Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2011., 09:25   #161
Grafičarka sa dugogodišnjim iskustvom u pripremi knjiga (Indesign), radim brzo, povoljno i vrlo sam odgovorna. Pitanja na PM.
Nana2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 02:03   #162
Trebala bih nekoga tko radi grafite, ako moze neka se javi na mail [email protected] Hvala
tamcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 10:33   #163
Pozdrav !
Ponovno se javljam da vas obavijestim da moje radove od sada možete i pratiti na facebook stranici http://www.facebook.com/pages/hannyart/209074489159085 gdje možete redovno vidjeti slike koje objavljujem. Slikam u tehnici akrila, akvarela, suhog pastela i po želji ako je potrebno. Radim i slike prema fotografijama. Ako vam se sviđaju moji radovi slobodno mi se javite na mail: [email protected]. Sve informacije o cijenama dobiti če te putem maila.
catsmile is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 18:29   #164
Evo jedne cure koja crta portrete olovkom... Ima otvoren profil na Facebooku (tj. taj album s crtežima) pa možete vidjet neke od njenih slika...
__________________
...I can't help myself...
The Perkins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 12:14   #165
Oslikavam zidove interijera. Zainteresiranima šaljem dosadašnje radove kao referencu.
kontakt na pp.
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 19:10   #166
Početak novih radionica JAPANSKE UMJETNOSTI :D

Početak novih radionica JAPANSKE UMJETNOSTI
Radionica počinje 1. tjedan veljače
(dogovore za termin za 2.mjesec do 30.1.)

Vrijeme održavanja:


srijedom od 19-20.30h
+ još termina po dogovoru!

Crtež tušem, slike u boji na rižinom papiru, origami, osnove ikebane i grupnim projektima.

+NOVO:
Japanese street fashion, fotografija, kaligrafija, izrada nakita i još puno toga

092 212 68 37

Radionica je namijenjena polaznicima sa ili bez likovnog predznanja jer je u potpunosti drugačija od „klasične“ zapadne umjetnosti.

Japanska umjetnost s bazom u jednostavnosti, prirodnosti, nekonvencionalnosti, smirenosti, humoru, slobodi i radosti idealan je odgovor na oslobađanje stresa i poticanje kreativnosti te drugačijeg pogleda na svijet.
Melita Pandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 18:03   #167
PROJEKTIRANJE, legalizacija i tehničko savjetovanje u građevinarstvu

PROJEKTNI URED vrši usluge projektiranja u građevinarstvu i arhitekturi

- Idejna rješenja
- Projekti
- Troškovnici
- Legalizacija
- 3D vizualizacija
- Web prezentacije projekata

www.projektniured.com
__________________
“Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere.” Einstein
Fractalius is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 16:11   #168
trebala bi mi jedna informacija , a ova tema mi se učinila najprikladnijom za to...

zanima me u kojim okvirima se kreću cijene za izradu slika (baš slike, ne crteži) za roman?

ili

po koliko otp. vi prodajete svoje slikarske radove A4 formata??

unaprid zahvaljujem na svim odgovorima
__________________
Instagram
<Lady in Black> is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 20:45   #169
Exclamation Uređenje interijera

Ukoliko trebate ideju ili savjet oko modernog uređenja interijera posjetite ovu Facebook stranicu. Predivna i bogata fotogalerija! Ovak nešto rjetko tko radi!
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 10:25   #170
Crtanje i slikanje

Crtam i slikam po narudžbi (portrete, krajolik, aktove, životinje), tehnike: akvarel, tempere, ulje na platnu, olovka, ugljen..., Zainteresirani se mogu javiti na [email protected], radove možete pogledati na http://steficakruljec.blogspot.com/.
Lijepi pozdrav







Aida Picassa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 22:47   #171
-=>░▒░▒░▒░▒░▒░▒░▒░▒░

olovka na papiru ♥





















by:
__________________
Micekzwieran Superbrand™

Zadnje uređivanje socontemporary : 02.05.2012. at 23:09.
socontemporary is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 20:21   #172
prodaja slika s računom

Zna li netko ima li u Zagrebu neka likovna udruga, amaterska, preko koje bi se mogle prodavati slike? Treba mi račun, hitno ! I znate li koliko posto onda ide udruzi?

Punoooo hvala!
animorp is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 20:29   #173
za ARHITEKTE, ili nekog tko se razumije u slijedeće:
molim nekog tko ima iskustva u izradi arhitektonskih nacrta (presjeci, pročelja) za pomoć pri ipreinakama na postojećim nacrtima. Ima svega nekoliko sati posla (vjerojatno i manje nekome tko je već vješt). HITNO je, zainteresirani javiti se tu ili poruka na pm za dogovor za detalje i cijenu.
MalaT25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 13:12   #174
PORTRETI KUĆNIH LJUBIMACA

Slikam portrete kućnih ljubimaca prema fotografiji. Tehnika je akril.

cijena: A4-300 kn, A3-500 kn

info: [email protected]
animor13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:19   #175
oslikavanje air-brush tehnikom

http://www.facebook.com/pages/Golum-...62900423792367
oslikavam zidove , motorna vozila , platna , radim u bakru i mesingu ...
schmagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 12:29   #176
Ovako , traži se slikar(ica) za izradu portreta preminule osobe, na osnovu nekoliko fotografija iz dokumenata, iz različitih perioda života osobe , i par prizora lošije vhs snimke. silom prilika nemamo ništa bolje. dakle portret bi trebalo izraditi prema usmenim uputama i fotografijama , pri čemu bi više pažnje trebalo obratiti ma verbalne upute , dakle autor bi trebao maximalno strpljenja i minimalno "umjetničke slobode "
ovo govorim zato jer imamo od prije nekoliko godina izrađen portret , kojime nismo zadovoljni, jer osim što nisu baš pogođene crte lica , osoba na njemu izgleda u kao čovjek u 40ima a preminuo je u ranim 20ima.
Dakle molio bih nekoga tko ima iskustva i volje za navedeno, ili barem preporuka ili neki kontakt
Hvala unaprijed !!!
__________________
no brain , no pain .
glupodijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 21:46   #177
Tražim osobu koja bi mi slikala sa bojom za kolače(nema veze sa kolačima)za jedno međunarodno takmićenje.Tko voli izazov i možda da ima u ovome odskoćnu dasku neka mi se javi na pm.
__________________
Živim život, gdje žive živi.
SlavicaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 09:03   #178
Ukoliko neko zna nesto o ovakvom projektu,
ili bi zelio sudjelovati u jednom,neka se javi!

Javite se! https://www.forum.hr/showthread.php?t=735203
__________________
'Everything you imagine is real.' Picasso
ArtisticDreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 20:44   #179
Pozdrav! (Nadam se da sam na dobrom mjestu...)

Dakle, ako je nekome potreban ženski model na području Splita i uže okolice za portrete, akt, studije u odjeći, što god, javite se na PM.

Hvala
Flakeolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 16:32   #180
crtam portrete (olovka)
1
2
3

akvareli:
4
5
6
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.