Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2004., 14:49   #1001
Jel to onaj ispred Templea koji te prvo trazi 10 golda, kao za neki posao? Kad mu das tih 10 trazi te jos 100, pa 1000, 10000, 100000 i kad te trazi milijun i ti mu das onda veli da sta je to, da nitko nema milijun?! I gad nece vise razgovarati. Onda sam popiz.. i reko sad ce dobit sto ga ide, napadnem ga, a on se teleportira negdje (skupa sa mojih milijun drakesa).
Reloadao, stavio poison ring (sa 100 dmg on target in 50ft) i sa udaljenosti (da me strazari ne vide) sprzio malog covjeculjka.
Grave Digger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2004., 15:30   #1002
Tako si ga ubio prije nego je dosao cijeli u ebony armoru. Maloprije sam ga nabio, nije neki problem ako si uporan i prodao ebony stvari.

Sad sam si enchantao majcu sa 100 Night eye, kako to bljesti pa to nije istina

BTW Grave Digger postao si tisuciti post na morrowindu Cestitam

EDIT

Nadoh jaci mac od DDK. Moja Fucking Katana ima 5-100 health damage. Kings Oath ima malo jaci thrust damage, ima damage health 20 for 3 sec, fire damage 20 for 3 sec i paralyze 3 sec. I stvarno mrcinski izgleda kad gledam lika iz 3. lica

Opet EDIT

Povlacim ovo gore, Kings Oath je totalno sranje! Ovaj health i fire damage nedjeluje na druge nego na tebe Tako da DDK jos rula
__________________
Kako oblikovati potpise

Zadnje uređivanje Zmaj : 19.03.2004. at 18:36.
Zmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2004., 14:31   #1003
Nikakav oklop ga nebi zastitio od poison spella. Nebi ga spasio niti resist na poison niti veliki luck, jer jedan ili dva casta 100pts poison spella sa 50ft radijusom ubiju sve zivo. Tak da prije ili poslije bi covjeculjak najebo.

Moja kosulja je enchantana sa CE night eye 30pts i CE water breathing.

Zmaj, za tisuciti post - za Kings Oath -
Grave Digger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2004., 18:08   #1004
Nebi ga oklop zastitio ali bi ti ubro koju paru.

Na koji item si stavio taj poison?

Isao sam iz sprdnje napast Almalexiu, High ordinatori su me u 6 sek poderali

Hopesfire i Trueflame opako izgledaju a ni Azurina zvjezda sa Almalexiom unutra nije losa (7 500 000 GP) a enchant je 1500, sad sam opet u dilemi

Instal sam Bloodmoon jer neznam vise sta da radim u Tribunalu.
__________________
Kako oblikovati potpise
Zmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2004., 19:07   #1005
King's Oath jedino dobro izgleda za qurčenje.

Što se dobro vidi na mojim screenshotovima.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2004., 23:01   #1006
Koji je glavni quest u bloodmoonu? Onaj rudnik? Jel se postane werewulf kao dio gl questa ili moram nesto sa strane?

Samo da i ne odgovori, nemojte nista objasnjavat.
__________________
Kako oblikovati potpise
Zmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2004., 23:12   #1007
da, u sklopu glavnog questa možeš postati vukodlak jer bivaš zaražen u napadu.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2004., 23:48   #1008
Dobio sam otkaz kod ovih kretena iz rudnika, jel su oni vazni? Tko mi daje gl quest?
__________________
Kako oblikovati potpise
Zmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2004., 02:03   #1009
Nazad na tamrielsku burzu rada ili osnuj sindikat rudara.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2004., 05:15   #1010
Quote:
Zmaj kaže:
Nebi ga oklop zastitio ali bi ti ubro koju paru.

Na koji item si stavio taj poison?

Isao sam iz sprdnje napast Almalexiu, High ordinatori su me u 6 sek poderali

Hopesfire i Trueflame opako izgledaju a ni Azurina zvjezda sa Almalexiom unutra nije losa (7 500 000 GP) a enchant je 1500, sad sam opet u dilemi

Instal sam Bloodmoon jer neznam vise sta da radim u Tribunalu.
Nebi on meni ubro niti lipe, samo malo charga. Potpuno isti trosak ubio ja njega prije ili poslije.
Citaj malo bolje postove, u predzadnjem postu sam napisao da sam koristio poison RING.

Quote:
Zmaj kaže:
Koji je glavni quest u bloodmoonu? Onaj rudnik? Jel se postane werewulf kao dio gl questa ili moram nesto sa strane?

Samo da i ne odgovori, nemojte nista objasnjavat.
Rudnik, Raven Rock nije gl. quest, on je side quest i omogucuje ti izgradnju kolonije kako ti zelis. Na kraju tog questa dobijes Factor's Estate, a posto si ti proglasen factorom kuca je tvoja.

Quote:
Zmaj kaže:
Dobio sam otkaz kod ovih kretena iz rudnika, jel su oni vazni? Tko mi daje gl quest?
Zaboravi Factor's Estate i izgradnju cijele kolonije.
Grave Digger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2004., 16:13   #1011
Quote:
Grave Digger kaže:
Nebi on meni ubro niti lipe, samo malo charga. Potpuno isti trosak ubio ja njega prije ili poslije.
Citaj malo bolje postove, u predzadnjem postu sam napisao da sam koristio poison RING.
Nisam mislio da bi on tebi ubro paru nego bi ti ubro paru kad bi prodao njegov armor.

Sad radim gl quest, kasnije cu se re-hireat kod rudara.
__________________
Kako oblikovati potpise
Zmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2004., 16:49   #1012
Smile ajmo dragi morrowindčani...

..pređoh morrowind ali ne otkrih još negdje trećinu do pola mape.
pređoh tribunal.
pređoh bloodmoon.

sad, dobih factory estate na onom otoku i super ali šta ja mogu raditi s tim?!?

ako želim odložiti oružje, armore, napitke i slično to mogu napraviti i u bilo kojoj drugoj kući/zgradi! ili ne?

i koja je uopće svrha toga da imam "svoje imanje"?!?

+ dal mi se isplati ići otkrivati cijelu mapu i riješavati sve questove? ili je to sad, kad sam igru prešo, gubitak vremena?
lakisaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2004., 18:27   #1013
"+ dal mi se isplati ići otkrivati cijelu mapu i riješavati sve questove? ili je to sad, kad sam igru prešo, gubitak vremena?"

Kaj si ti jedan od onih kaj igraju MQ i onda niš poslije??? Igraj BG za takve gluposti.
__________________
Web development
Anorgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2004., 19:21   #1014
Quote:
kozz kaže:
Nazad na tamrielsku burzu rada
Vidis mogao bi

God Slayer
STR 190
Willpower 100
Ako imate nekog boga koji vas zivcira, javite se na 098 468 913 ili 091 654 324
Hard worker, Will work for food
__________________
Kako oblikovati potpise
Zmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2004., 21:08   #1015
mene je uvijek zanimalo zakaj u morrowindu nema djece. mislim, kaj ne bi bilo fora uletit u vrtić dok djeca igraju pin a tail on the guar, kidnapirat klinca od nekog moćnika i tražit otkupninu. easy money.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2004., 21:24   #1016
Bilo bi fora ali nebi puno dobio, oko 100 000. Mislim to je puno ali lakse je prodavat nadene stvari. Osim ako osnujes vrtic otete djece i zaposlis ljude pa imas stalni income
__________________
Kako oblikovati potpise
Zmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 01:11   #1017
Prije ili kasnije bi izašao mod za pedofiliju.
A to onda nije fora.
__________________
Web development
Anorgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 07:49   #1018
100 000 zlatnika nije puno? meni je urenebesno smiješno kaj ti za dozvolu za stronghold treba 5000 zlatnika. očekivao sam bar 50000...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 07:50   #1019
Quote:
Anorgan kaže:
Prije ili kasnije bi izašao mod za pedofiliju.
A to onda nije fora.
jao, da, fuj!
nije to igra za malu djecu
__________________
I want to be just like Barbie That BITCH Has Everything!
mosaic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 07:57   #1020
Quote:
slafko kaže:
100 000 zlatnika nije puno? meni je urenebesno smiješno kaj ti za dozvolu za stronghold treba 5000 zlatnika. očekivao sam bar 50000...
vidis vidis...
meni svaki zlatnik zlata vrijedi
bas sam si jucer enchantala par lijepih stvarcicana sa constannt efektima (sa gemovima koji imaju dusu stakora, prije nego instaliran Tribunal i bloodmod)
-jedan water walking i detect animal pojas
- jednu majicu sa invisibility i nes sitno sencaury
-jedne hlase za water breathing i swift swim
- nes sa cameleonom oko 20%

i sad mogu mirno putovat, obucem majicu nevidljivosti i sprintam po obali

kaj da stavim na shield sa 150 ench pointsa?
__________________
I want to be just like Barbie That BITCH Has Everything!
mosaic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.