Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2012., 15:14   #1001
Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
strumice ja samo znam da se u drustvu dobro jede
a kad si sam tesko tesko da ce macan dobit koju kilu
samom ni kafa nije po ceifu a ne jelo
mozda si i u pravo ali eto videli smo da je na setu sus bilo puno hrane i drustvo
al nam se macan nije bas prihvatio jela,pa da stavi koju kilu vise mozda se covek stidi jesti u drustvu da ne bi neko da mu broji zalogaje hahaha
__________________
Vremeto ja izrekuva pravdata i gi stava site raboti na svoe mesto-Volter
strumica is offline  
Old 29.06.2012., 15:36   #1002
strumice ja na onom setu vidjoh samo onaj rezervoar s vodom
a jela nidje bome
vise je bilo klope na onom drugom setu tamo daleko daleko
tamo se bome i janjetina okrecala
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 29.06.2012., 16:07   #1003
mirko-demirko,odmori se ti nama!

vjerojatno je on osoba koja se želi maknuti od svega(i od nas),
pa mu je osama odmor.
a kako je u grčkoj počela asi,
možda čovjek ne želi da ga se vidi,
pa je eto tu gdje je.
meni se isto čini da to nije plaža hotela,
ali su me cure demantirale,
pa je valjda tako.
ako neko ima gumenjak kraj sebe,a lijepo se vidi,
onda je doveslao od nekud,
jer na plaži tog hotela sigurno nisu dozvoljeni gumenjaci.
vjerujem,da je tamo otišao da ga se nebi smetalo
zamisli,dali bi se kod nas odmorio?
isto bi morao negdje na osamu,
a još je njegovo zlato kraj njega,
pa moraju se malo i pomaziti,
"puno sam se poželio"
da sam ja novinar,ili da sam tamo svaki dan bi vam slala slikice
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 29.06.2012., 16:12   #1004
bilo,bilo bas nam se Bilal cudio sto pre zalogajit,sad bas nije bilo janjetine
ali imalo se,imalo se ali kako kome,ne trazi mi se bas sad post uhvatila me vrucina.Kako god septemvri pa videcemo sta ce nam doneti
__________________
Vremeto ja izrekuva pravdata i gi stava site raboti na svoe mesto-Volter
strumica is offline  
Old 29.06.2012., 18:30   #1005
samo jedan mali ispravak hotel nije u grckoj nego u turskoj
a hotel valjda i nema neku plazu nego samo bazen i pristav
tako sam zakljucila iz slika
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 29.06.2012., 23:22   #1006
do sada sam stalno bila mišljenja da je Murat najbolji u ulozi Savaša ali mi je neodoljiv u ulozi odvjetnika Edževita..


evo jedne slike Murata i Burčin
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 30.06.2012., 00:06   #1007
[QUOTE=teuta.luburic;40223809]do sada sam stalno bila mišljenja da je Murat najbolji u ulozi Savaša ali mi je neodoljiv u ulozi odvjetnika Edževita..

__________________
"Honesty is a very expensive gift. Do not expect it from cheap people." Warren Buffet
LajlaY is offline  
Old 30.06.2012., 01:17   #1008
to je kao bolest,kao smrt......kada bi te samo mogao zaustaviti.....



zaboravili smo na obljetnicu u mc,
gdje je sa serijom asi osvojio visoko mjesto.
samo za nekoliko poena im je pobjegla prva nagrada,
makar,puno znači za glumca da je samo sudjelovao!
biti na crvenom tepihu,puno je za jednog mladog glumca!

__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 30.06.2012., 06:30   #1009
asi demir
__________________
kiss kceri
zapletilja is offline  
Old 30.06.2012., 10:59   #1010
Demirzlatomoje

Quote:
asi demir kaže: Pogledaj post


zaboravili smo na obljetnicu u mc,
gdje je sa serijom asi osvojio visoko mjesto.
samo za nekoliko poena im je pobjegla prva nagrada,
makar,puno znači za glumca da je samo sudjelovao!
biti na crvenom tepihu,puno je za jednog mladog glumca!

Nama se omaklo, pa nismo obilježili godišnjicu. Ali ja mislim da je Murat to uradio umjesto nas, davši Tv Prvoj onaj neobično spomenarski intervju. Lijepo nas je vratio u prošlost pričom o vezama na setu serije "ASI" poslavši poruku da mu uspomene živo žive u njemu. Zaboga, on je samo čovjek od krvi i mesa, i u njegovim venama teče toplina kao što teče i našima, i njemu uspomene znače što i nama. To što je on glumački Superman i što se glumački transformira jedna je priča. Druga je priča da u svojim skrivenim snovima nosi svu tugu Antakijskih polja. Koliko god to nekome sladunjavo zvučalo.
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje
zenzo117 is offline  
Old 30.06.2012., 13:59   #1011
to je kao bolest,kao smrt...&...kada bi te samo mogao zaustaviti.....



Quote:
zenzo117 kaže: Pogledaj post
Nama se omaklo, pa nismo
obilježili godišnjicu. Ali ja mislim da je Murat to uradio umjesto nas, davši Tv Prvoj onaj neobično spomenarski intervju. Lijepo nas je vratio u prošlost pričom o vezama na setu serije "ASI" poslavši poruku da mu uspomene živo žive u njemu. Zaboga, on je samo čovjek od krvi i mesa, i u njegovim venama teče toplina kao što teče i našima, i njemu uspomene znače što i nama. To što je on glumački Superman i što se glumački transformira jedna je priča. Druga je priča da u svojim skrivenim snovima nosi svu tugu Antakijskih polja. Koliko god to nekome sladunjavo zvučalo.

zato je on sada za zasluženom odmoru.
itekako mu je potreban,
nakon onih silnih plakanja i lomljenja na setu.
nama sladunjavima,
poklanjam fotos,
sa završetka snimanja ovosezonskog susa.
mirku-demirku jedna



kako god,meni on još uvijek izgleda pun sjete.
a pogled na ovoj slici "dosta mi je nemogu više izdržati"
još je i ozljeda na radu,
na lijevoj podlaktici!
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 30.06.2012., 16:06   #1012
Quote:
asi demir kaže: Pogledaj post


kako god,meni on još uvijek izgleda pun sjete.
a pogled na ovoj slici "dosta mi je nemogu više izdržati"
još je i ozljeda na radu,
na lijevoj podlaktici!
asi demir oko sokolovo haha slazem se s tobom seta ostaje
mozda kad nam se vrati na jesen bice bolje pa mozda
cak i naprave bebu nikad se nezna kod njega cesto menja mislenje
po tom pitanju
__________________
Vremeto ja izrekuva pravdata i gi stava site raboti na svoe mesto-Volter
strumica is offline  
Old 30.06.2012., 16:44   #1013
Murat igra odvjetnika u Susu???? Kako ja to nisam znala? A ja sam mislila da su ga stavili samo da izigrava nekog tragičara i plačljivca željnog osvete i šta je najinteresantnije ispod svake takve slike stoji cok guzel (dobro svi smo mi različiti netko i to voli). Da sam znala bila bi to gledala. Odvjetnici su mi baš seksi i vjerujem da je to vrhunski odglumio. Morat ću pogledati!
ISKRA1819 is offline  
Old 30.06.2012., 16:48   #1014
Evo ja ovo nikad nemogu zaboraviti bilo je to 10.06.2011. !

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...19574277_n.jpg
ISKRA1819 is offline  
Old 30.06.2012., 17:08   #1015
sretan rođendan,tuba!

Quote:
ISKRA1819 kaže: Pogledaj post
Evo ja ovo nikad nemogu zaboraviti bilo je to 10.06.2011. !

vidiš li u tom pogledu sjetu!
ili s....
vidi šta ko hoće
nije mi jasno da smo na to zaboravile,
a što je najgore nisam vidla ni na tr,ni na bg.
dali je "prijateljica" svjesna,kako ga gleda!
a onda buuuuuum,
i sve je krenulo naopako!
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 30.06.2012., 18:43   #1016
[QUOTE=asi demir;40231722]

dali je "prijateljica" svjesna,kako ga gleda!
QUOTE]

A kako ga to gleda Po meni ga gleda toplo prijateljski ponosna što su dogurali do Monte Carla, a u ostalom tu je Tubica već trudna i muž je gleda iz publike tako da
__________________
"Honesty is a very expensive gift. Do not expect it from cheap people." Warren Buffet
LajlaY is offline  
Old 30.06.2012., 19:34   #1017
sretan rođendan,tuba!

iz susa!



iz beyaz show-a



malo smo ljubomorni?

i
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 30.06.2012., 21:46   #1018
Quote:
ISKRA1819 kaže: Pogledaj post
Murat igra odvjetnika u Susu???? Kako ja to nisam znala? A ja sam mislila da su ga stavili samo da izigrava nekog tragičara i plačljivca željnog osvete i šta je najinteresanbila bi to gledala. Odvjetnici su mi baš seksi tnije ispod svake takve slike stoji cok guzel (dobro svi smo mi različiti netko i to voli). Da sam znala i vjerujem da je to vrhunski odglumio. Morat ću pogledati!
E onda ce ti biti i vise nego dovoljno da pogledas samo 2- 3 epizode, jer kasnije ti je on draga moja advokat samo na papiru. I da kojim slucajem nisam odgledala pocetak Susa, ostala bih u ubedjenju da mu je to samo nadimak. Svi mu se tako obracaju, a on niti ide na posao, niti ima prave klijente niti bilo sta po tom pitanju radi. Od cega zivi i da li uopste za svoj ''rad'' prima platu, blagog ti pojma ja nemam. Po vascele dane jurca tamo-vamo smisljajuci osvetu i pritom istace hektolitre suza...
Sve je on to maestralno odradio, za oskara, kapa dole... Ali da mi je u tim scenama bas cok guzel e to vala yok....
Igrom slucaja mi je posao jako blizak tematici koju bi serija trebala obradjivati, i kada svaki dan pogledam svoje male heroje, ne mogu se nekim stvarima iz Susa cudom nacuditi. Napravise mi, nicim izazvani, od omiljenog glumca i tako dugo iscekivanog lika jednu obicnu placi**biiiip
Ali to valjda ima veze i sa time sta ocekujes, a ja sam od Susa ocekivala mnogo...mnogo vise od onoga sto sam dobila. Prica o zlostavljanoj deci je odavno skrenula sa pravog puta i sada bih joj dala radni naziv: Psihic do psihica/ pucacina na sto nacina...

A sta sam ja od 4 odgledane Muratove serije i jednog filma ocekivla?
Asi - gotovo pa nista. Pocela je gledati iz dosade... A onda pozitivno iznenadjenje. Ponudili mi ljubavnu pricu, ljubavnu pricu sam i dobila. Da li su me ubedili? Jedno veliko DA!
Znaci, sta sam ocekivla to sam i dobila.
Avc - sadrzaj mi nudio mnogo, a nisam dobila nista. Pocela je gledati zbog Murata i samo sam Murata i dobila. Nudili mi neku nazovi ljubavnu pricu, a meni se od nje zeludac okretao... Moj dragi Murat aga, pezi od prve do zadnje kao kucence, a njegova draga kao kokica iz jednog vica...( svadje i pomirenja/da optrcim jos jedan krug da ne pomisli da sam laka... )
Da li su me ubedili? On mozda, ona ne, sve skupa jedno veliko NE!
Ali kad se setim Muratovog intervjua i izjave da ga starije tete gledaju kao sina, onda me to i ne cudi. Kako da bude ubedljiv kad mu je partnerka glumica koja pored njega izgleda kao da mu je mama....
Firtina - nisam ocekivala apsolutno nista i na kraju se cak i prijatno iznenadila. Simpaticna i neopterecujuca serijica za odmor i razbibrigu. Murat i njegova partnerka kao Ali i Zejnep na momente cak i cok simpaticni. Za seriju takvog zanra, kao partneri sasvim zadovoljavajuci.
Guz sancizi - nisam ocekivala nista, nista sam i dobila. Murat odlican, Beren preslatka, vesela, simpaticna... Prica lepo zamisljena, ali nekako traljavo odradjena. Radnja na momente razvucena, a na kraju totalno zbrzana... Ali tako je to kad se film snima na brzinu i u pauzi snimanja serije...
Beren i Murat? Cok simpatik.
Da li bi ih volela videti ponovo zajedno? Da, sto da ne...
Sus - sve sam vec gore rekla pa ne bih da se ponavljam...

Zakljucak: Murat je fenomenalan glumac kakav se retko srece i njegova moc transformacije je fantasticna. Sve svoje likove je izneo na pravi nacin i dokazao da je veliki talenat i profesionalac koji je uvek na visini zadatka. Kada je on u kadru, svi drugi su ''nevidljivi''... Zato me je kupio za sva vremena i zato sam ga ovoliko zavolela!
Zato se od srca nadam da ce napokon dobiti ulogu kakvu zaista zasluzuje i da ce to sto bude uradio biti nesto cemu cu se iznova i iznova vracati... Nesto o cemu ce se pricati i sto ce se dugo pamtiti, sto ce ga napokon ispuniti i uciniti srecnim ...
Za sada je kako kaze zadovoljan...ali sudeci po onih sedam teskih meseci iza njega i njegovom trenutnom fizickom izgledu, sreca mu je itekako potrebna
Modesty78 is offline  
Old 30.06.2012., 21:47   #1019
Demirzlatomoje

Quote:
ISKRA1819 kaže: Pogledaj post
Evo ja ovo nikad nemogu zaboraviti bilo je to 10.06.2011. !

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...19574277_n.jpg
ISKRA 1819, ti nemožeš ovo zaboravit, ASI DEMIR pita kakp ga to "prijateljica"
gleda, a ja mislim da ni ON OVO nemože zaboravit, a "prijateljica" ga vidim gleda
ko nježnost svog života. On i dalje nemože ovo zaboravit, a ona je dobila još dvije svoje ljubavi života, svoje dvije curice.
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje
zenzo117 is offline  
Old 30.06.2012., 22:03   #1020
Može li još malo čuvenog hoda à la MY?
Enjoy.

GIFSoup

Moj fetiš broj dva. Način na koji trči. Niko kao on.

GIFSoup GIFSoup GIFSoup GIFSoup

To be continued...
__________________
Ulica voli ritam tvojih koraka.
Harfars is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.