Rezultati 10., zadnjeg dana (13. kolovoza, nedjelja):
-
[38/48] Brzo hodanje 50km (Ž)/ FINALE: 1. Henriques (POR), 2. Yin (CHN), 3. Yang (CHN), 4. Burnett (USA), ostale DNF
-
[39/48] Brzo hodanje 50km (M)/ FINALE: 1. Diniz (FRA), 2. Arai (JAP), 3. Kobayashi (JAP), 4. Hlavan (UKR), 5. Maruo (JAP), 6. Helebrandt (HUN)
-
[40/48] Brzo hodanje 20km (M)/ FINALE: 1. Arévalo (COL), 2. Širobokov (RUS), 3. Bonfim (BRA), 4. Shange (RSA), 5. Linke (GER), 6. Bird-Smith (AUS)
-
[41/48] Brzo hodanje 20km (Ž)/ FINALE: 1. Yang (CHN), 2. González (MEX), 3. Palmisano (ITA), 4. de Sena (BRA), 5. Arenas (COL), 6. Cabecinha (POR)
-
[42/48] Skok u vis (M)/ FINALE: 1. Barshim (QAT), 2. Lisenko (RUS), 3. Ghazal (SYR), 4. Rivera (MEX), 5. Przybylko (GER), 6. Grabart (GBR)
-
[43/48] Bacanje diska (Ž)/ FINALE: 1. Sandra PERKOVIĆ (CRO), 2. Stevens (AUS), 3. Robert-Michon (FRA), 4. Pérez (CUB), 5. Caballero (CUB), 6. Müller (GER)
-
[44/48] 5000 m (Ž)/ FINALE: 1. Obiri (KEN), 2. Ayana (ETH), 3. Hassan (NED), 4. Teferi (ETH), 5. Kipkemoi (KEN), 6. Muir (GBR)
-
[45/48] 800 m (Ž)/ FINALE: 1. Semenya (RSA), 2. Niyonsaba (BDI), 3. Wilson (USA), 4. Wambui (KEN), 5. Bishop (CAN), 6. Cichocka (POL)
-
[46/48] 1500 m (M)/ FINALE: 1. Manangoi (KEN), 2. Cheruiyot (KEN), 3. Ingebritsen (NOR), 4. Mechaal (ESP), 5. Holuša (CZE), 6. Mikhou (BHR)
-
[47/48] Štafeta 4 x 400 m (Ž)/ FINALE: 1. SAD, 2. Velika Britanija, 3. Poljska, 4. Francuska, 5. Nigerija, 6. Njemačka
-
[48/48] Štafeta 4 x 400 m (Ž)/ FINALE: 1. Trinidad i Tobago, 2. SAD 3. Velika Britanija, 4. Belgija, 5. Španjolska, 6. Kuba
Ostali (i kompletni) rezultati:
LINK
TABLICA (1-6. mjesto) (48/48):
01.) 10 - 11 - 09 / 02 - 06 - 05 SAD
02.) 05 - 02 - 04 / 05 - 02 - 02 Kenija
03.) 03 - 01 - 02 / 01 - 01 - 00 Južna Afrika
04.) 03 - 00 - 02 / 04 - 01 - 02 Francuska
05.) 02 - 03 - 02 / 03 - 01 - 01 Kina
06.) 02 - 03 - 01 / 05 - 03 - 06 Velika Britanija
07.) 02 - 03 - 00 / 02 - 03 - 01 Etiopija
08.) 02 - 02 - 04 / 00 - 03 - 03 Poljska
09.) 01 - 05 - 00 / 01 - 01 - 01
Rusija
10.) 01 - 02 - 02 / 03 - 04 - 03 Njemačka
11.) 01 - 01 - 01 / 02 - 01 - 00 Češka
12.) 01 - 01 - 00 / 00 - 01 - 02 Bahrein
13.) 01 - 01 - 00 / 00 - 01 - 00 Turska
14.) 01 - 01 - 00 / 00 - 01 - 00 Kolumbija
15.) 01 - 01 - 00 / 00 - 00 - 02 Australija
16.) 01 - 00 - 03 / 04 - 03 - 02 Jamajka
17.) 01 - 00 - 03 / 00 - 02 - 00 Nizozemska
18.) 01 - 00 - 01 / 01 - 00 - 00
Hrvatska
19.) 01 - 00 - 01 / 00 - 00 - 02 Trinidad i Tobago
20.) 01 - 00 - 01 / 00 - 00 - 01 Portugal
21.) 01 - 00 - 01 / 00 - 00 - 00 Katar
22.) 01 - 00 - 01 / 00 - 00 - 00 Norveška
23.) 01 - 00 - 01 / 00 - 00 - 00 Venezuela
24.) 01 - 00 - 00 / 01 - 00 - 00 Belgija
25.) 01 - 00 - 00 / 00 - 00 - 01 Grčka
26.) 01 - 00 - 00 / 00 - 00 - 00 Litva
27.) 01 - 00 - 00 / 00 - 00 - 00 Novi Zeland
28.) 00 - 02 - 00 / 01 - 00 - 00 Obala Bjelokosti
29.) 00 - 01 - 02 / 00 - 01 - 00 Japan
30.) 00 - 01 - 01 / 01 - 00 - 00 Bahami
31.) 00 - 01 - 01 / 00 - 00 - 01 Mađarska
32.) 00 - 01 - 00 / 01 - 00 - 01 Ukrajina
33.) 00 - 01 - 00 / 01 - 00 - 00 Meksiko
34.) 00 - 01 - 00 / 00 - 00 - 00 Švedska
35.) 00 - 01 - 00 / 00 - 00 - 00 Maroko
36.) 00 - 01 - 00 / 00 - 00 - 00 Uganda
37.) 00 - 01 - 00 / 00 - 00 - 00 Burundi
38.) 00 - 00 - 01 / 03 - 02 - 01 Kuba
39.) 00 - 00 - 01 / 01 - 01 - 00 Brazil
40.) 00 - 00 - 01 / 00 - 00 - 01 Italija
41.) 00 - 00 - 01 / 00 - 00 - 00 Tanzanija
42.) 00 - 00 - 01 / 00 - 00 - 00 Kazahstan
42.) 00 - 00 - 01 / 00 - 00 - 00 Sirija
44.) 00 - 00 - 00 / 01 - 01 - 01 Bocvana
45.) 00 - 00 - 00 / 01 - 01 - 00 Španjolska
46.) 00 - 00 - 00 / 01 - 00 - 00 Estonija
47.) 00 - 00 - 00 / 01 - 00 - 00 Izrael
47.) 00 - 00 - 00 / 01 - 00 - 00 Srbija
49.) 00 - 00 - 00 / 00 - 02 - 05 Kanada
50.) 00 - 00 - 00 / 00 - 02 - 00 Švicarska
51.) 00 - 00 - 00 / 00 - 02 - 00 Azerbajdžan
52.) 00 - 00 - 00 / 00 - 01 - 00 Nigerija
53.) 00 - 00 - 00 / 00 - 01 - 00 Finska
54.) 00 - 00 - 00 / 00 - 00 - 02 Bjelorusija
55.) 00 - 00 - 00 / 00 - 00 - 01 Austrija
56.) 00 - 00 - 00 / 00 - 00 - 01 Barbados
56.) 00 - 00 - 00 / 00 - 00 - 01 Dominikanska Republika
...
Hrvatska:
-
1. mjesto (1x): Sandra PERKOVIĆ (bacanje diska)
-
3. mjesto (1x): Stipe ŽUNIĆ (bacanje kugle)
- 4. mjesto (1x): Sara Kolak (bacanje koplja)
- 14. mjesto (1x): Filip MIHALJEVIĆ (bacanje kugle)
- 22. mjesto (1x): Ivan Horvat (skok s motkom)
- 25. mjesto (1x): Ana ŠIMIĆ (skok u vis)
- 57. mjesto (1x): Bojana BJELJAC (maraton)
- 69. mjesto (1x): Matea MATOŠEVIĆ (maraton)
- 76. mjesto (1x): Nikolina STEPAN (maraton)
Srbija:
- 4. mjesto (1x): Ivana ŠPANOVIĆ (skok u dalj)
- 18. mjesto (1x): Dragana TOMAŠEVIĆ (bacanje diska)
- 22. mjesto (1x): Amela TERZIĆ (1500m )
- 23. mjesto (2x): Lazar ANIĆ (Skok u dalj ), 23. Tamara SALAŠKI (400 m)
- 75. mjesto (1x): Teodora SIMOVIĆ (maraton)
- DNF (1x): Mihail DUDAŠ (Desetoboj)
Slovenija:
- 9. mjesto (1x): Martina RATEJ (SLO)
- 13. mjesto (1x): Maruša ČERNJUL (skok u vis)
- 15. mjesto (1x): Tina ŠUTEJ (Skok s motkom)
- 21. mjesto (1x): Agata ZUPIN (400m sa preponama)
- 36. mjesto (1x): Luka JANEŽIČ (400 m)
- 38. mjesto (1x): Anita HORVAT (400 m)
Crna Gora:
- 21. Marija VUKOVIĆ (skok u vis)
Bosna i Hercegovina:
- 21. mjesto (2x): Mesud PEZER (bacanje kugle), Amel TUKA (800m)
- 32. mjesto (1x): Hamza ALIĆ (bacanje kugle)
Makedonija:
- 38. mjesto (1x): Drita ISLAMI (400m s preponama)
Kosovo:
- 39. mjesto (1x): Astrit KRYEZIU (800m)
Sutrašnji program (14. kolovoza, ponedjeljak):
Odbrojavanje do XVII. Svjetskog prvenstva u atletici, Doha 2019