Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2016., 10:53   #1
MaxTv Snimanje

Tražio sam po forumima ali sve teme su stare. Našao sam tutorial gdje se iptv izlaz s routera (3 i 4) spaja na mrežnu karticu ali to navodno više ne radi. Uglavnom kako da snimim program koji me zanima na pc, usb ili externi hdd jer nedam im lovu za snimalicu iz principa pogotovo kad nemogu snimati HD arene ni sport klubove.
Luc1f3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 16:30   #2
Moras kupit video karticu za pc koja ima HDMI In. Onda spojis maxtv na tu karticu i mozes gledat na PCu isto kao i na Tv. Postoje onda programi za snimanje toga
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 14:11   #3
@Luc1f3r jesi li uspio sto?
Ja imam MaxTV preko satelita i posnimio bih si neke stvari. Ako netko zna provjereni nacin bio bih mu/joj zahvalan na pomoci.
zubinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 17:18   #4
Pa ovo sta sam ja napiso ti je provjereni nacin. Sumnjam da ima neki drugi nacin.

Mozes vjerojatno kupit i neki android tv box koji ima hdmi IN pa spojit na njega. Uglavnom treba ti nesto sto ima hdmi IN(hdmi ulaz) i da ima neki program za snimanje.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 21:55   #5
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Pa ovo sta sam ja napiso ti je provjereni nacin. Sumnjam da ima neki drugi nacin.

Mozes vjerojatno kupit i neki android tv box koji ima hdmi IN pa spojit na njega. Uglavnom treba ti nesto sto ima hdmi IN(hdmi ulaz) i da ima neki program za snimanje.
Ma ne tvrdim da nece raditi to sto si napisao vec sam se nadao da cu dobiti info tipa: "kupio sam tu i tu karticu/adapter/nesto i na njega sam preko hdmi-a prikljucio maxTV prijemnik te sam uspio snimiti u toj i toj kvaliteti i nije bilo nikakvih problema"

Bojim se da ako se odlucim za neku ovakvu opciju:
https://video.stackexchange.com/questions/17024/how-to-record-hdmi-video-output

da cu imati problema zbog zastite i slicno ili da ce mi slika biti slabije kvalitete. Vidim da ekipa snima Arenasport i nat geo u HD-u pa se onda ocito moze - "SAMO" treba znati kako!
zubinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 00:35   #6
Kolko ja znam, output preko hdmi-a ne moze biti zasticen jer bi inace tv morao imati nacin da ga "odzastiti", a hdmi postoji i na televizorima koji nisu smart tv pa to nebi radilo. Ako sam u krivu ispravite me slobodno.

A kvaliteta ovisi o kartici ili adpateru koji kupis. Ako kupis neki koji podrzava 1080p IN tu isto nebi smjelo bit problema.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 01:02   #7
Nisam ništa uspio, niti sam se previše trudio. Spojio sam ga za nuždu preko scart-a na stari DVD rekorder, htio sam si snimiti utakmicu koju nisam mogao pogledati i kad sam stisnuo rec gumbić izbacilo je nije dozvoljeno snimanje. Tako da ako je preko scarta zaštićen signal moja pretpostavka je da je i preko HDMI-a. A sad kako to ekipa snima i sa kojom aparaturom nebi znao....
Luc1f3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 01:54   #8
Stisnuo si rec na daljinskom od maxtva ili dvd recordera?

Jel taj dvd recorder opce ima opciju snimanja preko scarta ili samo moze snimat signal iz antenskog kabela?
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 12:01   #9
Rec na DVD rekorderu nravno, ima sve 500GB hdd, optički priključak za zvuk.... zvijer u svoje vrijeme. Htio je snimati HTV, novu i te pizdarije ali arene i sport klubove nije. Samo izbaci error
Luc1f3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 12:28   #10
Onda je zastita
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 20:21   #11
Zanimljivo, ja na bnetu snimam normalno sve pa i sportklubove.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 13:14   #12
Bnet nema HDCP zaštitu.

@Luc1f3r
Imaš na ebayu HDCP strippere za kupiti.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 01:37   #13
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Bnet nema HDCP zaštitu.

@Luc1f3r
Imaš na ebayu HDCP strippere za kupiti.
Sta nije hdcp digitalna zastita koja nema utjecaj na analognu sliku preko scarta?
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 01:48   #14
Aha, sorry, mislio sam da snima preko HDMI-a.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:00.