Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2011., 17:10   #1
Cuando me enamoro / Kad zavolim, vrijeme stane (2010-2011)



CUANDO ME ENAMORO (Kad se zaljubim)
Od 22.9.2011.
HRT 1
12:30 h.

Nakon telenovele Gospodarica tvoga srca HTV prikazuje meksičku telenovelu Cuando me enamoro od 182 nastavka. To je priča o Renati i Jerónimu, čija ljubav ispašta zbog gorčine i izdaje te podmukla otrova zlobne laži.Ova dramatična telenovela vodi nas iz brzog gradskog života u beskrajne krajolike doline Valle de Guadalupe, jednog od najljepših vinorodnih područja sjevernog Meksika.



Nakon što Jerónimo upozna Renatu, odmah osjeti da je pronašao ljubav svoga života. Renata je također sigurna u to da je on njezina srodna duša, no iz prikrajka vrebaju njezina majka (Josefina) i sestra (Roberta), koje će biti odgovorne za njezinu nesreću. Uvjerit će Jerónima da se Renata poigrala osjećajima njegova brata Rafaela, te da je Rafael zbog nje počinio samoubojstvo. Istina je da je sve to učinila Roberta, njegova djevojka. Jerónimo se na grobu zavjetuje bratu da će osvetiti njegovu smrt. Zakune se da će iščupati Renatu iz svoga srca. Oženi se njome pod lažnim izgovorom i odvede je na svoje imanje gdje će se potruditi da ona pati zbog svega što je učinila.

Renata nikada nije posumnjala da Josefina nije njezina majka, te da Roberta nije njezina sestra blizanka. Josefina je, zapravo, bila Robertova ljubavnica, a Roberta njegova kći. Renata je kći Robertove žene, Regine. Nakon iznenadne Robertove smrti, shvativši da je Renata njegova jedina zakonska nasljednica, Josefina je otela djevojčicu i uvjerila sve da je ona njezina majka, te da je djevojčica Robertina sestra blizanka. Namjera joj je bila Renati oduzeti nasljedstvo čim Renata navrši 25 godina. Međutim, Regina nikada nije prestala tražiti svoju kćer. Nikada nije ni sanjala da bi se prošlost mogla ponoviti, no drukčijim redoslijedom. Neočekivanim preokretom, zaljubljuje se u Gonzala, Josefinina muža. Jerónimo prekasno shvati da je žrtva zlokobnog scenarija koji su osmislile Josefina i Roberta. Povrijeđena okrutnim i ponižavajućim ponašanjem svoga supruga, Renata napušta Jerónima. Od toga dana Jerónimo će pokušati postići njezin oprost pod svaku cijenu, ali to neće biti jednostavno jer Renatino srce želi osvojiti drugi muškarac.

Izvor: http://mojtv.hr/serije/14050/cuando-me-enamoro.aspx

Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 17:56   #2
Dat ću šansu seriji.
HRT kupuje telenovlee od 160-180 nastavaka samo da nešto pusti i zadovolji nas sapuničare, da se jedno vrime ne misle koju će nakon.
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 19:06   #3
Meni je telenovela preodlična , dosta je dinamična u odnosu na druge Televisine telenovele, mada ima dosta nastvaka, ali nikad nije dosadno, stalno se nešto događa. Silvia i Juan su odličan par . Seriju gledam na POP TV-u, sad je stigla do 99. epizode.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 20:42   #4
Čak se i veselim ovome. Samo mi više maknite Colungu s ekrana.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:00   #5
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Čak se i veselim ovome. Samo mi više maknite Colungu s ekrana.
I puno važnije - Španićku.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:41   #6
I ja se ovome baš veselim, iako je upitno koliko ću ju na jesen uopće moći gledati. Silvia mi je presimpatična, a čini mi se kako su Juan i ona skroz dobar par. Radnja ovoga mi djeluje puno zanimljivije od radnje STD.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:45   #7
Meni je isto drago što će se to ubrzo i kod nas prikazivat i nadam se da ću moć uhvatit vremena da pogledam seriju,posebno jer Silvia glumi
la dona is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:48   #8
seriju sam odgledala paralelno s mx i zbilja vrijedi.
glumci su super, dobra im je kemija.. kao što je netko već rekao svaka epizoda ima nešto dobro.
bila mi je super i nadam se da ću je ponovo moći pogledati. ako ne u podnevnom terminu, onda bar ujutro u reprizi.
__________________
°° Si lloras por haber perdido el sol, las lágrimas no te dejarán ver las estrellas / R.Tagore °°
°° ♥ Treat people with kindness ♥ °°

♫ Maybe they also know our dance ♫
Sajetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:51   #9
mx??
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:53   #10
paralelno s mexicom
__________________
°° Si lloras por haber perdido el sol, las lágrimas no te dejarán ver las estrellas / R.Tagore °°
°° ♥ Treat people with kindness ♥ °°

♫ Maybe they also know our dance ♫
Sajetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:55   #11
Ja ću gledati ovu seriju ako stignem jer mi je Teresa privlačnija mada nisam sigurna ni da ću nju stići pratiti onoliko koliko želim, prvo duple epke pa reklame, za izluditi. Silvia mi je super glumica, ali nisam sigurna da li mi se isplati gledati samo zbog nje. a i broj epizoda me definitivno odbija, nemam više strpljenja za seriju koja ima blizu 200 epizoda.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 22:06   #12
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Radnja ovoga mi djeluje puno zanimljivije od radnje STD.
Ma mene je Soy tu duena razočarala..
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 22:12   #13
Quote:
PONCHO_23 kaže: Pogledaj post
Ma mene je Soy tu duena razočarala..
STD nije ni do koljena CME, što jest jest!
lucero i colunga su mi bili ok, ali bilo je nepotrebno puno praznoga hoda i dosadnih epizoda..
__________________
°° Si lloras por haber perdido el sol, las lágrimas no te dejarán ver las estrellas / R.Tagore °°
°° ♥ Treat people with kindness ♥ °°

♫ Maybe they also know our dance ♫
Sajetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 22:15   #14
Quote:
šajeta kaže: Pogledaj post
ali bilo je nepotrebno puno praznoga hoda i dosadnih epizoda..
E na to mislin! Po tom me razočarala. A eto..
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 23:08   #15
Quote:
PONCHO_23 kaže: Pogledaj post
Ma mene je Soy tu duena razočarala..
Iskreno, mene isto baš jako. Moram priznati da sam očekivala puno više. Dobro je šajeta napisala, upravo iz tih razloga sam ju i prestala gledati. Nadam se da ista stvar neće biti i s CME.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 23:17   #16
Prema sadržaju mi se čini da bi ovo mogla biti zanimljiva serija. Svakako ću pogledati.
Balbina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 23:21   #17
Ja izgleda nažalost neću pratiti seriju jer mi termin nikako ne paše, a ionako ću pratiti Esmeraldu i Teresu. A baš mi je žao, najviše zbog Silvije
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 23:25   #18
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Ja izgleda nažalost neću pratiti seriju jer mi termin nikako ne paše, a ionako ću pratiti Esmeraldu i Teresu. A baš mi je žao, najviše zbog Silvije
Po sadržaju mi se čini da je ova srija puno bolja od Terese.
Balbina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 23:34   #19
serija je jako dobra al su je nepotrebno razvukli,na "skoro" 200 epki (LM je imala 100 nastavaka-ovo je rimejk)
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 23:43   #20
Bacim povremeno pogled na ovu seriju, pre svega zato što mi je Silvia Navarro super, ali definitivno nemam više strpljenja za majke koje traže davno izgubljenu decu, negativke koje mrze svakoga na svetu osim muškarca kojeg vole i slično, pa još sve to u skoro 200 epizoda.
Amelie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.