Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2012., 11:28   #1
stambeni kontejner

pozdrav ekipa, (moderatori, sry ako je tema u krivom pdf-u)

ovak je na stvari, imam neku lokaciju, bivse gorice, teren je u padu inace ali trenutno se ne radi o padu

gore (ravna dio terena) je bil podrum i ljudi da bi ga zastitili su stavili betonsku deku dobre debjine jaku...itd.
e sad posto nema nikakve kucice, ja sam si nabavil stambeni kontejer rucne izrade.

a pitanje je kako ga postaviti,

ta betonska ploca je ono tik do ceste i visinska razlika je jedno metar (od sloja ceste do gornjeg sloja betona) i sad bi mi postavili konejner jedno 30-ak, do 40ak cm od ruba bet.ploce taj kontejer.

pitanje je dal moremo dici kontejner na cigle recimo onu fasadnu opeku ? da napravim okvir od cigle na podu i da ga stavim ili? bojim se da ga vjetar nebi bacil (jer ipak je tik do ceste) ili imate bolji prijedlog? ne bi ga rado stavil na pod da nebi hrdjal.

e a drugo pitanje je, trenutno je na toj ploci resitol premaz, da li ispod kontejnera stavti sad na brzinu sloj hidroizolacije? ili bolje ne? pitam zbog stabilnosti...

hvala na savjetima!
__________________
rijeci su isto kao i gomile ljudi - nije nuzno znati za sve...

J.B.Stulic

Zadnje uređivanje doorman : 23.06.2012. at 11:38.
doorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 19:41   #2
pliz, bilo tko, dosta je hitno

savjet, prijedlog ili bilokaj...

tnx
__________________
rijeci su isto kao i gomile ljudi - nije nuzno znati za sve...

J.B.Stulic
doorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 18:37   #3
Kako ga može vjerat odpuhati ,tja on ima 2-3 tone ?

JA bi ispod ostavio zračni ventilirani prostor , kako osigurati da unutra ne napuše lišča i ne naseli živina to je za drugu temu .
Ako se preko kontenjera sljeva oborinska voda ili koja druga, hidroizolacija bi bila obavezna .
jationmivioni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 13:39   #4
tnx, na odgovoru, dogovoreno je s majstorom, hidroizolacija ide gore a kontejner cemo staviti na 6 betonskih kocki.

naranvo ako netko ima jos kakve savjete slobodno veli.

tnx, pozz!
__________________
rijeci su isto kao i gomile ljudi - nije nuzno znati za sve...

J.B.Stulic
doorman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.