Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2010., 15:36   #561
u peeku se sve brzo razgrabi....htjela sam si kupiti review traperice, sve ostali veliki brojevi, a meni treba 26/32....par dana kasnije bila sa sestrom, više ni toga nije bilo....

probaj u WG u stradivarius i pull ad bear, tamo je po 99 kn....imaju skinny modele...al najbolje je ići radnim danom, puno je manja gužva, ne čeka se red za isprobavanje i nije sve tako razbacano....

btw. rekla mi sestra da u rosesu ima mustang jako povoljno, ali nisam tamo nikad bila, pa ne znam čega sve ima...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 15:57   #562
Ovak, tražim preporuku za neku modnu marku kvalitetnih trapki, višeg cjenovnog ranga, do 1000 kn, a da nisu diesel i replay... Any suggestions?
fleur amour is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 16:00   #563
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
u peeku se sve brzo razgrabi....htjela sam si kupiti review traperice, sve ostali veliki brojevi, a meni treba 26/32....par dana kasnije bila sa sestrom, više ni toga nije bilo....

probaj u WG u stradivarius i pull ad bear, tamo je po 99 kn....imaju skinny modele...al najbolje je ići radnim danom, puno je manja gužva, ne čeka se red za isprobavanje i nije sve tako razbacano....

btw. rekla mi sestra da u rosesu ima mustang jako povoljno, ali nisam tamo nikad bila, pa ne znam čega sve ima...
ja sam danas bila u peeku,i ničeg nije bilo mog broja od onih koje su mi se sviđale,ili broj manji ili broj veći a pola sata sam skoro bila unutra

u espritu,dorothy perkinsu sve veliki brojevi-42 nadalje ,

al kupila sam na kraju neke u c&a za 200kn ,dobre su , majice njihove mi se nikak ne sviđaju al hlača i traperica imam i stvarno su ok(ne rastegnu se i kvaliteta je bolja od recimo urban republic trapki ,new yorkera i sličnog
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 12:07   #564
u benetonu, originalne su, ja platila 390 kn, bile preko petsto, prezadovoljna
bicbic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 12:09   #565
kupila c&a traperice, probala sam valjda 10 modela a bilo ih je jos najmanje toliko jedne su bile super ali nije bilo broja, na kraju ove koje sam kupila su dobre, vidit cemo oce se rastegnut... zamjerka je sta im nisu brojevi uskladjeni, jedne traperice trebam 34 a druge 38 a oboje c&a
nego jel ima tako puno izbora i u zgbackim c&a???
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 12:13   #566
da li netko ima salsa traperice i jel zadovoljan, jel se brzo rastegnu, isperu itd...

__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 13:50   #567
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
da li netko ima salsa traperice i jel zadovoljan, jel se brzo rastegnu, isperu itd...

ja imam one visece, prije sam stavila sliku na - sto ste si danas kupili-, ne rastegnu se, jedino sto mi se desilo, tj. majka je to napravila, kad ih je stavila u masinu ona iza etiketa gdje pise marka je kozna (smeđe boje) i to mi je pustilo boju po dzepovima, od tada ih perem na ruke, a mrlje su hvala bogu nestale.

evo nasla sam sliku :

Zadnje uređivanje artist*angie* : 22.01.2010. at 13:56.
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 19:07   #568
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
kupila c&a traperice, probala sam valjda 10 modela a bilo ih je jos najmanje toliko jedne su bile super ali nije bilo broja, na kraju ove koje sam kupila su dobre, vidit cemo oce se rastegnut... zamjerka je sta im nisu brojevi uskladjeni, jedne traperice trebam 34 a druge 38 a oboje c&a
nego jel ima tako puno izbora i u zgbackim c&a???
pa u city-u ima velik izbor traperica, od 99 do 299kn recimo, puno modela..
ja sam kupila neke u c&a i rastegnule su mi se,uzela sam 38,očito je trebalo 36 ( yessica) a ona druga marka mi je 38 tijesno pa trebam 40 (clockhouse ak se ne varam)
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 19:13   #569
moje su clockhouse a vidit cemo oce se rastegnut...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 23:33   #570
Quote:
artist*angie* kaže: Pogledaj post
ja imam one visece, prije sam stavila sliku na - sto ste si danas kupili-, ne rastegnu se, jedino sto mi se desilo, tj. majka je to napravila, kad ih je stavila u masinu ona iza etiketa gdje pise marka je kozna (smeđe boje) i to mi je pustilo boju po dzepovima, od tada ih perem na ruke, a mrlje su hvala bogu nestale.

evo nasla sam sliku :
tnx

najvažnije mi je da se ne rastegnu i ostanu tako visiti....vidjela sam par modela koji mi se sviđaju, a sada imaju sniženje....nadam se da mi budu dobro stajale, još nisam probala, nekako sam skeptična prema onim boot push up natpisima ili tako nešto slično
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 23:41   #571
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
moje su clockhouse a vidit cemo oce se rastegnut...
kupila sam prije par mjeseci jedne yessica i nisu se rastegnule i super su,jedino mi je mačka izmrcvarila jednu nogavicu kad si je turpijala pandžice
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 15:08   #572
push up boot djeluje
al bit će još bolje kad se uhvatim vježbanja

imam ja te wonder jeans, meni su se malo raširile jer sam ja "pametna" i nisam htjela probavat manji broj. Iako me prodavačica uvjeraval da stanem i u manji. Nekako mi je glupo kupit hlače koje jedva navučem, a znam da se uvijek malo rašire. I stalno radim jedno te isto
legallly blond is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 16:12   #573
Quote:
legallly blond kaže: Pogledaj post
push up boot djeluje
al bit će još bolje kad se uhvatim vježbanja

imam ja te wonder jeans, meni su se malo raširile jer sam ja "pametna" i nisam htjela probavat manji broj. Iako me prodavačica uvjeraval da stanem i u manji. Nekako mi je glupo kupit hlače koje jedva navučem, a znam da se uvijek malo rašire. I stalno radim jedno te isto

Dal je to marka traperica "Wonder jeans" ili su to te neke salsa traperice, ne kužim a baš bi htjela probat te traperice sa push upom za guzu.
nat_nat_nat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 16:34   #574
salsa jeans ima te sa push upom....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 10:08   #575
To su ti salsa hlače, ali se model sa push up-om zove wonder. Iza imaju kožnu etiketu koja se skida i ima s sa cirikonima.
Evo ovako izgledaju, dolaze u par boja (prve):
http://www.salsajeans.com/#/en/starmodels
legallly blond is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 10:22   #576
ja imam jedan problemčić, naime sve traperice mi izdrže po mjesec, dva jer mi se poderu između nogu. zbog trenja... zanima me jel ima itko još ovakav problem, i kako ga je riješio/la, a i informacija o tome postoje li kakve traperice, dovoljno čvrste a ne preskupe, bi bila spas jer me ovo već izluđuje. od 9mj sam ih poderala 3 komada. jedne iz takko-a, dvoje iz s.olivera, i na ovim novim tom tailor mi se već polako nazire izderan materijal... ljudi dragi, heeelp!

hvala unaprijed
ariel_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 17:48   #577
cure molim vas prosvjetlite me .. inace nosim uk broj 8, i sad sto znaci kad su traperice recimo br 26'' reg, ili 27'' reg? koji bi od tih reg brojeva bio moj?
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 19:19   #578
ja nosim recimo iz turbo sporta 40,
dorothy perkins 10
c&a 38
mustang 29/32 (dužine ima 30,32i 34, 32 je ja mislim reg)

pa računaj(ti onda trebaš 28,il 27...)
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 19:29   #579
Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
cure molim vas prosvjetlite me .. inace nosim uk broj 8, i sad sto znaci kad su traperice recimo br 26'' reg, ili 27'' reg? koji bi od tih reg brojeva bio moj?
Tesko ti je to ovak napamet, bilo bi idealno kad bi sama probala, jer velicine se razlikuju od marke do modela.

Ja nosim uk 4,6 i 8, dieselove 25 i 26, replay 26, duzina 32
Lauren is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 19:43   #580
tnx curke radi se o voim trapkama
http://www.asos.com/Lindsay-Lohan/Re...-1&clr=SkyBlue
.. u dilemi sam stvarno bas bi ih htjela a bojim se sad koji broj naruciti

posto u size guidu nema nista objasnjeno
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.