Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2006., 11:11   #1
Ljetovanje sa psom

Zanima me gdje bih mogla na ljetovanje sa svojim psom. Čula sam da na Krku postoji plaža za pse, zna li tko više o tome i da li postoji još koje mjesto na obali gdje se pas može kupati,a da ljudi ne bacaju kamenje na njega i mene?
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 11:35   #2
moji starci stalno moraju tražit neke divlje plažice.
al ima i to svojih prednosti.
kad/ako idem s njima na more znam da mi to slijedi,al mi je to ok. bar me ne živciraju drugi ljudi i more je uglavnom čišće (potrudimo se nać takvu).

i poprilično me živcira ta politika
par puta sam na javnim (gradskim) plažama vidla kak dječica kenjaju po plaži (pogotovo je to zgodno kad je plaža betonirana) i to je ok. pišanje je normalno i općeprihvatljivo.
al nedobog da se pas dovede. zakenjat će cijelu plažu i svoj djeci odgrist pol face...
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 11:46   #3
ja cijeli zivot ljetujem u gradu Pagu a zadnjih
8 god i moj labic s nama (imamo viksu pa bude
dole mjesec i po). na kupanje ga vodim samo ujutro
oko 7 kad mu je i prva setnja i kad nema ekipe
(iako se sa gustom posvadjam i istaknem im cinjenicu
da je moj pas cisci i zdraviji od cijele vojske djecurlije
koja pisa i sere u more). vodim ga uglavnom na manje
plazice ali znam se i do glavne zaletiti. vidjela sam poneke
ljude koji pesa dovedu predvecer s njima na glavnu plazu
i nisam nikad vidjela da su imali problema zbog toga.
istina, to su uglavnom manji psi + poneki retriver i psi
iz "neopasnih" pasmina. naravno, i jako poslusni

eto, moje iskustvo, a za drugdje na obali bas nisam upucena
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 18:06   #4
ja si imam privatnu plažicu
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 18:50   #5
Moj pas strašno cvili i laje kad ja uđem u vodu i onda pliva do mene i izvlači me van, tako da je neizvedivo da ga odvedem na plažu gdje ima puno ljudi, a takođjer obožava lopte pa si mislim da ne bi bilo doro da uletava u more i krade tj. probuši ljudima lopte, ali ovo rješenje što je plavuša napisala mi je najbolje. Znači prošetati psa na plažu rano ujutro ili navečer kad nema nikoga, mislim da je nemoguće psa odvesti na "gustu" plažu, jednostavno nema smisla, i ti moraš stalno paziti, a uvijek se nađe netko tko se boji pasa.
lolipoop is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 20:10   #6
Quote:
arna kaže:
Zanima me gdje bih mogla na ljetovanje sa svojim psom. Čula sam da na Krku postoji plaža za pse, zna li tko više o tome i da li postoji još koje mjesto na obali gdje se pas može kupati,a da ljudi ne bacaju kamenje na njega i mene?
Korcula.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 02:08   #7
Quote:
ambasadorica kaže:
i poprilično me živcira ta politika
par puta sam na javnim (gradskim) plažama vidla kak dječica kenjaju po plaži (pogotovo je to zgodno kad je plaža betonirana) i to je ok. pišanje je normalno i općeprihvatljivo.
al nedobog da se pas dovede. zakenjat će cijelu plažu i svoj djeci odgrist pol face...
iz dalmacije san. svaki dan na plaži.

meni je gadljivo da mi pseto (bila pudlica bija vučjak) dođe i legne na moj šugaman
taj pas je drag svojin vlasnicima, meni nije
isto ko šta mi moja mačka nije bila gadljiva, al znan da recimo drugima je i da in ne bi bilo svejedno da in leži tamo di će oni kasnije stavit lice

o tome se radi
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 08:38   #8
imas pravo, ni ja nebi voljela da mi se neki cucak uvalja na rucnik
to ni svome ne dopustam - nosim i njemu jedan pa svatko ima svoj
no dobro odgojenom psu na plazi nece ni pasti na pamet (a ni vlasnicima)
da ode nekog drugog gnjavit...u tome je razlika. a neodogjenim psima tamo
nije ne mjesto
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 12:36   #9
Quote:
Maisie kaže:
iz dalmacije san. svaki dan na plaži.

meni je gadljivo da mi pseto (bila pudlica bija vučjak) dođe i legne na moj šugaman
taj pas je drag svojin vlasnicima, meni nije
isto ko šta mi moja mačka nije bila gadljiva, al znan da recimo drugima je i da in ne bi bilo svejedno da in leži tamo di će oni kasnije stavit lice

o tome se radi
gle,ni ja ne dozvoljavam svom đukcu da se legne na MOJ ručnik,a kamoli tuđi.
i vjeruj mi,niti jedan vlasnik psa koji bi s istim došo na plažu ne bi to dozvolio.

a uostalom,meni jako smeta kad se drugi ljudi prešetavaju prek mog ručnika. ko da su ljudske noge čišće od psećih...
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 16:44   #10
Kupaj pasa ujutro i navečer. Ako se tada neko kupa na plaži ne jebi ih 2 posto i pravi se da si starosjedioc (psuj im boga, jako, i govori kako tvoj pas ima više prava da bude tu od njih). To ja radim.
Sexanovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 16:55   #11
Quote:
Maisie kaže:
iz dalmacije san. svaki dan na plaži.

meni je gadljivo da mi pseto (bila pudlica bija vučjak) dođe i legne na moj šugaman
taj pas je drag svojin vlasnicima, meni nije
isto ko šta mi moja mačka nije bila gadljiva, al znan da recimo drugima je i da in ne bi bilo svejedno da in leži tamo di će oni kasnije stavit lice

o tome se radi
jep, a poznato je da svako pseto zanimaš baš ti i tvoj ručnik.
kupamo se najnormalnije u biogradu; ne na sredini plaže, ipak fatamo krajeve; razumijem da ljudima moja psica nije draga.
bilo je par okršaja; ali ne dozvoljavam da se iko istresa na mene

a iskreno me čudi da stavljaš lice na ručnik kakvih sam sve ljudskih prizora vidjela; strašno
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 16:59   #12
ja sa svojom pesicom idem na Balaton , konkretno Balatonfuered, mjesto je divno, ko neki kontinentalni Lovran, Mađari su ludi za pesima pa smještaj ne predstavlja nikakav problem, voda je slatka pa se možete kupati do blesavog ....a cijene -> ma, prava sitnica !!! apartman za 4 osobe (naplačuje se apartman a ne broj osoba) sa kuhinjom u turističkom naselju sa parkom = 18€ dnevno ako ostaješ 7+ dana
klopa u restoranima je smješno jeftina, a špeceraj za doručak i/ili kuhanje u apartmanu nije vrijedno spomena

jednostavno - za istu lovu koju kod nas možeš provesti 5 dana tamo si 3 tjedna

napomena; Balatonfuered je na gornjoj, sjevernoj strani jezera, plaže nisu zamuljene i blatne, ima hrpu sadržaja za obitelji s djecom, biciklističke staze za solere, iznajmljivanje od bicikla do jedrilice ....
brodom se iz Sziofoka koji je na glavnoj cesti/želj.pruzi dođe za 50 min, ili ima trajekt jedno mjesto niže ako ste s autom

i ponovo napominjem - Mađari su ludi za pesima, tak da kad uđeš u restoran, prvo dotrče sa zdelicom s vodom, a tek onda ti vele "dobar dan, šta ćete naručiti?"
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 20:15   #13
Quote:
ambasadorica kaže:
a uostalom,meni jako smeta kad se drugi ljudi prešetavaju prek mog ručnika. ko da su ljudske noge čišće od psećih...



@Sexanovski
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 20:33   #14
Quote:
tilla kaže:
jep, a poznato je da svako pseto zanimaš baš ti i tvoj ručnik.
k vragu, ne govorin bezveze
misliš da mi nijedno pseto nije leglo
da ti opet napomenen da san svaki dan na plaži
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 20:34   #15
grozno: zamisli koji doživljaj.
baš ti zavidim; svaki dan si na plaži
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 10:33   #16
Quote:
Maisie kaže:
iz dalmacije san. svaki dan na plaži.

meni je gadljivo da mi pseto (bila pudlica bija vučjak) dođe i legne na moj šugaman
taj pas je drag svojin vlasnicima, meni nije
isto ko šta mi moja mačka nije bila gadljiva, al znan da recimo drugima je i da in ne bi bilo svejedno da in leži tamo di će oni kasnije stavit lice
o tome se radi
Ma, daaa, taaako triiiba. Zabit beštiju u zemju, ae!
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 10:34   #17
Quote:
plavusa kaže:
imas pravo, ni ja nebi voljela da mi se neki cucak uvalja na rucnik to ni svome ne dopustam - nosim i njemu jedan pa svatko ima svoj
no dobro odgojenom psu na plazi nece ni pasti na pamet (a ni vlasnicima) da ode nekog drugog gnjavit...u tome je razlika. a neodogjenim psima tamo nije ne mjesto
Molim dobro pročitati naglašeno.
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 19:43   #18
jednom sam na Tportalu pronašla spisak svih destinacija u Hrvatskoj (apartmani, hoteli i plaže) na kojima je dozvoljen boravak kućnim ljubimcima..
prosurfaj malo po Tportalu ili po forumu svijeta ljubimaca - ja više ne znam di sam to postala
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 17:05   #19
Quote:
Sexanovski kaže:
Kupaj pasa ujutro i navečer. Ako se tada neko kupa na plaži ne jebi ih 2 posto i pravi se da si starosjedioc (psuj im boga, jako, i govori kako tvoj pas ima više prava da bude tu od njih). To ja radim.
__________________
Life is like a dream, sometimes it is good and somtimes it is bad, but in the end it is over.
anarchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 10:22   #20
rAB

Evo malo i naše reklame ako netko želi doći na Rab bilo sam s obitelji ili psom/psima/mačkama/papigama Kod nas su životinje uvijek dobrodošle A nadamo se da vam i naše životinjsko carstvo neće smetati

http://apartman-rab.tripod.com/

Sve informacije vezane za kontakt naći ćete na našim stranicama
Nadam se da se vidimo već ovo ljeto!

Budući da i sami imamo 2 psa i svakodnevno idemo s njima na kupanje, možemo vam preporučiti na koje plaže možete ići...
rot orka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.