Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2014., 23:13   #361
Quote:
ludvet2 kaže: Pogledaj post
Malo čudno pitanje,al eto..
Dakle nisam dugo bio kod zubara,jer nije bilo potrebe za tim..
Nedavno odlučim posjetiti zubara,dođem do ordinacije i vidim zatvorena..Wtf..
U razgovoru sa jednim poznanikom čujem da nam je zubarica išla u mirovinu..
E sad mene zanima,dal smo mi nekim automatizmom prebačini kod nekog novog zubara i kako to otkriti.
Il jednostavno moram si sam naći novog zubara..
moraš saznati gdje je tvoj karton
__________________
Ušće zvuka
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 09:39   #362
Quote:
ludvet2 kaže: Pogledaj post
Malo čudno pitanje,al eto..
Dakle nisam dugo bio kod zubara,jer nije bilo potrebe za tim..
Nedavno odlučim posjetiti zubara,dođem do ordinacije i vidim zatvorena..Wtf..
U razgovoru sa jednim poznanikom čujem da nam je zubarica išla u mirovinu..
E sad mene zanima,dal smo mi nekim automatizmom prebačini kod nekog novog zubara i kako to otkriti.
Il jednostavno moram si sam naći novog zubara..
Ako imaš nekog drugog, dođeš kod njega i upišeš se bez problema; ako ne, zovi hzzo i pitaj gdje si
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 12:56   #363
koja je cijena tekucine za izbjeljivanje koja ide u udlagu?
nalivpero1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 19:00   #364
Ima raznih sustava, ali od cca 800 kn...
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 10:01   #365
Ljudi, znate li možda koliko se plaća navlaka kod socijalnog stomatologa?
Rachellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 13:09   #366
Isto kao i kod privatnog, dakle cijene variraju od cca 900 - 1600 kn
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 03:01   #367
Quote:
Jujigatame kaže: Pogledaj post
Ima raznih sustava, ali od cca 800 kn...

samo tekucina toliko?? udlagu imam, je li..
nalivpero1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 12:12   #368
Quote:
nalivpero1 kaže: Pogledaj post
samo tekucina toliko?? udlagu imam, je li..
Paket je toliko...a koliko je gel, pitaj liječnika kod kojega misliš raditi bleaching
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 00:51   #369
Quote:
Jujigatame kaže: Pogledaj post
Paket je toliko...a koliko je gel, pitaj liječnika kod kojega misliš raditi bleaching

hvala na odg.
mozes mi molim te reci ime tog gela, mozda se moze naruciti negdje s interneta
nalivpero1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 00:03   #370
Pozdrav,

izvadio sam prije nekoliko dana zub (kutnjak).

Zanimaju me cijene i koje su mi solucije (osim implantata )

Hvala unaprijed!
Sonyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 11:07   #371
Quote:
Sonyy kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

izvadio sam prije nekoliko dana zub (kutnjak).

Zanimaju me cijene i koje su mi solucije (osim implantata )

Hvala unaprijed!

implantat s krunom - cca 5500-8500 kn
most - 1000-1600 kn po članu /x3
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 01:17   #372
kako ti zapravo ide kod privatnika koji imaju hzzo ugovor? plaćaju li se pregledi, liječenje i to (za bijele plombe dalje od trojke i veće zahvate mi je jasno)...? do sada sam bila samo kod ful privatnika i zato moram postavljat ovako glupa pitanja
fairuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 13:01   #373
Jučer sam bila kod zubara u domu zdravlja, on ima ugovor sa HZZO-m i kaže mi da HZZO ne pokriva pljeskarenje. Naime, prošle godine sam bila kod drugog zubara koji isto ima ugovor sa HZZO-m i pljeskarenje 2 puta godišnje mi je bilo pokriveno. Da li itko zna da li se nešto promijenilo u zadnjih godinu dana? Imam i dodatno osiguranje, nije mi jasno u čemu je caka. Osim da mi je ponudio da dođem kod njega privatno to obaviti.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 15:06   #374
Quote:
Ember- kaže: Pogledaj post
Jučer sam bila kod zubara u domu zdravlja, on ima ugovor sa HZZO-m i kaže mi da HZZO ne pokriva pljeskarenje. Naime, prošle godine sam bila kod drugog zubara koji isto ima ugovor sa HZZO-m i pljeskarenje 2 puta godišnje mi je bilo pokriveno. Da li itko zna da li se nešto promijenilo u zadnjih godinu dana? Imam i dodatno osiguranje, nije mi jasno u čemu je caka. Osim da mi je ponudio da dođem kod njega privatno to obaviti.
Samo čiščenje kamenca 2x godišnje..pjeskarenje ne pokriva niti nikad nije..
__________________
Click
Berkut is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 16:41   #375
zna netko da li je 1700kn ok cijena za PRF- platelet-rich fibrin?
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 08:48   #376
Stvar je relativno nova na našem tržištu pa je svaka cijena ok
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 23:07   #377
Pozdrav,

jel itko zna koliko otprilike košta prekrivanje ogoljenih korijena zuba? nigdje na netu ne mogu pronaci
*Kiwi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 14:25   #378
Quote:
*Kiwi kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

jel itko zna koliko otprilike košta prekrivanje ogoljenih korijena zuba? nigdje na netu ne mogu pronaci
čime?
ispunima ili premazivanjem?
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 20:28   #379
Nadam se da pitam na pravom mjestu

Mislio sam pitati vas što posjećujete privatne liječnike stomatologe u Hrvatskoj, koliko se kreću cijene usluga.
Pitam jer kod nas u BiH dolazi dosta ljudi iz južne Dalmacije i kažu da im se višestruko isplati ići preko graniceda bi "riješili zube".

Bijeli ispuni dođu oko 150-200kn, endodonsko liječenje oko 150. Jel i kod vas tako?
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:05   #380
Dalmacija i Zaleđesu kod nas generalno jako slabi sa stomatologijom (uz čast izuzecima). Vjerujem da je onda ljudima koji su negdje u Zagori ili blizu granice isplativije ići po krunu za npr 700 kn, nego dati 1200. Da se isplati ići za plombe i liječenja, nikako. Samo u cijeloj ovoj priči ne gledamo kvalitetu; bez uvrede ali ne bih nikada otišao zubaru u nekom selu u Bosni, kao ni u Mađarskoj (što idu gore neki sjevernjaci) jer jednostavno nemaju standard ni edukaciju za nešto malo finije i kompleksnije.
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:56.