Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2012., 12:37   #41
Ae ja sam baš bio počeo razmišljati da krenem igrati opet i to pogotovo sad nakon odigranog ME3
Definitivno, meni osobno, igra sa najboljom pričom implementiranom u neku video igru IKAD.

Inače bilo bi izvrsno da sprovedu ovo u djelo i izdaju hd remake.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 00:27   #42
sad sam vidio da ide i BG HD, mogu reči da sam oduševljen. još od icewind dale dvojke nisam igrao pošteni rpg (dragon age mi je ) tak da jedva čekam
__________________
HR

Winter is coming
Deimos is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 07:18   #43
Ah planescape <3 Jel našo tko kako se čita dnevnik od Grace btw..
__________________
'Grown adults refusing to take medicine in favour of prayer is my favourite form of natural selection.' - Ricky Gervais.
Atronach is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 10:00   #44
Jedna od desetak igara koju imam u original kutiji i jewel boxu.
Mogao bih napokon i poster staviti na zid da malo razjebem koncepciju onih ženinih pizdarija koje vise po cijeloj kući.
Nisam to igrao stoljećima, ali igra je jedna od najboljih.
Infinity engine
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 10:03   #45
Quote:
Atronach kaže: Pogledaj post
Ah planescape <3 Jel našo tko kako se čita dnevnik od Grace btw..
Neka me netko ispravi ako griješim, ali mislim da to nije moguće.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 11:10   #46
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Neka me netko ispravi ako griješim, ali mislim da to nije moguće.
Bez nekih dodataka i exploita, ne.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 03:36   #47
Jebo me pas ja nikako da ovo odigram
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 21:24   #48
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Jebo me pas ja nikako da ovo odigram
Izduraj mortuary. Ružna je, depresivna, a i ti zakrabuljeni likovi u njoj (zaboravio sam ime fakcije) su sivi i dosadni.
Kad izađeš van u Sigil i malo se upoznaš sa okolinom, kreće vjerojatno najbolja priča ikada implementirana u kompjutersku igru (Grim Fandango? Pffff).

IGNUS WISHES TO BURRRRRRRN!!!
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 22:02   #49
Ma nisam je nikad nažalost ni započeo. Informirao se i o patchevima, bugovima i sve i uvjek me nešta sjebalo, fax i sl. Znam da je igra legendarna, čak sam je i preporučivao tu po forumu. Ne želim je igrat 10 sati pa mjesecima ništa, radije ću čekat ljeto ako treba pa da fino u komadu ko čovjek odigram. Kolko sati gameplaya ima jedan detaljan prelazak?

BTW. Grim Fandango mi je vrh
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 22:45   #50
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Kolko sati gameplaya ima jedan detaljan prelazak?
Puno
Meni je trebalo oko 2 sata sam da porazgovaram s ljudima koji su na prvu dostupni u gradu, bez rješavanja bilo kakvih questova i detaljnijeg istraživanja.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 23:57   #51
Možeš napravit speedrun za negdje 3 ipo sata možd i manje Ali to nije bit igre, bit se udubit. Btw uvijek maxat wisdom
__________________
'Grown adults refusing to take medicine in favour of prayer is my favourite form of natural selection.' - Ricky Gervais.
Atronach is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 01:14   #52
jasna stvar, očekivao sam 100+ h, 50 minimalno. Ne speedrunam ja igre , još od diabla 1 očistim svaku prostoriju. Navika od igranja avantura, gdje moraš sve pregledat i ispitat. I volim dobru priču i atmosferu, zato mislim da je ovo igra za mene
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 01:48   #53
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
jasna stvar, očekivao sam 100+ h, 50 minimalno. Ne speedrunam ja igre , još od diabla 1 očistim svaku prostoriju. Navika od igranja avantura, gdje moraš sve pregledat i ispitat. I volim dobru priču i atmosferu, zato mislim da je ovo igra za mene
Očekuj oko 30 h, nije baš predugačka, ima dosta elemenata iz avantura, više je stvar u istraživanju i priči nego u borbi koja je čak dosta loše implementirana. Meni jedan od najdražih RPG-a uz Fallout 1, Baldur's Gate 2, KOTOR 1 i Anachronox.
kawaguchi22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 09:12   #54
Ako si igrao BG2, a sigurno jesi, sad ćeš vidjeti odakle dolaze sensate amulet, robe of Vecna i ostali itemi sa prvog kata Adventurers Marta. Kao i Haer Dalis, annoying bard.
Full odigrana igra na najtežem nivou, garantira barem tjedan dana vrhunske zabave.
Ima dijelova gdje su borbe rijetke, ali ima dijelova kad su teške i kad dolaze jedna za drugom.

Dođe mi da je još jednom odigram, ali nažalost nemam vremena ovih dana.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 19:38   #55
Krenuo ponovo:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/30228751/pt.jpg

Svi patchevi, widescreen + high res mod, sve one stvari s nezavrsenim questovima i slicno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 14:27   #56
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Krenuo ponovo:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/30228751/pt.jpg

Svi patchevi, widescreen + high res mod, sve one stvari s nezavrsenim questovima i slicno.
Znači skoro pa enchanted edition samo ti još par dodatnih game breaking bugova fali
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 11:53   #57
Ja sam isto ovo ponovo instalirao (prešao samo jednom nakon originalnog izlaska) i isto razne mods nabacio dok sam čekao Pillars of Eternity patches da se izredaju i poslije "zaboravio" nastaviti
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 12:59   #58
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ja sam isto ovo ponovo instalirao (prešao samo jednom nakon originalnog izlaska) i isto razne mods nabacio dok sam čekao Pillars of Eternity patches da se izredaju i poslije "zaboravio" nastaviti
Ja se ponovo guštam u ovome, em se sječam dobrog dijela questova, em mi je super koliko me i dalje drži čitanje sveg toga. Nadam se enhanced editionu prije nego izadje novi Torment.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 13:25   #59
Nema enhanced edition, Beamdog nije dobio dozvolu.
A Torment 2 dolazi do kraja 2015.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 11:49   #60
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Nema enhanced edition, Beamdog nije dobio dozvolu.
A Torment 2 dolazi do kraja 2015.
Šteta.

Pri kraju igre, ovi modovi obnove dobar dio questova. Plus, skuzio jucer da mi je u normalnoj verziji igre promaklo nesto. A to je da ako lazes da se zoves Adahn, nakon 10+ laganja, taj lik se spawna u igri.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.