Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Kine?
negledljiva 3 9.09%
podnošljiva 3 9.09%
dobra 9 27.27%
vrlo dobra 13 39.39%
odlična 4 12.12%
vrhunska 1 3.03%
Glasovatelji: 33. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2017., 20:56   #41
dmw sjeba si i ovu utrku

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 20:58   #42
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Zato sam i rekao da se vozači skupe i potpišu s organizatorima neki pravni dokument da na svoju odgovornost kreću u utrku.
A obzirom da su zaštićeniji od ličkog medvjeda s kilometarskim zonama izlijetanja i s oklopnim tenkom koji voze, onv gluposti s helikopterom im ne trebaju.
Bianchi je nastradao ne zbog helikoptera nego zbog toga što je glavom udario u utovarivač. Sve za što se trebaju pobrinuti u Kini je da ne šalju više takva vozila pored staze za vrijeme trajanja utrke.
Nisu tu bitni samo vozači, nego i sponzori, ekipe, osiguranja, FOM, FIA i sto drugih igrača...
Potpisivanjem nečeg takvog bi vozači sasvim sigurno kršili svoje ugovore i nema šanse da to naprave, jer bi onda eto dobili vritnjak ili suspenziju pa opet nebi gledali ništ...

Ogroman dio njih ne smije sjest u recimo neki tam clio i odvest nekakav clio cup bez dozvole ekipe zbog rizika, a isti bi kakti mogli eto samovoljno potpisat da idu vozit na svoju odgovornost
Aha kak da ne, to bi sigurno upalilo

Bianchi je nastradao zbog utovarivača, no Charlie bi itekak mogel nastradat zbog helikoptera jer isti nije mogel letit...
Naime svi oni pa i Charlie se mogu vadit na to da je Bianchi kriv zato kaj je vozili prebrzo i kaj ti ja znam kaj, al nikak ni on ni ekipa nemreju bit krivi zato kaj helikopter nije mogel letit a to se eto znalo od samog početka utrke
I upravo zbog toga će najebat kad tad, jer itekak se zna koji su standardi u F1 po pitanju sigurnosti, a isti nisu bili zadovoljeni na toj utrci...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 20:58   #43
Ja sam vam lijepo rekao, a vi svi molite tu za kišu. Jebem vam kišu.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 21:01   #44
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
dmw sjeba si i ovu utrku

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
DMW sjebe sve za koje navija, to smo znali i prije...
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Bilo bi dobro da padne kisa da zabiberi stvari
Al ovo da može sjebat i kompletnu utrku to je nekaj novo
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 21:06   #45
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Ja sam vam lijepo rekao, a vi svi molite tu za kišu. Jebem vam kišu.
Pa neće bit kiše kad je najbitnije
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 21:23   #46
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
I kaj je tu čudno ?
Ispada da je život vozača Porsche Supercupa manje vrijedan, oni mogu voziti bez potencijalnog helikopter transporta, vozači F1 ne mogu. Ne znam ja bi se osjećao glupo da sam bio na tribinama i da sam čekao bzvz 8h da vidim F1 bolid na stazi, da bi zatim Porsche-i normalno izašli na stazu kao da se ništa nije dogodilo.
Ovo s gumama kako bi se ponašale možemo samo špekulirati, uostalom staza nije bila toliko mokra.

Što se tiče Bianchi-a isto se slažem s fortinbrasom. Pročitao sam da je razlika u vremenu koliko je trebao s hitnom bila +7minuta...Ne mislim da će Charlie odgovarati za to ikada, jer čovjek za to nije kriv i ne vjerujem da to može proći na sudu. Osim tko zna i kakvo je pravilo bilo u vezi raspoloživosti helikoptera prije toga...

Ovo s 25 milijuna je bila ironija, i slažem se da je razlika u tome tko koliko ima para.
Uglavnom nadam da će čak i ako se ovo ponovi sutra, imati neku rezervnu opciju- bolnica -prijevoz nešto, jer ovo danas bilo glupo u suprotnosti s nekom logikom -barem meni...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 21:36   #47
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Ispada da je život vozača Porsche Supercupa manje vrijedan
Gledano s aspekta marketinške štete koja bi nastupila, definitivno da.
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 21:52   #48
VN Kine 9.4.2017

Ima jos nesto, ako dobro gledam, ti cup auti su cca 32 sekunde po krugu sporiji od lanjskih F1 bolida. Dakle nekih 35 sekundi od ovogodisnjih. To je golema razlika i s obzirom da je kineska staza kreirana za modernu F1 pa je siroka i s dugim izletnim zonama, u znacajno sporijim autima je opasnost od velikih nezgoda vjerojatno dosta manja.

http://www.carreracupasia.com/season-info/
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:27   #49
Ja razmišljam da je vjerojatno sporije izvaditi ozlijeđenu osobu iz Porsche-a nego iz F1.
Osim toga odsada sudeći onda po ovom pravilu može se hipotetski dogoditi da utrka krene i recimo u 30krugu, Charlie kaže da su im upravo javili da je se navukla magla nad bolnicom i da se utrka mora prekinuti, jer hipotetski ako se dogodi sudar ne mogu prevesti osobu helikopterom...Ja ne bi bio sretan ako bi baš u tom trenutku bio dvoboj recimo Hamiltona i Vettela.
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 00:01   #50
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
DMW sjebe sve za koje navija, to smo znali i prije...
Ja sam sa Alonsom doziveo 2 titule sa Keselovskim 1 sta nije jasno
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 00:28   #51
Budemo laganini sutra ujutro pogledali kvalifikacije, ak se ne varam u 8 sati, bas me zanima tko bude na poleu sa obzirom da nitko nije vozio nista i set up je nepoznanica , jos ako bude mokro mogli bi gledati cudan startni poredak.

Nekak mi mirisi na Maxa na poleu,moram vidit kolika je kvota za takvu neku divotu.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 00:30   #52
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Ja sam sa Alonsom doziveo 2 titule sa Keselovskim 1 sta nije jasno
Dmw a zakaj dozivljavas laprdavce?, kad se ti bunis to njima puni baterije , laganini kam letas ?, kam!, ides nekam?,kam ides
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 01:08   #53
Piše u uvodu da su u 9 sutra
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 07:19   #54
Znači opet nastavljaju trend od Australije

Nema grafike i to nisu u stanju srediti u dva tjedna.

Ili je to namjerno kako bi se kupila aplikacija.

Meni je baš zbog izostanka krafike, zaostaci, poredak itd. bila dosadna utrka u Australiji.

Nije mi jasno, ali na ovakav način je tek F1 dosadna.
Uz svu silnu danasšnju tehnologiju došli smo na razinu praćenja formule kao na radijskoj razini.

Stvarno dno
WPLumia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 08:11   #55
Quote:
WPLumia kaže: Pogledaj post
Znači opet nastavljaju trend od Australije

Nema grafike i to nisu u stanju srediti u dva tjedna.

Ili je to namjerno kako bi se kupila aplikacija.

Meni je baš zbog izostanka krafike, zaostaci, poredak itd. bila dosadna utrka u Australiji.

Nije mi jasno, ali na ovakav način je tek F1 dosadna.
Uz svu silnu danasšnju tehnologiju došli smo na razinu praćenja formule kao na radijskoj razini.

Stvarno dno
Meni se čini da imaju problema s implementacijom novog softvera za grafički prikaz mjerenog vremena. A i dosta fulavaju s prikazom guma. Komentatori ispravljaju grafiku pozivanjem na livetiming koji ima drugačije podatke.
Ali u svakom slučaju
Ako imaju problema s novim prikazom, nek se vrate na stari dok ne riješe ovaj. Stvarno ostavljaju dojam teškog diletantizma.

Inače, FP3 obećava zanimljivu borbu za PP
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 09:23   #56
Meni se čini da će Ferari bit dominantniji nego je Mercedes bio. Borbe na stazi teško da će bit jer mi se čine debelo brži od Merca, ostavit će ih pola minute. Hemoš će se opet mučit sa gumama i time sa Botasom, a svi ostali će bit opet pola minute iza.
Gledat ćemo prsta cijelu godinu
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 09:57   #57
Quote:
poštopoto kaže: Pogledaj post
Meni se čini da će Ferari bit dominantniji nego je Mercedes bio. Borbe na stazi teško da će bit jer mi se čine debelo brži od Merca, ostavit će ih pola minute. Hemoš će se opet mučit sa gumama i time sa Botasom, a svi ostali će bit opet pola minute iza.
Gledat ćemo prsta cijelu godinu
Čemu toliko pesimizam nakon jedne i pol utrke
I nije li Mercedes krenuo u sezonu s PP-om?
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:09   #58
Kako se Grosjean izvrtio na ravnom?

Poštopoto, mislim da nemam nikakve opasnosti od Ferrarijeve dominacije. Baš nikakve.
U najboljem slučaju, mogu konkurirati (možda i osvojiti) naslov, ali da bi tu moglo bit rasturaža poput mercedesovih, ja to ne vidim na obzoru.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:17   #59
Nije prosla ni polovica Q1, Alonso kmeci na sve otvore.
Boze, kakav luzer.


Grosjean, Nazzi.


Evo, jedini nacin da Ricc dobije Maxa.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:19   #60
Ne znam, Ferrari mi djeluje jednostavno moćno. Ok, sezona je duga i sve to, ali valjda imam takav predosjećaj. Za sad su u velikom momentumu i imaju samopouzdanje.

Bila je kvota 1,4 na pole position duel Raikonen - Verstapen...
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:39.