Venus vina.
Meni su u Španjolskoj tumačili da što više voća ide unutra da je bolja i obavezno jagode jagode jagode i još jagoda, šumskih

I zaboga, ne stavljaj votku!!!
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 15:13   #5
e vidiš,jbg,nisam stavila jagode. da sam ih vidila u interšparu vjerojatno bi i h uzela,al ovak... al stavila sam votke i baš je njam bez nje mi bila preblaga,a ipak smo mi gabaritna ekipa
lee lee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.