Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2017., 13:05   #1
HITNO - Siva tigrica 3-4 mj starosti - Zagreb

Pozdrav,

Kod mene je na privremenoj skrbi maca oko 3-4 mj starosti, siva tigrica. Jako je umiljata, obozava mazenje i ljude opcenito, da se gnjaviti i vrlo je strpljiva.

Naucena na pijesak i ociscena od parazita. Trenutno zivi u stanu. Medutim kad mi se pas vrati s mora ne znam sto cu s macom (pas ih ne podnosi) pa je stvar jako hitna.

Kontakt molim u inbox.

Lp
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 12:32   #2
http://www.njuskalo.hr/image-w920x69...a-86107451.jpg

Evo i slika...

Zadnje uređivanje fermina-daza : 25.08.2017. at 11:49. Reason: prevelika fotografija
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 11:34   #3
Ne znam zasto ne postoji opcija Edit...

Uglavnom, maca je bila kod veterinara, dobila je ampulu, i pilulu protiv parazita. Potvrđeno je da je stara oko 4 mjeseca i već krajem 9. mjeseca bi trebala na sterilizaciju - mogu pripomoći novčano za to, kao i za iduću ampulu i/ili kapi za uši ukoliko budu potrebne, cjepivo i sl.

27.8. odlazim na more na 2 tjedna i ne znam sto cu s macom posto nema nikoga doma tko bi se mogao brinuti o njoj, a ne mogu ju niti uzeti sa sobom na more...
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 19:39   #4
Pitaj nekog od susjeda, rodbine itd, da provjeri macu jednom-dvaput dnevno i zauzvrat im donesi nesto s mora. I oglasi po fejs grupama u okolici da treba macu pricuvati na dva tjedna. Ako i dalje ne znas sto/gdje bi, pitaj veterinara ima li kakvu ideju. Nemoj cekati nego oglasi bas svuda. Sretno.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 10:06   #5
Naden je privremeni dom na 2 tjedna dok sam na moru.. bar nesto jos uvijek se trazi trajni dom, maca trenutno boravi vani i bojim se da je pitanje trenutka kad ce otic na jednu od 2 prometne ceste izmedu kojih mi se nalazi kuca...

evo jos jedna slikica, vec je dosta narasla u mjesec dana koliko je kod mene

https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...5e&oe=5A364D6C

Zadnje uređivanje fermina-daza : 25.08.2017. at 11:49. Reason: prevelika fotografija - pogledati pravila
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 19:50   #6
Maca je trajno udomljena. Moze lock ili delete.
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 21:27   #7


Super je maca, podsjeća me na ovog našeg blentona.
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:25.