Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Pogledaj rezultate ankete: La Ligu osvaja
Barcelona 27 23.68%
Sevilla 0 0%
Atletico Madrid 9 7.89%
Valencia 4 3.51%
Athletic Bilbao 1 0.88%
Real Madrid 56 49.12%
Girona 8 7.02%
Boli me kujac, žena/cura mi ne da da pratim 9 7.89%
Glasovatelji: 114. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2017., 23:20   #1161
Da se mene pita kupio bi Marca Aurelia iz Chelsea.
pljoki is offline  
Old 21.08.2017., 23:32   #1162
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
Digne je zamjena Albi, al kako ovaj igra, radije bi njega nego Albu (a i ne more bit vece djubre na terenu)
Digne je meni najlošiji. Nikako se nije uklopio. Jebiga imao je daleko najmanju minutažu od svih. Ako ne igraš možeš se jebati. Ipak bi volio vidjeti kako bi to izgledalo sa njim da mu se da prava šansa umjesto albe
sparco is offline  
Old 22.08.2017., 00:03   #1163
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
Digne je zamjena Albi, al kako ovaj igra, radije bi njega nego Albu (a i ne more bit vece djubre na terenu)
ma da albi a ne ardi (već sam počeo buncat BTJ)

alba digo formu u zadnje vrijeme, jebiga nije kalibar marcela u napadu al nije ni tako loš
Ajutokintumi is offline  
Old 22.08.2017., 00:14   #1164
Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
no s druge strane, dolazak ekstra zvijezda kao svojevremeno ronalda ili neymara ili sada neymara u psg donosi neko ekstra uzbuđenje.
Ako nam dođe Coutinho, uzbudit ću se kao opatica u birtiji.

Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
BTJ kakvu nam je kurčinu uvalio ovaj neymar to nisu istine. eno ga blista u psg, baca sombrere, punom centrira nekom liku na petercu na škarice, pleše moonwalk u šesnaestercu između pet stopera i zabija gol ljevicom iz okreta...
Prodaje poteziće klubu koji se zove Toulouse. Pazi ti lige u kojoj igraš utakmice protiv ekipe imena to lose
Sudden Sid is online now  
Old 22.08.2017., 00:30   #1165
Ovo s Neymarom je dvostruki pušing, em si izgubio igrača koji će kad-tad biti no1 em sad svi znaju da imaš para i hoće te iscjedit ko sponzoruša nekog matorog sisavca.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 22.08.2017., 00:54   #1166
Neymar bi trebao biti broj 1 uskoro.
No,nikad ne znas kad ce ciganska krv pobijedit u njemu i adios.
Ako je Draxler na izlaznim vratima PSGa,ne znam sto cekaju,koji jebeni Coutinho.
Svabo je svabo,a i opak je igrac.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
nar.kO is offline  
Old 22.08.2017., 01:00   #1167
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Prodaje poteziće klubu koji se zove Toulouse. Pazi ti lige u kojoj igraš utakmice protiv ekipe imena to lose


kao da vidim njegovog starog na vrhu ajfela kako pjeva onako raskopčan:

too lose
foot lose
kick off the my son shoes
Ooh-whee, Marie, shake it, shake it for me...
Ajutokintumi is offline  
Old 22.08.2017., 01:27   #1168
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post



Prodaje poteziće klubu koji se zove Toulouse. Pazi ti lige u kojoj igraš utakmice protiv ekipe imena to lose
Inače je ostatak Primere osim top 6-7 ekipa baš strašno moćna i sve tu to velika imena koje RM i Barce jedva dobivaju, ma uopće nemaju 100 golova po sezoni.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 22.08.2017., 06:51   #1169
Danas nove sapunice, evo odmah jedne priče za početak dana

Lionel Messi navodno sada ima svoj klan u svlačionici Barcelone, sa zajedničkim ciljem - da se suprotstavi sadašnjoj upravi na čelu sa Josepom Marijom Bartomeuom.

"Cadena Ser" je večeras ekskluzivno prenijela da je Messi okupio vodeće igrače u ekipi i predvodi grupi zvijezda koja želi da se suprostavi lošim odlukama trenutne uprave.

Messi je navodno izuzetno razočaran radom uprave u cjelokupnoj sagi oko Neymarovog prelaska u PSG, ali i potezima poslije tog transfera vrednog 222 miliona evra.

Messi smatra da je klub morao mnogo bolje da postupi momentalno poslije Neymarovog odlaska, jer vrijeme prolazi, a Barcelona je dovela samo Paulinha.

Philippe Coutinho je praktično propala priča, pa sada Barça pokušava da se iskupi dovođenjem Serija i Di Marije, uz naravno Ousmanea Dembelea.

Bartomeu očajnički želi da Messi što prije potpiše ugovor kako bi ugasio požar, ali Argentinac čeka da vidi šta će se dogoditi do 31. kolovoza, jer kako "Cadena Ser" piše, njemu i liderima ekipe je "muka od svega".

Messi zbog svega navedenog oklijeva, čeka rasplet situacije, odnosno šta će se desiti u narednih 10 dana, do završetka prijelaznog roka.

Mada je jasno da ne želi da napusti Barcelonu, već želi značajne promjene i adekvatna pojačanja.
sparco is offline  
Old 22.08.2017., 07:20   #1170
Messi brani klub od unutarnjih i vanjskih neprijatelja
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Old 22.08.2017., 08:05   #1171
kockaju se debili, žongliraju s nekakvim adutima koji lebde u zraku, misle si: sad smo puni ko brod, boli nas kuki.
ne kuže da ni messi nije više mazga koja vuče prenatrpana blatnjava kola, da treba mlade pastuve oko sebe ako se žele opet svi doteglit do valhale.
to je jasan znak da niti valverde izgleda nije onaj koji bi to trebao biti, trener koji je u stanju protresti drvo.
Ajutokintumi is offline  
Old 22.08.2017., 08:17   #1172
Quote:
sparco kaže: Pogledaj post
Messi smatra da je klub morao mnogo bolje da postupi momentalno poslije Neymarovog odlaska, jer vrijeme prolazi, a Barcelona je dovela samo Paulinha....
......
Mada je jasno da ne želi da napusti Barcelonu, već želi značajne promjene i adekvatna pojačanja.
ja ne znam kako marlon i deulofeu gledaju na ovo, da sam na njihovom mjestu više ne bi progovorio ni riječi sa messijem, da na njih ne gleda kao na adekvatna pojačanja..pffff
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 22.08.2017., 08:34   #1173
Tako je Leo.

Ako već ideš,nemoj u City nego u PSG da Neymar opet bude druga violina.
albundyy is offline  
Old 22.08.2017., 08:43   #1174
Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
ja ne znam kako marlon i deulofeu gledaju na ovo, da sam na njihovom mjestu više ne bi progovorio ni riječi sa messijem, da na njih ne gleda kao na adekvatna pojačanja..pffff
Ja da sam na njihovom mjestu bio bih sretan da mogu sjediti u svlačionici pored Messija, a ne da se žalim neki kurac
sparco is offline  
Old 22.08.2017., 08:54   #1175
Marlon je svjestan svog mjesta, igrao je u Barci B, on je hot prospect(#footballmanager), dok je mali Deulofeu ipak malo kurcevitog stava, na pocecima je isticao kako mu je idol CR ali valjda se naucio pameti po posudbama...nek bude kus i sve ce biti ok
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Old 22.08.2017., 09:08   #1176
ništa od tog delafeua, iritira s pojavom i stavom na terenu, ako barca na njemu misli gradit budućnost mogla bi se na burzi strmopizdit ko golub prevrtač.
pa okomitiji je bio onaj dečko tello a gdje je sada?
Ajutokintumi is offline  
Old 22.08.2017., 09:09   #1177
Tello otišao u betis
sparco is offline  
Old 22.08.2017., 09:17   #1178
https://www.tportal.hr/sport/clanak/...nalda-20170815

jooj čuj ove kmečavce, ne morate toliko kmečiti dobit ćete svoju obilatu porciju poguranaca kad vam bude najviše trebalo, ne bojimo se

znam za tella gdje je, olako smo ga otpisali, to sam htio reći
Ajutokintumi is offline  
Old 22.08.2017., 09:20   #1179
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
Ovo s Neymarom je dvostruki pušing, em si izgubio igrača koji će kad-tad biti no1 em sad svi znaju da imaš para i hoće te iscjedit ko sponzoruša nekog matorog sisavca.
Neymar nikad neće biti broj 1. To je svima jasno samo tebi ne. Ne može stati u istu rečenicu ni sa Ronaldom a kamoli sa Messijem. To bi bilo svetogrđe.

Uglavnom pohlepni brazilski pavijan može prodavati svoje driblinge u lošoj ligi sa jednim ozbiljnim konkurentom u vidu Monaca i svi svršavati na to kako je dobar.

4 godine se smucao po Barceloni i nosio vodu Iniesti, Messiju i Suarezu.
stoler is offline  
Old 22.08.2017., 09:26   #1180
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
https://www.tportal.hr/sport/clanak/...nalda-20170815

jooj čuj ove kmečavce, ne morate toliko kmečiti dobit ćete svoju obilatu porciju poguranaca kad vam bude najviše trebalo, ne bojimo se

znam za tella gdje je, olako smo ga otpisali, to sam htio reći
Tello je ogledni primjer koja sranja radi uprava. Pustiš ga džabe iz kluba, a dečko je bio solidan i zabijao je redovito kad mu se pružila prilika, a umjesto njega dovedeš polu igrača paca za 30 milijuna koji se ne može sa loptom sastaviti
sparco is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.