Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2003., 20:26   #41
našel sam onog mulca, tip je bil u onom istom kampu di i ostali, ali sam ga ja manijak uspio zaobić nekak...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 19:03   #42
Question Pitanjce

Gdje je Gnaar Mok i kako se do njega dođe?

I zakaj su nestali patuljci? Onaj Trebonius mi ide na živac.
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 21:12   #43
gnaar mok? kaj ti ga nitko nije označio na karti? čudno. evo načina da dođeš u gnaar mok: odeš u ald-ruhn pa se silt striderom odvezeš u khuul, a iz khuula u gnaar mok dođeš brodicom. i to ti je to.

mali savjet: nemojte opremu enchantat sa constant effect - sanctuary. ja jesam. i sad imam sanctuary 106 points + armor nekih 230+ kaj bu reklo da me nitko nije udario već dva dana. maloprije su me uspjeli udarit ona dva goblin trainera, a poslje njih me udario jedino goblin war chief jedan. nije uzbudljivo, al jebiga...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 21:18   #44
u attachmentu imate popis naselja i transporta kojima su međusobno povezani. ovo jebeno olakšava igru.

kad smo već kod putovanja, ja sam si odigral "mark" u calderi, ghorak manor, kod creepera. kad se napunim opremom i koječime, lagano se vratim tamo pomoću "recall", prodam stvari creeperu, a iz caldere sam povezan pomoću mages guilda s ostalim gradovima koji ih imaju. ovo je najbrži vid putovanja koji sam skužio..
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 21:21   #45
nisam riješio taj quest. i meni je trebonius išel na živac. ali na netu sam vidio da se može riješit, brijem da je fora bila da treboniusu donosiš knjige i razne stvari koje se odnose na dwarfove. valjda, nisam siguran 100%.

btw. ako si u mages guildu, a jesi, nemoj ubit treboniusa prije nego kaj riješiš sve questove koje ti kaže Ajira, MG Balmora. mala zna znanje di su neki full opaki magic itemi... a ako ubiješ trebonijusa, ajira bu ti rekla da nije u redu da ti daje questove jer si ti the boss...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 10:54   #46
Talking

E, ja sam igrao igru kojih 6-7 sati, na level 4 sam i sad već komforno idem okolo i tamanim one ptice i živine po divljini, kosture i ekipu s noževima (koja sam faca, a?) . A neki frajer u Moonmoth tvrđavi mi je rekao da prikoljem nekih 5 tipova u Balmori u nekoj birtiji. E pa kak ću ja sam njih 5 ubit u tijesnom prostoru gdje nemrem ni luk koristit, kad se svi bace na mene? Ajd da vas čujem!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 11:01   #47
hehehe, moral buš to ostavit za kasnije...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 11:20   #48
Question

Quote:
slafko kaže:
hehehe, moral buš to ostavit za kasnije...
E da, i još jedno pitanje, imam Steel Katanu i Dwarven Claymore, daklem oba long blade a s katanom mogu koristiti i štit samo što Clay radi 2x veći demiđ. Koja je tebi bolja solucija?

P.s. recimo long blade mi je na 55 a sjekira na 21, kaj da koristim long blade kao glavno oružje i stalno poboljšavam skill, ili da recimo što više koristim sjekiru da i ona postane isto učinkoita po skillu? Kaj je bolje, specijaliirati se za jedno oružje ili biti all-round sa svima?
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 11:32   #49
na prvoj stranici sam pisal kako su raspoređeni skillovi lika s kojim igram... to mi je treći lik kojeg igram i napravljen je za all-round igranje. kaj se tiče specijalizacije u oružju, najbolje ti je izabrat jedno oružje za close-combat u kojem ćeš bit jeben, a ostala staviš pod misc.skills... tek kasnije kad budeš bio budala koju je jaaaako teško ubit možeš isprobavat ostala oružja... tak ja radim.. character mi je level 70. nabildan i lud. hodam okolo i gađam gobline šurikenima na diffuculty 100. kad smo već kod šurikena, malci su okej, full brzo nabijaš marksman skill s njima jer ih treba pun kurac da ubiješ nekog... a imaš i štit.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 23:13   #50
Question

Quote:
slafko kaže:
na prvoj stranici sam pisal kako su raspoređeni skillovi lika s kojim igram... to mi je treći lik kojeg igram i napravljen je za all-round igranje. kaj se tiče specijalizacije u oružju, najbolje ti je izabrat jedno oružje za close-combat u kojem ćeš bit jeben, a ostala staviš pod misc.skills... tek kasnije kad budeš bio budala koju je jaaaako teško ubit možeš isprobavat ostala oružja... tak ja radim.. character mi je level 70. nabildan i lud. hodam okolo i gađam gobline šurikenima na diffuculty 100. kad smo već kod šurikena, malci su okej, full brzo nabijaš marksman skill s njima jer ih treba pun kurac da ubiješ nekog... a imaš i štit.
E, a kak se stavi difficulty na 100? Nisam to nigdje primijetio...
P.s. kad nekog gađam strelicama, noževima ili šurikenima, nikad ne nađem više od jednog u tijelu... Kaj, fora je samo da recimo kupim 200 komada i kad potrošim kupim opet? Ili ima neka fora da mogu opet pobirati svoje strrelice? Npr. u Aliens Vs Predator 2 se mogu vaditi šiljci za speargun iz mrtvih tijela
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 08:26   #51
strelice i throwing weapons: šansa da ih nađeš u mrtvoj beštiji je dosta mala. trebaš kupovat nove. ali čak i ne moraš jer fighters guild ima iron arrows u svojim equipment chestovima. ako baš hoćeš nabildane magične strelice i šurikene, skini offical plugin "aradraen, fletcher" (malo su prejake neke strelice pa ih ne koristim)... a na netu potraži plugine, imam doma jedan kaj ti daje 100% chance of recovery za strelice i ostale.. ali nije fora.

difficulty: trebaš Tribunal, onda ESC-options- pa unutra imaš difficulty slider i digneš ga na 100...

ako ćeš kupovat strelice kod običnih sellera, evo savjeta, ja kupujem silver arrows u calderi, kod verrick gemaina, kupim 100 komada, pa onda opet na barter i tako dok si ne nakupim zalihu... sad mi se više ne da odlazit do mrtvih po strelice, samo šamaram..
različite strelice imaju različite putanje pa treba malo da se skuži grif.. meni su šurikeni dosta čudni jer moraš relativno visoko iznad mete gađat da bi ga pogodil... a najveća fora je uzet luk i strijele i PROBAT gađat cliffracere u letu iz trećeg lica.... nisam skino nijednog.. još. mamicu im leteću
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 19:19   #52
Question

E sad opet imam jedan problem... Caius me poslao u Urshilaku camp da pričam s nekim brijačima, i kad nađem jednog od njih ima me samo na 10% onog gdje piše kolko sam mu simpatičan. Čak i ako iskoristim hrp magija da si personality nabrijem na 63 max., on mi svejedno prijeti da će me zafajtat ak ne odem. A trebam pričati s njim... Ideas any1?
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 20:50   #53
kad ideš pričat s njim (sa svakim likom) imaš opciju.. sad neznam više kak se zove, uglavnom tamo ti je na vrhu popisa. klikneš na nju i imaš opcije "admire", "intimidate", "taunt", "bribe". ti ljepo klikneš na BRIBE i tamo izabereš koliko ćeš mu para dat. najbolje ti je davat 100 po 100 zlatnika dok mu disposition ne napumpaš na 90+. nadam se da sam pomogel.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 11:08   #54
Ti Ashlanders u Urshilaki su jako gramziva bića, tak da ti je definitivno najbolja solucija potkupit ih.....otprilike 300 onih zlatnjača bi trebalo biti dovoljno!
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 11:33   #55
..a nećeš ti velike cifre od 300 zlatnika..
kad završite main quest, možete ih sve pobit. ako želite, naravno.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 15:09   #56
Thumbs down

E, uspio sam razgovarat s njim i on me poslao u neku grobnicu da nađem nekakvi luk... E pa gdi je to unutra? Pretražio sam sve prostorije u onoj centralnoj kaverni gdje se spiralno penješ prema gore i nisam našao što traži. A malo je dosadno 2 sata glavnijat po pećini...
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 15:23   #57
hehehehe, tu sam te čekal.

moj tupavi frend ga nije uspio nać. ja sam se skrumpal i našel ga nakon dvije čuke hodanja i skakanja i penjanja i letenja po svim mogućim i nemogućim mjestima... hhheheheh

budući da je to bilo dosta davno, nemrem ti reć u kojem je dijlu točno. ali najpametnije kaj možeš napravit je nakupovat si "detect enchantment" scrollova. kad ga iskoristiš, desni klik i gledaš na "local map" ti scrollovi ti na local mapi malim plavim kružićem označe magical item. ta magija ima radijus od nekoliko feet, obično 10 i traje valjda 60 sec, uostalom piše ti na scrollu.. probaj tako. namučil se budeš dok ga nađeš. ja sam isto bio živčan. špilja je ogromna i ima mali miljon dodatnih špilja, ali nekako mi je u glavi dio koji se zove "juno burial" pa pogledaj tamo prvo....
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 15:35   #58
kako sam znao da cu te tu nac...
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 16:16   #59
otvori jedan thread o dini, pa da se svi dynoljupci skupe
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 18:13   #60
Quote:
Aux1 kaže:
E, uspio sam razgovarat s njim i on me poslao u neku grobnicu da nađem nekakvi luk... E pa gdi je to unutra? Pretražio sam sve prostorije u onoj centralnoj kaverni gdje se spiralno penješ prema gore i nisam našao što traži. A malo je dosadno 2 sata glavnijat po pećini...
U jednoj od onih grobnica, mislim da je ona najviša, pa kad mlatneš duha...onda kod njega nađeš taj luk (prije svega, naravno moraš pobit buljuk kostura).

BTW, u toj grobnici u onim mumijama (ili tak nekaj) ima dobrog oružja za preprodavat....ja našla neku mraaaak long blade...koja košta 32000 i kad s njom nekog opandrčim, taj je nayebo.
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.