Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 23:09   #81
Evo 2017 je godina... Jel se sta popravilo kod ovih? Zanima me iskljucivo internet.
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 11:34   #82
Thumbs down

Quote:
pončo1986 kaže: Pogledaj post
Evo 2017 je godina... Jel se sta popravilo kod ovih? Zanima me iskljucivo internet.
BJEŽI OD NJIH!!!

SAMO ODI DO NJIHOVOG PRODAJNOG MJESTA, SVE ĆE TI BITI JASNO!!!!

DAVATELJ USLUGA IZ GARAŽE... PREVARANTI!!!
funky19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 13:48   #83
Thumbs down UŽAS

NEMOJTE NIKADA UZIMATI BTnet zato jer im je internet sr**e.
Obično mi nestane internet pa moram resetirat ruter i to se događa stalno,interneta im zna nestati po cijeli dan pa se ubijam od dosade.
Kada ih nazovemo obično se ne udostoje ni javiti ali kada se jave kažu da će probati popraviti ili da nazovemo kasnije,mailove im nemojte ni slati jer bezveze gubite vrijeme jer se nikada nece udostojiti odgovoriti ili ih samo pogledati.
UŽAS,jako sam nezadovoljan.
TinCool is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 17:26   #84
Obrati se hakomu
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2019., 10:04   #85
Evo 2019.godina i ništa se nije promjenilo..
Uglavnom kada vidite BT NET predstavnika,reklamu ili firmu u Radničkoj,bježite....što dalje... i kada mislite da ne možete više trčati,trčite dalje...
tomzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2019., 18:43   #86
Quote:
tomzy kaže: Pogledaj post
Evo 2019.godina i ništa se nije promjenilo..
Uglavnom kada vidite BT NET predstavnika,reklamu ili firmu u Radničkoj,bježite....što dalje... i kada mislite da ne možete više trčati,trčite dalje...
Potpisujem. Nema dana da im internet barem jednom ne pukne (a i tad možeš biti sretan). Jel nekom još šteka internet zadnjih par dana (imaš internet, ali svakih par minuta ga nemaš i dosta je spor)?
Tomo1972 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2019., 19:25   #87
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Potpisujem. Nema dana da im internet barem jednom ne pukne (a i tad možeš biti sretan). Jel nekom još šteka internet zadnjih par dana (imaš internet, ali svakih par minuta ga nemaš i dosta je spor)?
Zadnji dan ugovora sam otčao u Radničku i vratio im opremu.
Znači prodaju brzinu do 100 bps,a ja sam imao 10.U tehničkoj mi kažu pa 15 je minimalna,a to je tu negdje. Čekaj prodaješ 100,a min.je 15...pa reko šta niste stavili 500 mps,privukli bi više ljudi.
Ali ni to nije najgore..veza mi je pucala svaki dan po nekoliko puta,a skinut film sam stavljao preko noći,ujutro bi možda završio.
Uglavnom ljudi dajte 50 kuna više i uživajte
tomzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2019., 09:56   #88
Potpuno je jasno da je BTnet jedna vrsta "fly by night" operatera. Na telefon ili mail nema normalnog odgovora i prije nego sto potpises ugovor. Mogu si misliti koliko su onda odgovorni kad si pod ugovorom. No ne razumijem sto to znaci "pucanje veze" na optici. Jel to promjena IP adrese, nagli rast latencije, problemi sa rezolucijom imena ili samo zagusenje nekog usmjerivaca?

Zanimljivo je da njihova sestrinjska firma, sa istom direktoricom, odrzava i dio fiksnih optickih veza za CARNet.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:48.