Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2011., 15:19   #61
A kakva je kvaliteta veze? Jel puca? Služba za korisnike? Ping? Jel plačaš možda i t-omu naknadu kakvu?
noodle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 01:08   #62
Quote:
noodle kaže: Pogledaj post
A kakva je kvaliteta veze? Jel puca? Služba za korisnike? Ping? Jel plačaš možda i t-omu naknadu kakvu?
Veza je ok, i ne puca, služba je tako tako ali ja sam došao do broja tehničkog odjela pa zovem njih u slučaju problema (pozivi prema H1 mreži besplatni, a ne moram se natezati s ovima iz službe). Ping je isto ok 50-70 u prosjeku, a t-comu ne plaćaš ništa.

Sve u svemu daju dobru uslugu za relativno malo love. Kad ih usporedim s govnom od B-neta koje koristim u stanu br.2 H1 je savršen
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 18:52   #63
trenutno sam u optimi ali istice mi ugovor za 2 mjeseca, a nude mi brzinu od samo 2mbps a u h1 je 8 pa ako nije problem dal mi moze neko od korisnika h1 reci koliko je zadovoljan sa mrezom.. dal puca veza internet, dal je brzina kolka je.. ja bi uzeo za 160 internet 8mbps i telefon.
sony_ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 19:59   #64
pa procitaj ranije postove
sve ti u njima pise
commandant data is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 02:13   #65
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
Veza je ok, i ne puca, služba je tako tako ali ja sam došao do broja tehničkog odjela pa zovem njih u slučaju problema (pozivi prema H1 mreži besplatni, a ne moram se natezati s ovima iz službe). Ping je isto ok 50-70 u prosjeku, a t-comu ne plaćaš ništa.

Sve u svemu daju dobru uslugu za relativno malo love. Kad ih usporedim s govnom od B-neta koje koristim u stanu br.2 H1 je savršen
Mene isto zanima H1 i Surf & Call Action paket. Sad imam Bnet 3D carnet i u zadnje vrijeme mi puca veza da je to nenormlano. Ostavio bi si samo tv od bneta pa me zanima ovaj H1 i iskustva korisnika, hvala!
XPS-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 18:47   #66
Radim trenutno za tel operatera na promotivnom pultu.I prije ovoga sam radio za T-com na istom poslu.Ono što mogu reć sa dvije i pol godine kontakata s ljudima po cijeloj hrvatskoj (svugdje me bilo, po svim gradovima) ko god je imao H1 nije bio zadovoljan. a vjerujte mi, veliki sam broj korisnika H1 pitao kako su zadovoljni uslugama H1. to je moje iskustvo sa samim korisnicima ovog operatera. Imam iza sebe nekih 2500-3000 ugovora.pa sad vi izračunajte koliko sam morao ljudi zaustaviti i kontaktirati kako bi napisao ovoliko.Znači, nije baš mali broj i korisnika H1 operatera.A i sami su mi ljudi dolazili kako su prevareni, kako su požalili prelazak na ovog operatera.i kad su raskidali ugovore imali su puno problema i izgubili puno vremena i živaca na raskid ugovora zbog nepoštivanja samih tih ugovora.eto.čisto da znate što sami korisnici kažu.ako mi ne vjerujete, pođite samnom na teren na dan-dva pa ćete vidjeti..
zmayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 19:20   #67
Dobro zmayo, a koji operater valja po tebi?
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 20:17   #68
nije tu po meni.stvar je dostupnosti i same ponude.treba vidjeti prvo koji su operateri dostupni na kojem području.usporediti ponude i izabrati najbolju.ali se treba prvo i raspitati kod prijatelja, poznanika ili koga već oko operatera koji imaju i kako su oni sami zadovoljni pojedinim operaterom.ja trenutno koristim iskon.amis nije dostupan inače bi njega uzeo.iskon plaćam 209kn za flat net,60bespl.min i TVom koji jedini ima mogućnost spajanja na internet,youtube i FB preko jednog klika na običoj televiziji.i zadovoljan sam kvalitetom usluge.isto kao i još neki prijatelji i poznanici.ima i onih sa amisom.no on nije svima dostupan.b-net je onako.ima zadovoljnih ali i nezadovoljnih.no,sa H1 operaterom nisu zadovoljni njihovi korisnici.ako i ih ima, oni su u jako malom br a do mene nisu došli.kao što reko, već više od 2g radim za tel operatere na području hrvatske i imam jako puno kontakata s ljudima te mi iznose iskustva sa svojim operaterima.kao što već gore naveo, nisam do sad sreo zadovoljnog korisnika H1 a sreo sam ih dosta.i kad mi neko počne žaliti na operatera a da ne zna ime, prvo pitam jel H1 i onda kažu to je taj.iz splita je.onaj plavi telekom.Oni su ljude nasamarili samim time što piše H1 telekom jer je po zvučnosti jako slično hrvatkom telekomu.pa ljudi iz tog razloga nasjedaju kod onih na štandovima.Vjeruj mi, imao sam prilike raditi i kraj njihovog štanda i znam što su njihove cure prolazile.od vrijeđanja pa sve do gotovo udaranja.jednom je čovjek udario u njihov štand koliko je ljut bio na njih.ne kažem da je neki operater vrkuhski, ima kod svakog operatera znezadovoljnih. no to nije UVIJEK u samom operateru. tu je puno faktora.koliko ste udaljeni od same centrale, kakve su parice, koliko je korisnika na njima, kakve su vam kućne instalacije i tako.Ja osobno i kolege s kojima sam radio i skojima radim, nikad ne bi uzeli H1.radije t-com nego H1.
zmayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 16:47   #69
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
Veza je ok, i ne puca, služba je tako tako ali ja sam došao do broja tehničkog odjela pa zovem njih u slučaju problema (pozivi prema H1 mreži besplatni, a ne moram se natezati s ovima iz službe). Ping je isto ok 50-70 u prosjeku, a t-comu ne plaćaš ništa.

Sve u svemu daju dobru uslugu za relativno malo love. Kad ih usporedim s govnom od B-neta koje koristim u stanu br.2 H1 je savršen
Ja imam isto iskustvo, zadnja dva mjeseca sam kod njih i nemam nikakvih problema s brzinom i pucanjem veze

Quote:
zmayo kaže: Pogledaj post
Radim trenutno za tel operatera na promotivnom pultu.I prije ovoga sam radio za T-com na istom poslu.Ono što mogu reć sa dvije i pol godine kontakata s ljudima po cijeloj hrvatskoj (svugdje me bilo, po svim gradovima) ko god je imao H1 nije bio zadovoljan.
Evo ja sam zadovoljna



Quote:
zmayo kaže: Pogledaj post
nije tu po meni.stvar je dostupnosti i same ponude.treba vidjeti prvo koji su operateri dostupni na kojem području.usporediti ponude i izabrati najbolju.ali se treba prvo i raspitati kod prijatelja, poznanika ili koga već oko operatera koji imaju i kako su oni sami zadovoljni pojedinim operaterom.ja trenutno koristim iskon.amis nije dostupan inače bi njega uzeo.iskon plaćam 209kn za flat net,60bespl.min i TVom koji jedini ima mogućnost spajanja na internet,youtube i FB preko jednog klika na običoj televiziji.i zadovoljan sam kvalitetom usluge.isto kao i još neki prijatelji i poznanici.ima i onih sa amisom.no on nije svima dostupan.b-net je onako.ima zadovoljnih ali i nezadovoljnih.no,sa H1 operaterom nisu zadovoljni njihovi korisnici.ako i ih ima, oni su u jako malom br a do mene nisu došli.kao što reko, već više od 2g radim za tel operatere na području hrvatske i imam jako puno kontakata s ljudima te mi iznose iskustva sa svojim operaterima.kao što već gore naveo, nisam do sad sreo zadovoljnog korisnika H1 a sreo sam ih dosta.i kad mi neko počne žaliti na operatera a da ne zna ime, prvo pitam jel H1 i onda kažu to je taj.iz splita je.onaj plavi telekom.Oni su ljude nasamarili samim time što piše H1 telekom jer je po zvučnosti jako slično hrvatkom telekomu.pa ljudi iz tog razloga nasjedaju kod onih na štandovima.Vjeruj mi, imao sam prilike raditi i kraj njihovog štanda i znam što su njihove cure prolazile.od vrijeđanja pa sve do gotovo udaranja.jednom je čovjek udario u njihov štand koliko je ljut bio na njih.ne kažem da je neki operater vrkuhski, ima kod svakog operatera znezadovoljnih. no to nije UVIJEK u samom operateru. tu je puno faktora.koliko ste udaljeni od same centrale, kakve su parice, koliko je korisnika na njima, kakve su vam kućne instalacije i tako.Ja osobno i kolege s kojima sam radio i skojima radim, nikad ne bi uzeli H1.radije t-com nego H1.
Čuj, možda griješim, ali meni ovaj tvoj post izgleda kao pljuvanje osobe koja radi za nekog od konkurencije
Noodle je pitao za iskustva korisnika, a koliko sam skužila ti osobno nikada nisi bio korisnik H1
Ja iz osobnog, a ne 'rekla-kazala' iskustva mogu reći sve suprotno
__________________
No trees were killed in posting this message. However, a large number of electrons were terribly inconvenienced.
stupidlikeafox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 21:57   #70
Cool

Evo, imao sam danas korisnika koji jedva čeka da mu istekne ugovorna obaveza u H1 pa želi što dalje otić od njih jer nije zadovoljan.Gle, ovo nije rekla kazala već je po tome što ljudi koji koriste H1 kažu o samoj usluzi.A nije to bio mali br.Ja ne pljuvam po operateru, samo sam iznio moja iskustva od strane korisnika tog operatera što mi pričaju i govore o samom načinu ophođenja prema kosrisnicima i kvaliteti usluge.ja sam ovdje iznio mišljenja velikog broja ljudi.nisam rekao da su SVI nezadovoljni, ali da ih je jaako veliko br nezadovoljnika.ali njih nisam susreo.Sa preko nekoliko tisuća sklopljenih ugovora kod raznih operatera na promo pultevima koje susrećete po dućanima i centrima, izračunaj koliki sam morao br ljudi zaustaviti, pitati što koriste i kako su zadovoljni postojećim operaterom da vidim mogu li mu što ponuditi bolje.A znamo da veliki broj ljudi izbjegava te pulteve.gle, nsiam ja izmislio to da je operater loš,da ne valjai da su korisnici samog operatera nezadovoljni.Gle, nakon t-coma je bilo koji operater odličan u usporedbi cijena.Pa i H1 u usporedbi cijena, no kao što reko, velika većina korisnika nije zadovoljno i želi se maknut od tog operatera.I time što sam radio gotovo uz sami pult H1 operatera vidio sam jako nezadovoljnih korisnika koji su se jedva suzdržavali da ne skoče na one cure koje nisu ni krive ni duže što su radile.Znam da su dvije nakon sat vremena rada u trešnjevačkom konzumu otišle (doma ili na drugo mjesto ne znam).A vjeruj mi, ne želiš osjetiti i vidjeti ljude koji su ljuti i prevareni.Imam prijatelja koji rade kod svih operatera bilo u centrima ili na pultevima koji mogu to isto potvrditi (osim H1 koji ne smije pričati protiv svoje firme pa ako je i sam nezadovoljan tom uslugom-tak je kod svih operatera).Meni je drago ako si ti zadovoljna.i općenito ako je netko zadovoljan onime što je uzeo a da nije t-com.da završim ovo - neka uzme, jeftinije je svakako od t-coma.sam neka se onda ne žali što ga je uzeo.I "mana" je tog operatera što nema TVa i što djeli na lokalne i nacionalne pozive i nema onu jeftiniju tarifu (od 19-7,ned i blagdanima) što je kod drugih operatera normalno i ne djele na lokalne i nacionalne pozive već su im svi isti.

Se ispričavam ako sam pisao predugo i sa greškama.brzo sam pisao pa nsiam stigao provjeriti greške pa se nadam da ćete tipfelere oprostiti i uvažiti hvala..
zmayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 00:57   #71
Ja bi osobno velik broj nezadovoljnih objasnila logikom -ljudi koji su zadovoljni svojim operaterom ne idu po info pultevima drugih operatera

Ma svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali neke su stvari ipak činjenica -npr. ne stoji ti priča o načinu ophođenja prema korisnicima, ja nikad nisam imala bolje iskustvo, a dovoljno je i prosurfati po FB stranicama raznih operatera gdje se lijepo vidi kako tko razgovara s korisnicima koji imaju problem

Što se tiče jeftinije tarife od 19-07, ja skoro nikad ne telefoniram u tri ujutro pa mi i nije važno koliko su tada pozivi A mislim i da je cijena minute debelo jeftinija od konkurencije koju navodiš s tom upitnom 'pogodnosti'

Slažem se da je "mana" H1 što nema TVa, ali imat će ga u roku par mjeseci i navodno će biti nešto što još nitko kod nas nema (to ne mogu baš komentirati jer nisam vidjela... )
__________________
No trees were killed in posting this message. However, a large number of electrons were terribly inconvenienced.
stupidlikeafox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 07:58   #72
Quote:
stupidlikeafox kaže: Pogledaj post
Ja bi osobno velik broj nezadovoljnih objasnila logikom -ljudi koji su zadovoljni svojim operaterom ne idu po info pultevima drugih operatera

Što se tiče jeftinije tarife od 19-07, ja skoro nikad ne telefoniram u tri ujutro pa mi i nije važno koliko su tada pozivi A mislim i da je cijena minute debelo jeftinija od konkurencije koju navodiš s tom upitnom 'pogodnosti'

Slažem se da je "mana" H1 što nema TVa, ali imat će ga u roku par mjeseci i navodno će biti nešto što još nitko kod nas nema (to ne mogu baš komentirati jer nisam vidjela... )
Gle, npr iskon ima 20 lp prema svima H1 prema lokalnoj ima 22 a prema nacionalnoj 27.I ne moraš zvati u tri ujutro ako imaš jeftinije razgovore iza 19.možeš zvat nekoga i u 7,8,9.
B-net prema fiksnim do 19 ima 21 iza toga 12.Znači nema baš jeftine impulse a ljudi koji telefoniraju trebaju baš to.
Ovi nezadovoljni znaju sami doć do nas na pult ali su u sitnom broju, no uglavnom mi zaustavljamo njih i tek onda se žale, dakle, nije baš po tom tvom razmišljanju da nezadovoljni SAMI dolaze do nas.šteta što ne možeš biti jedan dan na takvom pultu da čuješ način rada, kakve ljude zaustavljamo i što nam sve govore o trenutnom operateru kojeg imaju.a između ostalog i H1.i još jednom, ja sam ovdje iznio mišljenje velikog broja ljudi koje sam ja osobno zaustavio, pitao na kojem su operateru i koji su sami rekli da im je H1 katastrofalan. Hoćeš u Osijeku, Zadru, Varaždinu, Čakovcu, Slatini,Vinkovcima, Ogulinu, Karlovcu, Šibeniku, Sisku, Zagrebu itd. To su veliki gradovi, a gdje su još oni manji i manja mjesta.sve sam to obišao svojim poslom i sa operaterima za koje sam radio tj radim.Dakle, mogu govoriti mišljenje na razini nacionalnog a ne lokalnog građanstva I gdje sam god bio i pitao - H1 ne valja.i Još jednom, drago mi je zbog tebe i onih koji su zadovoljni, ali svi oni koje sam ja zaustavio i pitao nisu te sreće.
zmayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 14:39   #73
Meni to i dalje zvuči kao pljuvanje konkurencije -da imaš osobno iskustvo s njima onda bi tvoj post shvatila malo ozbiljnije

Kao što sam rekla, ja ga imam i prezadovoljna sam, a nisu mi baš prvi operater... Bila sam i u T-comu i u Bnetu i u Iskonu (Amis i Optimu nisam imala pa ne mogu ništa reći, iako bih kao i ti mogla prenositi tuđa navodna mišljenja)

Uglavnom, da skratim priču, moja iskustva s ostalim operaterima su nalikovala horror filmu i sad sam, s H1, napokon zadovoljna -i korisničkom podrškom i stabilnošću veze i cijenom

Možda da damo i ostalim korisnicima priliku da se jave sa svojim osobnim iskustvom, a ne da samo ti u krležijanski dugim postovima ponavljaš iskustva o kojima si čuo na štandu?
To što radiš meni stvarno miriše na neko osobno proganjanje vještica, tim više što, da se ponovim, osobnog iskustva s H1 nemaš
__________________
No trees were killed in posting this message. However, a large number of electrons were terribly inconvenienced.
stupidlikeafox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 18:42   #74
Dolazi IPTV na jesen LINK
XPS-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 11:29   #75
Quote:
XPS-ZG kaže: Pogledaj post
Dolazi IPTV na jesen LINK
Nabasah na twitteru na unboxing video njihovog betatestera -izgleda odlično
Evo i linka http://www.youtube.com/watch?v=QdlhWt2KYU0
__________________
No trees were killed in posting this message. However, a large number of electrons were terribly inconvenienced.
stupidlikeafox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 11:43   #76
To je veliki pomak za h1 i bit će to dobar udarac t-comu i b-netu, ali ne i iskonu jer tu uslugu ja koristim već godinu dana pa mi nije neki novitet.možda se razlikuju po sučelju i raznim dodacima, ali princip ostaje isti.u zadnjih god dana, zapravo i manje, h1 se pomaknuo s mrtve točke, no i dalje je jako veliki broj nezadoovljnih korisnika koji su raskinuli ili žele raskinuti uslugu.
zmayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 12:54   #77
Quote:
zmayo kaže: Pogledaj post
To je veliki pomak za h1 i bit će to dobar udarac t-comu i b-netu, ali ne i iskonu jer tu uslugu ja koristim već godinu dana pa mi nije neki novitet.
Ko zna, po ovom što vidim na njihovim screenshotovima na FB -nema toga još nigdje kod nas, ali reći ću ti najesen kad dođe usluga pa vidim iz prve ruke -jedva čekam!

Quote:
zmayo kaže: Pogledaj post
možda se razlikuju po sučelju i raznim dodacima, ali princip ostaje isti.
Detalji su bitni, ma koliko neki pjevali drugačije http://www.youtube.com/watch?v=qXx4QolPgN0
__________________
No trees were killed in posting this message. However, a large number of electrons were terribly inconvenienced.
stupidlikeafox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 13:09   #78
kao što reko, razlikuju se i sitnim detaljima,ali je princip isti.ja surfam netom već duže vrijeme na tvu jer često mi bude komp zauzet.na iskon tv imaš fb i yt kao prečac pa jednim klikom maožeš tamo.kažem ti, gotovo je ista stvar samo kja su detalji malo drugačiji i možda su neki detalji bolje izvedeni nego na iskon tvu.sve u svemu, to je ok stvar i zanimljiva je.možda sad ne bude više toliko nezadovoljnih korisnika koliko sma ih ja susretao.sve se to da promjeniti i poboljšati.ja sam bio u prijašnjim postovima napisao susret ljudi koji su koristili h1...
zmayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 15:49   #79
Odlično je što možeš spojit eksterni disk (pretpostavljam i USB onda) i pokretat DivX-e i još bolje mkv formate... Može li se to kod drugih operatera?
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 12:25   #80
Quote:
be.redy kaže: Pogledaj post
Odlično je što možeš spojit eksterni disk (pretpostavljam i USB onda) i pokretat DivX-e i još bolje mkv formate... Može li se to kod drugih operatera?
Sve je to ljepo sa strane H1 telekoma ali uzalud kad nemogu koristit njihove usluge(Istra) kako su mi rekli bar ne do kraja 2012...za sad imam Optimu(tv,net,telefon) zadovoljan ali svi težimo promjenama na bolje
Pollux30 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:41.