Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2008., 15:53   #61
isuse ljudi kaj ćete umrijeti jer 2 sata niste mogli mob koristiti?
umrijet ćete od nenadoknadive štete,djeca će vam poumirati od gladi?
tužit ćete Vip europskom sudu,pa odmah Mesića i Sanadera jer su oni u biti krivi za sve?
dečko će vas ostaviti jer mu niste MMSali golu guzu jutros?niste hitnu mogli nazvati?
u čemu je problem?kakva tragedija?
djeca u Etiopiji umiru od gladi,ali umrijet ćete i vi jer ste dva sata bili bez mobitela.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Old 03.06.2008., 17:44   #62
Vipnet se ispričava svim korisnicima koji su danas imali poteškoće u komuniciranju. Također, u sljedećim vikendima VIP će svakom korisniku omogućiti 24 sata besplatnog telefoniranja u Hrvatskoj, o čemu će stići naknadna obavijest.

to je priopćenje iz VIP-a...
dakle i oni daju badava vikendom
cjeli tekst možete nači na stranicama VL-a... a tamo bi i ojpi mogao proučiti neke činjenice.....
exAzriel is offline  
Old 03.06.2008., 18:54   #63
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
Vipnet se ispričava svim korisnicima koji su danas imali poteškoće u komuniciranju. Također, u sljedećim vikendima VIP će svakom korisniku omogućiti 24 sata besplatnog telefoniranja u Hrvatskoj, o čemu će stići naknadna obavijest.

to je priopćenje iz VIP-a...
dakle i oni daju badava vikendom
cjeli tekst možete nači na stranicama VL-a... a tamo bi i ojpi mogao proučiti neke činjenice.....
Ti stvarno imaš nekih problema. Vidim da sam ti stalno u glavi. Naravno da su sve mreže imale padove ako na to misliš i sve je to normalno. Ja sam se samo nadovezao na jedan post da se to dogodilo teletu da bi se pljuvalo po njemu u stilu, "jeftino smeće". I molim te nemoj više započinjati nove rasprave jer se nikad nećemo naći na istoj valnoj dužini pa nema smisla da zatrpavamo temu.
ojpi is offline  
Old 12.06.2008., 00:17   #64
....i tako, danas je besplatan dan ali ja trenutno, kad mi najvise treba, ne mogu nazvati niti jedan broj, niti jednu mrezu ili fiksni....prezalosno...
poruku mogu poslati iz 98og pokusaja...u isto vrijeme, bez ikakvog problema spojen sam na internet preko njihove kartice....
katastrofa....
đubre is offline  
Old 20.06.2008., 01:39   #65
Kada sam uzimala pretplatu, u Vip centru mi je simpatično zbunjena ženskica rekla da u svakom trenutku mogu provjeriti trenutnu potrošnju.

Da bih neki dan nazvala, i dobila informaciju da je trenutna potrošnja 65 kuna.
Jučer nazovem ponovno, ovaj puta je 43. Obje cifre nikako nisu moguće jer sam dosta telefonirala.
Tražim razgovor s agentom i frajer mi kaže da je potrošnja samo informativnog sadržaja i da zapravo, nikako ne mogu provjeriti realnu potrošnju u obračunskom razdoblju, dok mi na kućnu adresu ne stigne račun.

Zašto lažu, majku im njihovu? :2up:
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 02.07.2008., 02:04   #66
Da li ste pogedali nove VIPme tarife koje vrijede od 01.07. hmmm, koju sad odabrati ?
Imaju 4
akcija1 is offline  
Old 02.07.2008., 03:25   #67
psmtr bezobraznu...tek sam sad vidla na njihovoj stranici da je bila akcija 21.4.-30.6. za e-bonove...ako se kupi 100/200 kn, dobije se 50% bona još dodatno na račun... a i ja glupa, što si uopće ne pratim stanje...sad nemam pojma jesam uopće dobila te bonuse...
t-mobile je bar slao sms-ove korisnicima...
__________________
Need hugs? Go hug a cactus.
*Pupa* is offline  
Old 02.07.2008., 12:15   #68
Quote:
*Pupa* kaže: Pogledaj post
psmtr bezobraznu...tek sam sad vidla na njihovoj stranici da je bila akcija 21.4.-30.6. za e-bonove...ako se kupi 100/200 kn, dobije se 50% bona još dodatno na račun... a i ja glupa, što si uopće ne pratim stanje...sad nemam pojma jesam uopće dobila te bonuse...
t-mobile je bar slao sms-ove korisnicima...
Pa sad imaš akciju da za 200kn bon dobiješ još 100kn.
ojpi is offline  
Old 02.07.2008., 14:40   #69
[QNiste me dobro skuzili ja govorim o novim VIPme tarifama Za dvoje,svi moji,laganini,vikend koje vaze od 1.7.

Od 1.7.2008. nove Vipme tarife dostupne su za aktivaciju svim Vipme korisnicima. Obračunska jedinica za Vipme tarifu Za dvoje je 15 sekundi. Za tarife Svi moji, Laganini i Vikend prva obračunska jedinica iznosi 60 sekundi, svaka sljedeća samo 1 sekundu. Vikend vrijeme podrazumijeva subotu, nedjelju i blagdane. Pozivi prema Vip sekretarici, odnosno preslušavanje poruka su besplatni. Navedene cijene izražene su u kunama i uključuju PDV.
http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=8722855&idnews=295198

Ne znam kopirati ovu tablicu
Koju je najbolje izabrati ? Ovo nije fer prva obracunska jedinica 60 sec, pa poslije 1 sec
akcija1 is offline  
Old 03.07.2008., 12:08   #70
Quote:
*Pupa* kaže: Pogledaj post
psmtr bezobraznu...tek sam sad vidla na njihovoj stranici da je bila akcija 21.4.-30.6. za e-bonove...ako se kupi 100/200 kn, dobije se 50% bona još dodatno na račun... a i ja glupa, što si uopće ne pratim stanje...sad nemam pojma jesam uopće dobila te bonuse...
t-mobile je bar slao sms-ove korisnicima...
Quote:
ojpi kaže: Pogledaj post
Pa sad imaš akciju da za 200kn bon dobiješ još 100kn.
jučer sam vidjela reklamu za ovih 200 + 100 kn, no na njihovoj stranici je još uvijek obavijest o ovoj akciji do 30.6.
jel netko zna kakva je ovo akcija, tipa e-bon, bankomat, kiosk,....?
nana30 is offline  
Old 03.07.2008., 12:36   #71
Quote:
akcija1 kaže: Pogledaj post
Koju je najbolje izabrati ? Ovo nije fer prva obracunska jedinica 60 sec, pa poslije 1 sec
Koliko sam ja cuo mozes ostati i na staroj tarifi, one se ne ukidaju.
10aLEX is offline  
Old 03.07.2008., 14:37   #72
Quote:
nana30 kaže: Pogledaj post
jučer sam vidjela reklamu za ovih 200 + 100 kn, no na njihovoj stranici je još uvijek obavijest o ovoj akciji do 30.6.
jel netko zna kakva je ovo akcija, tipa e-bon, bankomat, kiosk,....?
Ništ ne piše pa se valjda odnosi na sve bonove, pa i običan.
ojpi is offline  
Old 03.07.2008., 15:46   #73
kako sam na Vipu skoro već....8-9 godina dajem si za pravo da ih mogu kao dugogodišnji korisnik kritizirat bez dlake na jeziku

..slučaj 1....kad je bila opcija Fiksna 0..kako sam tada imao opciju obnove bone preko Mastera koji je svakog 10 skidao sa računa 150 kn..aktivirao sam i tu opciju također da mi se obnavlja oko 10 u mjesecu..i sve je bilo ok dok zbog manjka dana u mjesecu jednom naplata za Fiksnu 0 nije došla dan ranije..a ja nisam imao potrebne pare na računu....i lijepo ih nazovem i objasnim..i prvo kažu ok.nema problema aktivirat ćemo je ponocno (naime ja nisam mogao sam, jer je promocija istekla-tek tada sam zaista shvatio šta im znači Promocija)..da bi me nakon dan ili dva nazvala žena i rekla da joj je žao..ali da nemogu više aktivirat tu opciju...neznam zašto tada nisam promjenio mrežu..jer me to zaista razočaralo...(nije problem bacit pogled na logove da se vidi da mi se skoro 6 mjseci zaista ta opcija aktivirala na isti dan kad i obnova sa 150kn)

..slučaj 2...kao korisnik te opcije od 150 kn putem mastera dobijao sam mogućnost kupovine povoljnije mobova...i to je bilo ok 3 god..ok telefoni..do ove zime kada su imali žalosno lošu ponudu....i tada je nisam aktivirao...i drago mi je da nisam..jer toliko tragičnu ponudu (mislim cijenom) nema niti jedan operater...

..slučaj 3...kada vidim reklame u kojima mi spominju Vip easy tarifu sa svim pozivima za 0.91 kn...i gdje me uvjeravaju da je to neštoooo super..pomislim Tko je tu lud????? plaćam im račune..a oni pare troše na marketing kojim me uvjeravaju da je 0.91kn nešto zaista fenomenalno....

..slučaj 4...još uvijek sam na Vipu...ali samo zbog ženice koja ima ugovor..ali sad je dobila službeni mob pa ćemo i to nekako riješit...i ono šta znam...kada ću odlazit..a otići ću..bez daljnjeg...za sobom povlačim barem još dva korisnika..i to na najbolji mogući način..sa PRIJENOSOM brojaaaa..mislim da ih to najviše boli

uhh sad mi je nešto lakše..ali samo malo...gnjeva na račun Vipa ima previše da bi se izbacio u jednom postu....(vjerojatno je tako jer sam u biti od njih očekivaooo punoo više..i sad kad sam razočaran...razočaranje je peterostrukoo)

eto.zasad toliko o vipu....toplo se nadam da ove postove čitaju njihova ekipa iz marketinga..i uprave..i da će progledat na vrijeme...prije negoli svi ili veći broj korisnika ne emigrira..

..
TomC is offline  
Old 03.07.2008., 16:34   #74
Quote:
TomC kaže: Pogledaj post
..slučaj 3...kada vidim reklame u kojima mi spominju Vip easy tarifu sa svim pozivima za 0.91 kn...i gdje me uvjeravaju da je to neštoooo super..pomislim Tko je tu lud????? plaćam im račune..a oni pare troše na marketing kojim me uvjeravaju da je 0.91kn nešto zaista fenomenalno....
Ako pogledaš njihove ostale tarife, onda je Easy zbilja super.

Quote:
eto.zasad toliko o vipu....toplo se nadam da ove postove čitaju njihova ekipa iz marketinga..i uprave..i da će progledat na vrijeme...prije negoli svi ili veći broj korisnika ne emigrira..
Moš mislit. Čim su pročital tvoj post odmah će ponudit neke još bolje tarife i promijenit se iz temelja. Malo sutra, ipak je to VIP.
ojpi is offline  
Old 09.07.2008., 01:00   #75
je li tko osim mene preko vikenda / krajem prošlog tjedna imao problema sa vip mrežom ?

odbijao mi je provjeriti stanje na računu, obnova bona i tak.

u subotu navečer mi nije dao uspostaviti vezu niti slati poruke kada sam bio usred zagreba (jarun )
__________________
We don't stop playing because we grow old...
We grow old because we stop playing
s.a.y is offline  
Old 15.07.2008., 21:29   #76
koliko dugo im treba za aktivaciju pretplate?
sklopili ugovor danas popodne,a sad vec sat vremena na mobu pise neaktivni sim,a sutra putujem na more i lagano sam zivcana....
anna_maria is offline  
Old 16.07.2008., 16:14   #77
@anna-maria
Mislim da u ugovoru pise 24 sata.
10aLEX is offline  
Old 16.07.2008., 17:09   #78
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
@anna-maria
Mislim da u ugovoru pise 24 sata.
48
exAzriel is offline  
Old 16.07.2008., 17:14   #79
Aktivacija novog ugovora 24h, migracija s prepaida na post do 48h.

Kod takvih stvari najbolje držati mob isključen i paliti ga svako toliko, ne ga držati uključenog.
__________________
bez panike
apić is offline  
Old 23.07.2008., 10:18   #80
VIP sux

NE uzimajte si pretplatu na VIP-u! Ja jesam, i nabio sam račun jer su skupi. Stiglo mi je vjerovatno nekoliko opomena, i zadnjih 800 kn nisam dugo platio (4-5 mjeseci ili više?, što bi reklo da sam imao vremena, no nekako sam bio i zaboravio na to). Zadnja pečalba je bila od suda, tako da sada imam 2000 kn u obrocima za platit (sa sudskim troškovima, što bi reklo 5 mjeseci života po 400 kn). Na svu sreću, postoji opcija prebacivanja na drugu mrežu, a da ostane isti broj. Ipak može i drugi broj, da ih ne supportam (piv).
Lugos is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.