Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2012., 11:09   #41
Bila opet na promociji i ovaj put sam uzela Oxigen kremu. Frendica mi koristi tu kremu i lice joj je strava od nje pa sam pitala ako i ja mogu tu kremu uzet, a i Correctiv mi je malo too much Super je za sada Upije mi se brzo, ne masti mi lice i nekako mi lice sjaji.
nina_mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 11:16   #42
Netko je vec i pitao prije, a i mene zanima ima li tko iskustva za njihovom kremom protiv celulita. Vidim da sad imaju nekakvu akciju na njih. I zanima me ako ju je netko probao dali grije kozu jer imam malo kapilara na nogama i cula sam da se ne smiju koristiti takve kreme
nina_mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 16:18   #43
Da li je neka od vas koristila one Skeyndor ampule za obnavljanje, hidratiziranje i osvjetljenje koze? Zovu se GLYCO -30.

Molim podjelite iskustva
vega_mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 14:20   #44
Ste probale Essential Soft piling za lice?
Zanima me ako riješava mitesere, a da je nekomadogen i pogodan za osjetljivu kožu.


__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 10:55   #45
probao netko ovaj corrective serum???
vrijedi li tih 30ml 500kn???
ili da se držim Eucerina i njihovih filera sa hijaluronskom kiselinom?
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 09:25   #46
Koristim Aquatherm F1 i oduševila me! Imam dubinski užasno masnu kožu koja je površinski dehidrirana, pa mi je pronalazak idealne kreme bio noćna mora. Ili previše isušuje ili se sjajim. F1 mi je odlična, ujednači mi ten.

Zanima me mogu li se testeri naručiti online ili samo u ljekarni na savjetovalištima? Čim sunce malo jače zasja pojavi mi se hiperpigmentacija iznad usana, pa bi htjela probati njihovu kremu za izbjeljivanje.
Liyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 11:36   #47
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Ste probale Essential Soft piling za lice?
Zanima me ako riješava mitesere, a da je nekomadogen i pogodan za osjetljivu kožu.


je li netko u međuvremenu probao?
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:00.