Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2009., 11:50   #2001
Svi u nekim problemima... ja ću isto morat pauzirat Jučer pala i sad šepam i gležanj mi malo otekao. Treći put u zadnjih pol godine, stvarno se pitam što nije u redu sa mnom.
vendella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 11:52   #2002
al ćemo vrtiti orbi nakon kolača, šunke, jaja i svega
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 12:59   #2003
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
al ćemo vrtiti orbi nakon kolača, šunke, jaja i svega
Ma dobro šunkica i jaja nisu loše stvari. Ali pinca... ajajajajaj... a obožavam je. I mislila sam si ono ok, tih par dana ću se natjerat duže ostat na orbiju pa si mogu priuštit tamanit je... I sad ispada da neću moć (mislim orbitrekirat, tamanit pincu ću svejedno moć )... na sto muka sam već. A u pećnici je upravo...

edit: moja prva tisućica (postova)
vendella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 13:08   #2004
Ja sam odlucila u utorak otici platiti jedan u Turbo sportu za 2.500,00... i trebali bi mi ga onda dofurati u subotu doma sastavljenog.

Nisam mislila preko 2 soma, ali eto...

Bas me zanima kako ce mi to ici... s obzirom da ionak vec pola godine vjezbam 2-3x tjedno u amici (trebala bih izdrzati bar pola sata na orbiju iz prve )... mislila sam nastaviti ici na treninge, a orbitrek vrtiti onih dana kada nemam treninga.

Samo jos uvijek nemam pojma di cu ga drzati... uopce ne mogu procijeniti koliko glomazno ce biti u sobi i di bi se otprilike dalo zgurati u stranu kad mi dolaze gosti.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 20:32   #2005
ja odvozila cijeelih 5 min danas

i papala pince, i šunkicu, i jaja. i kolače

a mora se malo od utorka ćemo produljiti treninge

ja svoj orbi trenutno držim u spavaćoj sobi. dosta je velika, imam mjesto za njega gdje baš previše ne iskače. malo mi bilo čudno gledati ga u sobi, ali sam se navikla. mislila sam ga imati u jednoj prostoriji koja se trenutno ne koristi ni za što pametno, ali tamo nemam tv i dvd playera pa ono nek ostane tu gdje je
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 21:33   #2006
bolje tako ces ga sanjat.... jasam uzeo malu pauzu od vjezbanja da vidim mogu li se kontrolirat sta se tice tezine....
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 00:01   #2007
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
ja odvozila cijeelih 5 min danas

i papala pince, i šunkicu, i jaja. i kolače

a mora se malo od utorka ćemo produljiti treninge
hehe, i ja sam se danas natrpala hranom i to oko 10navečer fino mi miriši sva ta hrana, nebrem odoljeti!! baš kako kažeš - od idućeg tjedna treninzi poduplani
_Maya_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 16:14   #2008
Sad sam procitala na forumu o BB nesto sta me zapanjilo .. valjda ce tvuk i ostali znat to pobiti jer je kontadiktorno sa svime oko cega se nas podosta tu trudi.. a to je orbitrek.. evo sta kaze :
"Ljudi slijepo vjeruju da je samo cardio trening najefikasniji način kako spaliti masne naslage pa ne treba čuditi kada u našim teretanama zateknemo mnoštvo žena (a i muškaraca) koje svojih sat vremena provode upravo na takvim spravama (orbitrek i sl.).

Kao prvo, uravnotežena i pravilna prehrana s cardio treningom i treningom s otporom su dobitna kombinacija ako vam je cilj spaliti zadnje zalihe sala, ali to nije ono što želim naglasiti.

Istraživanja su pokazala da eliptične sprave, iako najlakše podnošljive za zglobove, su zapravo još gore od traka za trčanje, stacioniranog bicikla i veslačkih sprava kada se radi o podizanju broja otkucaja srca i spaljivanju masnih naslaga. Zašto je to tako? Zato što se pri eliptičnim pokretima „gubi“ vlastita težina, jednostavno ne ulažete previše truda jer neprestano hopsate i zapravo zakonom gravitacije svladavate otpor sprave koji bi trebali snagom svojih mišića. Svi ovi mjeseci koje ste proveli na takvim komercijalnim spravama sigurno nisu donijeli ploda, a sad znate i zašto. " anyone ?
-azra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 16:17   #2009
*pardon,ne na forumu nego bas u jednom clanku
-azra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 16:22   #2010
Za sve postoji milijun raznih teorija. Ali ovdje imamo ljude koji su sredili tijelo orbitrekom, tako da su meni osobna iskustva najbitnija
A i sama na sebi vidim napredak. Bolje da vježbam na orbiju što god o njemu netko rekao, nego da se ne bavim nikakvom aktivnosti

A to što piše mene više vuče na to da se ne mogu dobiti mišići, a ne da se ne mogu izgubiti masne naslage
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 22:34   #2011
Quote:
-azra- kaže: Pogledaj post
Zato što se pri eliptičnim pokretima „gubi“ vlastita težina, jednostavno ne ulažete previše truda jer neprestano hopsate i zapravo zakonom gravitacije svladavate otpor sprave koji bi trebali snagom svojih mišića.
sumnjam... jer da pokreneš spravu (bilo bicikl, orbitrek i sl.) također koristiš snagu vlastitih mišića.. a to da te sprave nisu tolko agresivne prema zglobivima je plus.


moram priznati zadnjih dana opasno zabušavam. prenajedam se uskršnjim delicijama i uopće ne vozim svoj orbić. evo ga,,, i sad me tužno gleda jer misli da ga više ne volim već ga tri dana nisam vozila, imam osjećaj ko da sam dve kile natukla
_Maya_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 22:37   #2012
Oooo ja sam danas odradila 45 min. Prvi puta ikad...
Kao prvi razlog -krivnja zbog silne hrane . Drugi razlog - pustila sam si seriju (tj.audio komentar koji sam slušala uz upaljenu epku) i to je bilo toliko zanimljivo da nisam ni osjetila kako vrijeme prolazi. Nisam išla na velika opterećenja, i preznojila sam se ko nikad do sad.
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 13:41   #2013
Smile

pozdrav svima!
trebala su mi dva dana ali uspjela sam pročitati sve postove od dvadeset i neke strane pa do kraja. ja sam se nedavno zapalila za orbitrek koji je dečko kupio prije 2 godine i nije ga baš koristio jer škripi. kako mu se ne da komunicirati s ljudima samo je jednom reklamirao, došao tip podmazao i nakon dva tjedna opet počelo škripati i moj dečko naravno odustao. sad sam se ja zapalila i dovukla ga kod sebe, a budući da je garancija prošla (on ne zna ni papire naći) nazvala bi neki ovlašteni servis i platila da mi ga poprave ili što već. meni zapravo i ne smeta to što škripi ali susjedi nisu oduševljeni
pitanje je da li imate nekog za preporučit?
e da, ne znam da li je bitno ali radi se o kettleru vito xs.
murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 19:39   #2014
Prodajem Orbitrek

Orbitrek Pro-Form 450HR, 800 kn, magnetski, nema garancije, ocuvan, pa ako ima zainteresiranih nek se jave na pm...
Joomla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 17:18   #2015
dakle,nakon 3 mjeseca svakodnevnog korištenja,evo rezultata:

kile-ne znam,jer bježim od vage ko vrag od tamjana...
konf.broj- još malo pa 2 konf.broja manje..prije mi je 38 bio san,a sad u one veće 38-mice bez problema stanem...uskoro ću i i u manje 38 stati
noge- uz još poneke domaće pripravke protiv celulita, celulita ima za oko pola manje
guza-smanjena i podignuta
bokovi-uži
kondicija-u puno boljem stanju,čak sam krenula i planinarit đ

jedino su mi ruke još nedefinirane,i ne znam kaj da s njima napravim..
imam još mjesec i pol do maturalne,gdi imam haljinu bez rukava,pa bi htela to malo srediti...

uglavnom,dok sredim ruke,u maturalnoj haljini si budem baš fensi
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 17:42   #2016
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
dakle,nakon 3 mjeseca svakodnevnog korištenja,evo rezultata:

kile-ne znam,jer bježim od vage ko vrag od tamjana...
konf.broj- još malo pa 2 konf.broja manje..prije mi je 38 bio san,a sad u one veće 38-mice bez problema stanem...uskoro ću i i u manje 38 stati
noge- uz još poneke domaće pripravke protiv celulita, celulita ima za oko pola manje
guza-smanjena i podignuta
bokovi-uži
kondicija-u puno boljem stanju,čak sam krenula i planinarit đ

jedino su mi ruke još nedefinirane,i ne znam kaj da s njima napravim..
imam još mjesec i pol do maturalne,gdi imam haljinu bez rukava,pa bi htela to malo srediti...

uglavnom,dok sredim ruke,u maturalnoj haljini si budem baš fensi

bravo.čestitam na trudu!veliš svakodnevno već 3 mjeseca-koliko vremenski vježbaš dnevno?ja vježbam oko 3 tjedna svaki dan po oko prosjek 40 minuta,unatrag 2 tjedna 45 minuta.vidim ponake, al treba još puno vremena za rezultate pa me ohrabruju ovako lijepa iskustva
vita-vita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 22:31   #2017
Bok!

Ja i cura planiramo kupiti orbitrek vec neko vrijeme...ali koji?

Da li mi netko moze preporuciti neki "best buy" orbitrek? Znaci,cijena negdje oko 2500 kn (moze i par-sto kn gore dolje),a da je kvalitetan...i da ima dovoljno veliku nosivost (naime,ja imam 110 kg).

Model,link na stranicu,web shop,broj telefona...sve je dobrodoslo!

Hvala svima!
Mago de Umago is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 10:22   #2018
Quote:
vita-vita kaže: Pogledaj post
bravo.čestitam na trudu!veliš svakodnevno već 3 mjeseca-koliko vremenski vježbaš dnevno?ja vježbam oko 3 tjedna svaki dan po oko prosjek 40 minuta,unatrag 2 tjedna 45 minuta.vidim ponake, al treba još puno vremena za rezultate pa me ohrabruju ovako lijepa iskustva

hvala...
počela sam s 10 min,pa sam povećavala kak sam mogla
a unatrag 2-3 tjedna sat i 45 min
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 12:12   #2019
5rich - super, prava inspiracija! Za ruke bi mogla ubaciti neke vježbe s bučicama, ne znam koliko orbi može pomoći oko definiranja ruku.

Inače, ja sam orbi malo zapustila. Moram dići lijeno dupe.
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 19:12   #2020
bome inspiracija..svaka čast

na mene nije tak djelovalo nažalost ni nakon 4 mj..sad sam imala malu pauzu jer me bolest svladala, ali lagano opet nastupa na snagu skakutanje
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:01.