Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Računalna periferija

Računalna periferija Monitori, printeri...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2012., 18:35   #1
zašto nemam sliku na monitoru?

Imam monitor s vga i dvi-d priključkom,grafička ima vga,dvi-d,hdmi.S vga dobijem sliku a sa dvi-d ne.zašto?kad uđem u meni monitora samo dobijem informaciju d-sub 1920x1080 60hz.
dell12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 22:08   #2
Imam problem s monitorom:
od sinoć mi se smanjila slika na ekranu!
imam monitor 19inča,a sad mi je slika manja kao možda 15-17inča,naime sa strane i s lijeve i s desne mi je crno!?
ne znam da li sam ja nešto stisnuo,ali sam tražio i nigdje sliku ne mogu povečati!?
imam windows 7
beca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 22:49   #3
Quote:
dell12 kaže: Pogledaj post
Imam monitor s vga i dvi-d priključkom,grafička ima vga,dvi-d,hdmi.S vga dobijem sliku a sa dvi-d ne.zašto?kad uđem u meni monitora samo dobijem informaciju d-sub 1920x1080 60hz.
Riješeno.U monitoru dvi-d,a u računalu dvi-i,samo neznam čemu u računalu služi dvi-d.
dell12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:16   #4
Quote:
beca5 kaže: Pogledaj post
Imam problem s monitorom:
od sinoć mi se smanjila slika na ekranu!
imam monitor 19inča,a sad mi je slika manja kao možda 15-17inča,naime sa strane i s lijeve i s desne mi je crno!?
ne znam da li sam ja nešto stisnuo,ali sam tražio i nigdje sliku ne mogu povečati!?
imam windows 7
A da probas promjenis rezoluciju na monitoru, desni klik misa na ekran monitora> Scrren resolution> i probaj u padajucem meniu "Resolution" promjeniti rezoluciju.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 22:01   #5
ako mu je sa strana crno mislim da rezolucija nije u pitanju (bilo bi gore i dolje odrezano).. mozda da proba onaj reset na preko osda na monitoru..
WTFUSERNOTVALID is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:53.