Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2010., 22:18   #1
Just Cause 2

Tražio sam temu na forumu, ali je nisam mogao naći pa ću pretpostaviti da ne postoji.

Nego, je li još tko probao demo dvojke? Grafika je fantastična (engine izgleda bolje od GTA IV i manje je zahtjevan), kontrole jednostavne, misije su solidne (tj. koliko sam mogao vidjeti pošto je demo ograničen na 30 minuta, iako je moguće to ograničenje maknuti putem trainera).

Čini se da će ovo vrijediti zaigrati kad izađe krajem mjeseca.
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 09:57   #2
pa sad...
meni osobno nije bolji od GTA. istina fora je, ali sustav borbe je losiji puno i ciljanje je (po meni) nepreciznije. igra djeluje puno laksa i brza od GTA, to stoji; grapling hook je fora
ali definitivno najgenijalnije od svega mi je kad pogodis plinske boce i napravis totani kaos, jer boce pocnu nekontrolirano letjet na sve strane i unistavaju sve pred sobom
jedino mi animacija ketnji nije sjela, jer je uzasno cudna, k'o u Bionic Commando, gdje se liku noge zakrecu lijevo/desno, dok je torzo skoro pa nepokretan

u svakom slucaju, poprilicno zabavno
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 13:07   #3
Nisam rekao da je bolje od GTAIV, nego da je grafički bolje od te igre Sad, sve ovisi o tome koliko će misije biti zabavne, demo je po tom pitanju zadovoljio.
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 07:54   #4
kao sto sam rekao; meni (graficki) nije bolji od GTA
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 12:02   #5
meni je igra super i zabavna baš je za ubit dosadu najbolje je kad pogodiš plinsku bocu a onda s grapling hukom zakačiš na nju i odletiš u tri materine haha jako moćno
peya31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 17:01   #6
Jel ima neki način da probam bez steama demo?
Cleary is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 17:17   #7
Što fali steamu?
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 19:38   #8
Kritike su vrlo pozitivne, igra se obavezno!
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 12:08   #9
Samo za Windows 7(XP not supported).Sami sebi su zadali pljusku.
shaahab is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 12:37   #10
Quote:
shaahab kaže: Pogledaj post
Samo za Windows 7(XP not supported).Sami sebi su zadali pljusku.
ja imam Win7 ... al pishe Dx10 ... dakle nema shanse da ga moja agp grafulja pokrene? -.-
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 15:02   #11
Ovisi koja...
Deadwalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 16:00   #12
ATi HD 3450 od 512mb ... podrzhava directx 10 .. ali mislim da bi to sve bilo malo onak... forsirano sa moje strane... jer imam i p4 ...
da ne spamam

gledao samo malo filmiche po netu fora izgleda.... igrao sam svojevremeno jedinicu... koja mi je bila glupava po prichi misija... ali sa free roaming sjajna.... tako mi i ovo djeluje
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 19:48   #13
Veliki sam fan prvog dijela i drugog i samo zbog drugog sam nabavio Windows 7 i to je opravdano jer igra je prezabavna. Igrao sam i demo a cijela igra je izasla prije 2 dana vise-manje. Dakako da je ubrajam medu najdraze igre. Samo imam problem sto me izbaci iz igre to jest minimizira mi prozor jos dok je prva animacija i nemogu se vratiti u igru ali nadam se da cu naci rijesenje i za to. Uglavnom,demo me odusevio a cuo sam da demo ostavlja krivi dojam na cijelu igru i da je cijela igra puno bolja. Jedva cekam.
LordDuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 20:25   #14
A ja sam glupan skino 5GB, da bi skuzio da JC2 ne podrzava XP.
Beautiful
__________________
"What manner of men are we then, if we do not have our reason," he said. "We are all no better than beasts in a jungle if that were the case. But we have reason, we can reason with each other and we reason with ourselves. To what purpose would I start all these troubles again, the violence and the turmoil?"
Master TBS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 20:37   #15
Quote:
master-77 kaže: Pogledaj post
A ja sam glupan skino 5GB, da bi skuzio da JC2 ne podrzava XP.
Beautiful

tko kaže da ne podržava,tj još nisam u mogućnosti potvrdit,po rječima na forumu bi trebalo radit na xp-u.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 21:02   #16
Ne radi na XP-u kao sto pise na demo-u na Steam-u i kao sto svi kazu i kao sto pise na njihovoj stranici. Zbog te igre sam i nabavio Windows 7
LordDuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 23:04   #17
jel može netko usporediti ovo sa gta IV tko je igrao obje igre?mislim,ja obožavam gta,a ovo je na tu foru nekako,pa da vidim jel mi vrijedi nabavljati
__________________
Čitanje kvari vid, dobro vide samo nepismeni
Rock in Rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 01:19   #18
Slicno je,imas veliku slobodu,par puta ti je veca mapa nego u GTA IV ali takoder ti je ova igra jako nerealna. Ovdje ti je sve nabijeno adrenalinom i ono,skaces sa auta na auto,krades helikoptere u zraku itd. Ali je prepreprezabavno,probaj neces pozaliti.
LordDuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 11:36   #19
Quote:
LordDuka kaže: Pogledaj post
Slicno je,imas veliku slobodu,par puta ti je veca mapa nego u GTA IV ali takoder ti je ova igra jako nerealna. Ovdje ti je sve nabijeno adrenalinom i ono,skaces sa auta na auto,krades helikoptere u zraku itd. Ali je prepreprezabavno,probaj neces pozaliti.
ma super,a vidim i da je dobro ocijenjena igra na raznim portalima pa cu ju nabavit,jedva cekam
__________________
Čitanje kvari vid, dobro vide samo nepismeni
Rock in Rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 16:47   #20
Prve dvije misije =
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:41.