Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2017., 02:08   #41
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Prvi album sam poslušao valjda sto puta.
I Meteora mi je bila super, kasnije ipak nisam pratio, ali da su mi bili big deal kada sam bio u srednjoj, jesu.

Stavio sam i na drugoj temi - RIP
Da, također. Zaista posebno vrijeme, samo kada se sjetim spotova za In The End, Numb, Faint, From The Inside. Meni daleko najdraži Breaking The Habit... Spotovi su im bili odlični, zaista.

Jbg, mora se dalje, što ćeš.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 22:30   #42
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Tuzno

Isla u srednju sredinom nultih, trebam li spominjat da su se po ormaricima masovno pisali tekstovi LP pjesama

A sestero djece, to mi je bas onak... knedla u grlu.
Ne mogu ni opisati koliko sam zavidan svima vama koji ste isli u srednju u ranim 2000-ima... Ja sam isao u srednju u periodu 2008-2012, ne moram ni govoriti kakva "muzika" je bila najdraza skoro pa cijelom razredu...
Da su bendovi poput LP bili popularni u moje vrijeme, bila bi to srednja iz snova..
dorian99211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 09:21   #43
Quote:
dorian99211 kaže: Pogledaj post
Ne mogu ni opisati koliko sam zavidan svima vama koji ste isli u srednju u ranim 2000-ima... Ja sam isao u srednju u periodu 2008-2012, ne moram ni govoriti kakva "muzika" je bila najdraza skoro pa cijelom razredu...
Da su bendovi poput LP bili popularni u moje vrijeme, bila bi to srednja iz snova..
Pa ne znam bas, ja sam u svom drustvu bila jedina koja ih je slusala. Tad nisu svi imali internet, i ono malo stranih spotova sto je dolazilo do nas je bilo sve sto smo mogli vidjet.

Danas je dva tjedna otkako nas je Chester napustio Uspjela sam se docepat Kerrang casopisa, iako je cijeli clanak unutra zapravo na samo par stranica.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 21:16   #44
Je na znam nikoga tko ih je slusao ili ih slusa sada tako da sam jedino mogla potraziti nekoga na netu i povezati se s njima. Tuzno da smo se sada povezali.
Procitala sam danas jedan clanak, izgleda da je za sve kriv prokleti alkohol i njegova ovisnost o njemu Prosla dva tjedna, a jos uvijek svakodnevno mislim na njega
Procitala sam i ja Kerrang i najupecatljiviji mi je clanak novinara koji kaze da je Chester pred svima na predstavljanju OML rekao da je nedavno razmisljao o samoubojstvu
__________________
Za Velikog Vezira, sa stitom ili na stitu © Plitko
It's about how much freedom you can take away from somebody before they either fold or fight.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 15:55   #45
U zadnje vrijeme su mu i pjesme bile takve, depresivne. Covjek se izjadao u svojim pjesmama, samo kaj to ljudi oko njega nisu uvidjeli kao ozbiljan problem.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 00:34   #46
Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Je na znam nikoga tko ih je slusao ili ih slusa sada tako da sam jedino mogla potraziti nekoga na netu i povezati se s njima. Tuzno da smo se sada povezali.
Procitala sam danas jedan clanak, izgleda da je za sve kriv prokleti alkohol i njegova ovisnost o njemu Prosla dva tjedna, a jos uvijek svakodnevno mislim na njega
Procitala sam i ja Kerrang i najupecatljiviji mi je clanak novinara koji kaze da je Chester pred svima na predstavljanju OML rekao da je nedavno razmisljao o samoubojstvu
I mene je sokirao taj dio u clanku! On je svima stalno govorio da se planira ubit, da je pokusao, i opet je doslo do situacije da su ga ostavili samog. Taj dio mi stvarno nije jasan. Bas mi je bilo tesko procitat taj dio clanka.



Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 01:48   #47
Ne znam je li ga nisu shvacali ozbiljno ili su mislili da je dobro pa je sve to prica (kao sto smo svi mislili jer je od pocetka ove godine izgledao sjajno) iako su znali da je prosle godine ponovmo alkohol preuzeo kontrolu nad njegovim zivotom, ali ovo je sve serija nesretnih slucajeva. Mozemo se sada pitati zasto obitelj i ostatak benda ga nisu shvatili ozbiljno, zasto taj prijatelj Ryan kojem je detaljno opisivao prije samo nekoliko tjedana kako se iz sata u sat bori, svaki dan, da ne posegne za alkoholom nisu shvatili ozbiljno i ponovno intervenirali kao prije 10 godina, ali nema smisla. Sve je tragicna ljudska sudbina i vjerujem da je obitelji i ostatku benda sada najteze jer se pitaju isto. Mozemo govoriti sto ako i zato tisucu puta, ali njega nema
__________________
Za Velikog Vezira, sa stitom ili na stitu © Plitko
It's about how much freedom you can take away from somebody before they either fold or fight.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 17:20   #48
Quote:
dorian99211 kaže: Pogledaj post
Ne mogu ni opisati koliko sam zavidan svima vama koji ste isli u srednju u ranim 2000-ima... Ja sam isao u srednju u periodu 2008-2012, ne moram ni govoriti kakva "muzika" je bila najdraza skoro pa cijelom razredu...
Da su bendovi poput LP bili popularni u moje vrijeme, bila bi to srednja iz snova..
Mislim da to nije stvar u ranim 2000-ima. I tad je 90% ljudi slušalo znaš kakvu muziku. LP su osim mene u razredu slušala još dvojica. Al istina je da su tad apsolutno svi znali nešto o njima i da su "iskakali iz paštete". Singlove s prva 3 albuma su znali apsolutno svi bez obzira kakvu glazbu slušali. kasnije je taj hype dosta opao, i mnogi su ih prestali pratit ali su s prva 3 albuma stekli toliko vjernih fanova da nije bilo šanse da propadnu kakvu god glazbu svirali. Što su oni onda i dobro koristili da na svakom albumu probaju nešto drugačije i podjednako oduševe i razbjesne veliki broj fanova .


Mislite li vi da će LP nastaviti dalje bez Chestera, i biste li to uopće htjeli?
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 10:38   #49
Mislim da je jos ista prerano govoriti jer mogu samo zamisliti kako se oni osjecaju, Mike na slici izgleda kao da danonocno place i da je izgubio dosta kg. U pismu koje su proslijedili medijima nakon Chesterove smrti su napisali da se njihiva zed za glazbom ne moze ugasiti, ali ne vidim kako mogu nastaviti bez Chesterovog glasa barem ne uzivo. Na albumima mogu pozvati gostujuce pjevace, ali ne znam kako bi izveli stare pjesme. Sve u svemu, ne ocekujem nista ove godine ni da ce sto izdati ni da ce donijeti odluku za dalje.
__________________
Za Velikog Vezira, sa stitom ili na stitu © Plitko
It's about how much freedom you can take away from somebody before they either fold or fight.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 16:54   #50
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Mislim da to nije stvar u ranim 2000-ima. I tad je 90% ljudi slušalo znaš kakvu muziku. LP su osim mene u razredu slušala još dvojica. Al istina je da su tad apsolutno svi znali nešto o njima i da su "iskakali iz paštete". Singlove s prva 3 albuma su znali apsolutno svi bez obzira kakvu glazbu slušali. kasnije je taj hype dosta opao, i mnogi su ih prestali pratit ali su s prva 3 albuma stekli toliko vjernih fanova da nije bilo šanse da propadnu kakvu god glazbu svirali. Što su oni onda i dobro koristili da na svakom albumu probaju nešto drugačije i podjednako oduševe i razbjesne veliki broj fanova .


Mislite li vi da će LP nastaviti dalje bez Chestera, i biste li to uopće htjeli?
Ja sam nekako otvoren za dvije opcije... Ako bi na novih albumima LP zvucao barem donekle kao Hunting Party (ako je vec nu metal svrsena stvar) onda eventualno bi bilo zanimljivo uspjeti naci zamjenu. Medjutim, ako bi se posvecivali samo trenutnom mainstreamu, onda je najbolja opcija zatvaranje benda.. Da barem donekle bude dostojanstven i vrijedan sjecanja kao super grupa
dorian99211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 21:49   #51
Ja se jos uvijek nadam da postoji buducnost za grupu. Bilo bi stvarno steta da se raspadnu, mislim da duguju fanovima da barem pokusaju nac neko rjesenje. I slusam razne izvedbe pjesmi u Chesterovu cast, i nikako mi ni jedna ne sjeda.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 21:52   #52
Jedina izvedba koja me rasplakala je od kceri C.Cornella
I ja se nadam da ce nastaviti, kada god jer proci ce jos mjeseci dok ne budu iole bolje, samo ne znam u kojem smjeru jer Chestera ce bilo tko tesko zamijeniti.
__________________
Za Velikog Vezira, sa stitom ili na stitu © Plitko
It's about how much freedom you can take away from somebody before they either fold or fight.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:16.