Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 19:35   #9301
Trudnice zbor vol. 42

Quote:
majicaxx kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke. Kakva su vasa iskustva sa prvom stolicom nakon poroda? Da li je bolna? Da li puste doma iz bolnice ako ju nemate tamo?

Ja sam slagala da sam imala stolicu...i to samo zato jer ne mogu u javnom wc-u. Kući je išlo bez problema i bolova.

Prva menstruacija nakon 45 dana i bila uredna svaki mjesec.

Ja sam danas krenula na ctg i bila 40 minuta, sestra koja je snimala je stalno mi mjenjala položaj tijela kao da se beba probudi, a beba udarala kao prava...pa je zvala dr.da pogleda ctg, on kaže uredan. Nemam pojma sta je njoj tako bilo sumnjivo.

Onda je bio pregled, nalaz kaže vag.cerviks 3/4-1/2 članka za 1 pp do glave. Sto to znaci?

Sent from my iPhone using Tapatalk
sovak is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:25   #9302
Bila sam i ja napokon u bolnici na pregledu, 1cm otvorena
Rekli su mi da ocekujem indukciju s 39tt, radi secera nataste u pocetku trudnoce, unatoč savršenom ogttu i guk profilu.
Al što je tu je...

Jedva čekam porod, da napokon krene, paranoja me drži da se nešto ne bi dogodilo sad u zadnjim tjednima.
Lentil is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:41   #9303
Lentil, Vinogradska?

Ja sam pretražila cijelu kuću da vidim gdje nam je baby monitor (imali smo video) - i nigdje ga nema. Znam da nam bila pukla antena, a ne znam jesmo li ga bacili Znači još jedan trošak koji nsiam računala
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:12   #9304
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Lentil, Vinogradska?
Naravno
Al što ću, Vinogradska mi je najbliža, a i koliko čujem, osoblje je super.

Mi ćemo vjerovatno uzet odvojeno baby monitor koji samo zvuk ima, a odvojeno kameru koja ce kasnije bit i home security sustav.
Al to ću kasnije malo istraživat, puna mi je glava sad
Lentil is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:24   #9305
Moj malac se nikad nije oglasio kad se probudio, tko zna koliko bismo mi čekali da na običnom monitoru nešto čujemo Čak ni kad je bio veći. Tako da bez kamere nema ništa kod nas...

Ja sad isto imam super GUK, 4,3. Obilježilo me očito onih 5,1 s početka pa zato neću ni pokušati u VG. Vidjet ću poslije poroda jel mi bila dobra odluka
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:21   #9306
Jeste odabrale pedijatra?
Ne znam kad da gnjavim jel primaju, vec sad ili kad rodim?

Koliko sam cula, nitko tko je na glasu kao dobar ne prima , barem u ZGu
Lentil is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:23   #9307
Quote:
majicaxx kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke. Kakva su vasa iskustva sa prvom stolicom nakon poroda? Da li je bolna? Da li puste doma iz bolnice ako ju nemate tamo?
Ako nemate stolicu onda daju laksative (zd rodiliste)..sad ne znam bas dal ne pustaju doma ako stolice nema jer sam imala 2.dan ako se dobro sjecam...i bilo mi je grozno, skoro da sam pozelila opet radjati nego kakati Tako mi je bilo i doma prvih par tjedana - zatvor, tvrda stolica, strah radi savova, bol i znoj...
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:26.