Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2011., 16:56   #61
Quote:
Malinoa kaže: Pogledaj post
Ima na relaciji Opatija - Lovran nova plaža za pse nemožeš je fulat, iako evo danas bio, naravno ne na toj plaži nije bilo mjesta (po meni bačen novac), plaža je veličine 20 kvadrata bilo je 5 osoba i 4 pasa i više ne stane niko na plažu, po meni hvale vrijedan pokušaj da se napravi nešto ali uzalud im trud, trebali su uzet u obzir koliko stranaca dođe sa psima i koliko ima pasa u samoj okolici Opatije, Rijeke, itd... koji bi okupali svoje pse...Ovako na toj plaži kada dođe tih 5 osoba i 4 pasa ostali mogu samo doč do plaže i prošetat dalje do neke stijene di se kako tako može okupat skupa sa psom...
A plus toga iznad te plaže je pročišćivač fekalnih voda i naravno kada pročiste vodu moraju je ispustit a kamo drugdje u more, pa ponekada na toj relaciji užasno smrdi, pitam se koliko pročišćivač uspije pročistit feklanu vodu koju ispuste kasnije u more...
Ja ti preporučam da od te plaže nastaviš dalje negdje prema Lovranu, a usto pohvalit moram sve turiste koji dođu u HR i s kojima nema nikada problema kada vide pse, uvijek je problem sa našim ljudima. Dalo bi se tu puno toga pričat....
Uglavnom želim lijepo kupanje tvom a i ostalim pasinama koji idu na more i ugodno im plivanje želim.....

pravi pogodak, PLAŽA ZA PSE U OPATIJI,...ljudi su se stvarno potrudili i napravili što se da napraviti. Nažalost sve koncesionari i oni nas tjeraju sa našim kućnim ljubimcima čim dalje...Plaža je mala kojih stotinjak kvadrata a ne 20 kako navodi Malinoa, ima dvije slavine slatkom vodim te crijevo za pranje pasa. super. Svaki dan sam ovdje i ne smeta mi niiti ostali psi a zna nas biti i 5-6,...no to je jako rijetko jer se ljudi izmjenjuju često. Budemo sami i po 2 sata. Sve pohvale Gradskom poglavarstvu.
http://www.facebook.com/media/set/?s...00000291566424
aranea1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 17:12   #62
Quote:
aranea1 kaže: Pogledaj post
pravi pogodak, PLAŽA ZA PSE U OPATIJI,...ljudi su se stvarno potrudili i napravili što se da napraviti. Nažalost sve koncesionari i oni nas tjeraju sa našim kućnim ljubimcima čim dalje...Plaža je mala kojih stotinjak kvadrata a ne 20 kako navodi Malinoa, ima dvije slavine slatkom vodim te crijevo za pranje pasa. super. Svaki dan sam ovdje i ne smeta mi niiti ostali psi a zna nas biti i 5-6,...no to je jako rijetko jer se ljudi izmjenjuju često. Budemo sami i po 2 sata. Sve pohvale Gradskom poglavarstvu.
http://www.facebook.com/media/set/?s...00000291566424
Gdje je točno ta plaža?
__________________
Pobjede su porazi, kad se obraz pogazi. Kasno je da se sada mijenjam. Zauvijek! Za nas...
Skipper_Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 18:44   #63
Quote:
aranea1 kaže: Pogledaj post
pravi pogodak, PLAŽA ZA PSE U OPATIJI,...ljudi su se stvarno potrudili i napravili što se da napraviti. Nažalost sve koncesionari i oni nas tjeraju sa našim kućnim ljubimcima čim dalje...Plaža je mala kojih stotinjak kvadrata a ne 20 kako navodi Malinoa, ima dvije slavine slatkom vodim te crijevo za pranje pasa. super. Svaki dan sam ovdje i ne smeta mi niiti ostali psi a zna nas biti i 5-6,...no to je jako rijetko jer se ljudi izmjenjuju često. Budemo sami i po 2 sata. Sve pohvale Gradskom poglavarstvu.
http://www.facebook.com/media/set/?s...00000291566424
s obzirom na konfiguraciju obale na cijelom potezu od Preluke pa dalje, stvarno im svaka čast na dobroj volji i trudu
... a ono što piše u nekoliko postova ispred o ispustu kanalizacije, ispust kanalizacije postoji i blizu "ljudskih" plaža i ne znam koliko je nepropusna , iako su navodno radili sanaciju kanalizacije u Opatiji

Skipper_Ri - ovako ne prepoznajem gdje je , ali stvarno , od opatije prema lovranu buš naišal , taman lijepa šetnja
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 22:06   #64
Solaris_Šibenik

Eto izvještaja: prema recepcionerima dozvoljeno je kupanje pasa samo na samom kraju, kod marine. U dijelu gdje je kamp se smije s pasom na plažu al ne u vodu, no ljudi idu ak nije gužva i ak ne smetaju. Na druge plaže psi ne smiju, čak na hotelslkom ulazu u kompleks ima oznaka zabrana za pse!!!!!!
katarina72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 00:01   #65
Quote:
vanda31 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
za zadnji vikend u 6. mjesecu idem u Opatiju. Imam westija i interesira me da li znate na koju plažu mogu peseki na potezu od Opatije do Lovrana.
Hvala.
Imas plazu izmedju Lovrana i Ike. Kad se spustis od Lovrana i hodas u smjeru Opatije i Ika vidjet ces, doci ce ti mala plaza, sa znakom da je psima dozvoljeno.
Zaista je mala ali opet dobro je da ima bar nesto. Ja sam bila i psi su uzivali. Nazalost dodju i ljudi koji nemaju pse i samo zauzimaju mjesto i onda neznas dali mozes pse pustit da hodaju sami po plazi jer neznas sta misle o tome ti ljudi koji nemaju pse. Iako nerazumijem zasto bi neko bez psa dosao na plazu za pse od 20 kvadrata (kad na ostalih 10km obale psi ne smiju) Zena koja je bila tu se suncala sama bez psa je nakon sto su je moji mokri psi pozdravili, prvo se daleko odmaknula, a zatim ubrzo otisla sa plaze .
Ako neko zna gdje jos ima plaza za pse u okolici Rijeke neka napise ovdje.
__________________
"Saving one dog won't change the world, but it surely will change the world for that dog..."
enchee17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 18:12   #66
Jupiiii...jedva čekam da sa svojih 7 pasa odem na kupanje u Lovran ...

plaža je ispod vile Frapa (ili tako neš)...još nisam stigla do nje, ali planiram...
__________________
Dum spiro, spero...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 19:44   #67
ima u rovinju u park šumi - lijepo je označeno plaža za pse i mislim da se nakon tog znaka može dalje s psom

nije baš velika al je fina

__________________
mališa
stressee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 10:31   #68
može li mi netko predložiti još neku plažu osim ove kod Lovrana i u Crikvi a da mogu s pesekom.. skočila bi jedan dan iz Zg malo na kupanje pa da je otprilike tu negdje Kvarner i taj dio Hvalaaa
`bubica` is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 23:08   #69
Kijac plaža - Njivice. Danas bili. Na glavnoj plaži zabranjeno kupanje, kroz šumarak prolaz za peseke - ima i znak da je dozvoljeno.
Plaža nije velika, ulaz postepen, na plaži sitan kamen. Debeli hlad. Danas bili sa svojim i još dva psa. Možda bi stao još jedan.
Moja obitelj gunđa jer ima prekasnih plaža a to je tako kada imamo psa:-)))
Ribež is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 23:18   #70
Ono što mi je posebno zanimljivo za mog psa svi se lijepe kao priljepci i maze ga i traže da im da pusu jer je takvog tipa a i obožava ljude. I sada oni njega tamo maze, ljubakaju ali u more s njima ne smije..baš idiotarijske stvari..ja bih rado da postoji neki signal za sve ljude koji pišaju u moru:-))) I dati prijave takvima:-))))))
Ribež is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 12:29   #71
Ima li tko kakav savjet za Pag?
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 16:24   #72
Quote:
tonya kaže: Pogledaj post
Ima li tko kakav savjet za Pag?
I ja ove godine idem sa psom na Pag... Ne znam na kojem si dijelu Paga.

Već sam godinama tamo ali ove godine smo prvi put sa psom, pa baš me zanima na što će to sličiti... Iako ćemo mi vjerojatno najviše na divlje zabijene plaže, pas mi ima problema s ljudima pa neću vjerojatno ni razmatrati ''precivilizirane'' plaže...
Emma_86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 18:55   #73
Quote:
Emma_86 kaže: Pogledaj post
I ja ove godine idem sa psom na Pag... Ne znam na kojem si dijelu Paga.

Već sam godinama tamo ali ove godine smo prvi put sa psom, pa baš me zanima na što će to sličiti... Iako ćemo mi vjerojatno najviše na divlje zabijene plaže, pas mi ima problema s ljudima pa neću vjerojatno ni razmatrati ''precivilizirane'' plaže...
Baš Pag na Pagu. Idem autom pa se neće biti problem odvesti na neku udaljeniju plažu, samo mi treba savjet gdje i kako do tamo.
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 09:38   #74
plaža Crikvenica

bili smo u četvrtak u Crikvenici, prvi puta i bilo je super! naš se basset prvi puta u životu (star 1 godinu) okupao u moru, naplivao se, natrčao i naigrao s ostalim psima...jedino što nema ni trunčice hlada, ali sve ostalo ok...
anajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 09:49   #75
Evo ako nekoga zanima na Krku gdje se može s psima

http://www.krk.hr/korisne_informacije
Vivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 10:41   #76
ja imam jedno pitanje pa ako netko zna neka mi odgovori
Razmišljam rezervirati smještaj pa me sad zanima jedna sitnica oko plaže. PLaža na koju bi išle je 2km udaljena od samog mjesta gdje bi bile smještene i nije mjesna plaža već neka uvalica e sad mene interesira smijem li ja tamo sa svojom pesicom iako ima ljudi ali nema znaka? Hvala na odgovorima!
`bubica` is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 17:12   #77
Po zakonu, vjerojatno smiješ, ako nema izričitog znaka zabrane. Druga je stvar kako će ljudi reagirati i kakav je stav tvog psa prema ljudima.
__________________
Pobjede su porazi, kad se obraz pogazi. Kasno je da se sada mijenjam. Zauvijek! Za nas...
Skipper_Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 17:30   #78
Quote:
gljivek kaže: Pogledaj post
imate u puli na verudeli plazu za pse..nema na njoj ljudi a i ako ima vole zivotinje ili imaju psa sa sobom...nas mali pinc je uzivao i mi s njim...lijepo je za uci u more i stijene su s plocastim dijelovima pa imate privatnost i lijepo je za smjestit se...
a gdje je točno ta plaža za pse? lijevo ili desno od ambrele?
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 18:22   #79
Quote:
aranea1 kaže: Pogledaj post
pravi pogodak, PLAŽA ZA PSE U OPATIJI,...ljudi su se stvarno potrudili i napravili što se da napraviti. Nažalost sve koncesionari i oni nas tjeraju sa našim kućnim ljubimcima čim dalje...Plaža je mala kojih stotinjak kvadrata a ne 20 kako navodi Malinoa, ima dvije slavine slatkom vodim te crijevo za pranje pasa. super. Svaki dan sam ovdje i ne smeta mi niiti ostali psi a zna nas biti i 5-6,...no to je jako rijetko jer se ljudi izmjenjuju često. Budemo sami i po 2 sata. Sve pohvale Gradskom poglavarstvu.
http://www.facebook.com/media/set/?s...00000291566424
ej aranea1 par ljudi te gore pitalo a nisi odgovorila a i mene zanima, gdje se nalazi ta plaza od 100 kvadrata u opatiji? jer svi mi smo uvijek naletavali na psece plaze od 10-20 kvadrata pa me sad zivo zanima gdje ima tako velika jer odmah bi tamo isli?? ocito ne mislis na onu izmedju lovrana i ike jer ta je malena?
__________________
"Saving one dog won't change the world, but it surely will change the world for that dog..."
enchee17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 19:59   #80
Quote:
MyPoison kaže: Pogledaj post
a gdje je točno ta plaža za pse? lijevo ili desno od ambrele?
nema veze sa ambrelom...trebas ici prema tvrđavi u kojoj je onaj aquarium centar..imas znakove posvuda...i kada dodeš do tvrđave samo nastaviš po cesti ravno..ispred tebe će biti mali svjetionik...i lijevo od njega je znak plaza za pse....

ili pitaj nekoga gdje je svjetionik - svi znaju, ima par puteva do njega....i desno je plaza gdje ne smije pas i puno je ljudi...a lijevo su psi.....

općenito je na verudeli jako jako puno stranaca sa psima...i u principu se kupaju posvuda osim gdje nije guzva/plava zastava/spasioci itd.

ova plaza za pse nikad nije puna ljudi a svi koji dodu vole pse i nikad nema problema
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.