Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2009., 18:47   #41
Quote:
marina_14 kaže: Pogledaj post
Evo ja sam jučer bila u ZOO City, otvorenom u sklopu Mandija...jako mi se sviđa! Kavezi za životinje su veliki, uredni, a same životinje su preprekrasne
Sutra idem u Mandi.
__________________
Kako oblikovati potpise
Piccola_favola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 22:03   #42
Quote:
marina_14 kaže: Pogledaj post
ne znam. valjda ih netko dođe nahraniti. o tome uopće nisam razmišljala, a nijedan pet shop više ne radi nedjeljom.
jel negdje sa vanjske strane? teško mi je vjerovat da se dućan cijeli nedeljom otvara da bi se nahranilo živinice. vjerojatno ih nahrane u subotu za cijeli dan nedjeljni. ali ipak...ne dobit frišku hranu i vodu...
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 00:25   #43
Dolazi jedna osoba nedjeljom nahraniti životinjice i dat im čistu vodu i pogledati da li neka od njih još nešto ustreba!! Bez brige!
SwirL is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 09:17   #44
ako netko ide, nek provjeri ima li peleta za stelju i kako se kreću cijene hrana za juniće/zamorčiće... thx
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 10:41   #45
Quote:
marina_14 kaže: Pogledaj post
Ima u pet shopu tamo kod vlaške, u stvari na iblerovom po 300 i nešto sitno, na dva kata.
Mislis u Amazoni? Ili
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 13:22   #46
meni je pet centar u osijeku odličan, što se tiče asortimana i trgovaca. svi su super ljubazni i uvijek sprremni pomoći. odlično je i što imaju ljekarnu i pet centar karticu s kojom možeš dobiti popuste. ah
ali tamo idem samo kada uštedim novaca, jer stvarno pretjeruju sa cijenama.
__________________
MAN I'M HOT, LIKE THE SUN, LIKE THE MIDDLE OF THE SUMMER!!!
morrbido is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 18:28   #47
Pet shop Royal, Ogrizovićeva 34
Dobar izbor kvalitetne hrane, mali ali dobro opremljen, česte akcije Royala i Eukanube, momentalno akcija Eukanuba puppy 25% popust, 10% popust na sva velika pakovanja, dostava u kuću, ljubazan vlasnik, dobro informiran o svemu, eto imam uglavnom dobro iskustvo sa tim dućanom pa ako ste u blizini posjetite ga, svidjet će vam se.
Tel. 3095911 ako nekog zanima narudžba ili kakve info
fr4ntik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 18:32   #48
pet centar u rijeci - skup, prodaju sve i svašta samo da vam podvale (npr. vidjela sam da prodaju kotač za zamorce - mislim wtf??? ) osoblje neinformirano o životinjama, a kako tek brinu o samim životinjama.... užas

prodaju afričke tvorove i nema informativnog letka o njima..... te sam ih zamolila da ga stave... odgovor je bio da je u izradi...evo prošlo je 5 mjeseci još nema letka.....
trebam li dalje komentirat ???
black_marina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 18:36   #49
Quote:
..angie.. kaže: Pogledaj post
Mislis u Amazoni? Ili
Je, ima u Amazoni takvih grebalica, dva kata+kolut= 298,00 kn, dva kata+kutna kućica=323,00 kn.
repenapatapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 19:12   #50
Hvala ti puno na informacijama, bas cu otic tamo..
Da vidim kako zgledaju
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 15:32   #51
Quote:
black_marina kaže: Pogledaj post
pet centar u rijeci - skup, prodaju sve i svašta samo da vam podvale (npr. vidjela sam da prodaju kotač za zamorce - mislim wtf??? ) osoblje neinformirano o životinjama, a kako tek brinu o samim životinjama.... užas

prodaju afričke tvorove i nema informativnog letka o njima..... te sam ih zamolila da ga stave... odgovor je bio da je u izradi...evo prošlo je 5 mjeseci još nema letka.....
trebam li dalje komentirat ???

Evo, da malo i ja prokomentiram, ne samo Pet centar, nego i ostale u Rijeci. Ne znam koliko si se kretala po ostalima, ali Pet centar je još i dobar, pogotovo što se brige za životinje tiče.

Pet centar - sa obzirom na veličinu, oskudna ponuda, cijene prosječne. Na zaposlenike se nikad ne oslanjam u ni jednom dućanu, pa tako ni kod njih (što se savjeta tiče). Pregledno.

Pet shop 'Čop' (Zamet) - zamjerka ide što nemaju veći izgor Royal Canina ni za pse ni za mačke. Mali prostor, solidno popunjen, cijene osnovnih potrepština (konzerve, pijesak, suha hrana) ok. Cijene sitnica - previsoke (recimo žvakalica za pse i sl.). Imaju jeftine i kvalitetne transportere (94 kune, Atlasov mali). Izbor konzerva je nikakav (dvije marke samo konzerva). Vlasnica i zaposlenica Ne drže životinje.

Pet shop 'Zoo Akvarij' (kraj Kauflanda) - životinje drže da je to čisti horor. black_marina, odi pogledaj, Pet Centar je krasan prema njima. Sve u prljavom, neka žena što tamo radi i čisti me pokušavala uvjeriti da hrčak neće više rasti (a još duplo naraste). Ponuda je ok (ako ne gledamo životinje), sa cijenama nisam dobro upoznata, ali sve je dosta nakrcano, nepregledno, neuredno i prljavo.

Pet shop 'Royal' (Trsat) - mali prostor, izbor ne oduzima dah, ali može proći. Oveći izbor suhe hrane za mačke. Cijene nešto više od prosjeka. Vlasnica jako draga i ljubazna (ne znam radi li ona još). Nema pretjeranog izbora dodatne opreme (akvariji, krletke, transporteri, grebalice i sl.). Ne drže životinje.

Pet shop 'Corina' (Sušak) - cca 30 kvadrata odlično iskorištenog prostora, velika ponuda hrane i opreme (naravno, sukladno 30 kvadrata prostora), pregledno, čisto. Cijene su u redu. Imaju životinje, ali to nisam proučavala, pa ne znam kako ih drže.

O Vet centru ne znam puno, osim da je abnormalno skup (mala keramička posudica 40 kuna, običan rozi mačji ležaj 400 kn i slično), o apoteci/pet shopu u sklopu Vet.stanice Rijeka sam čula sve najbolje, pogotovo za cijene.

Što se tiče isplativosti, u Rijeci je najbolje kombinirati Kaufland (Tomi konzerve su kod njih najjeftinije, a živine ih vole), DM (pijesak 20 kn, mačje konz.3,90 kn - pijesak jako kvalitetan, konzerve ok) i Pevec/Metro što se tiče osnovnih stvari, a na pet shopove se oslanjati kad trebaju kakve sitnice, nešto specijalizirano ili nešto što se ne kupuje za svaki dan (ogrlice, uzice, transporteri, ležajevi, poslastice i sl.).

Zadnje uređivanje Pingvich : 12.02.2009. at 15:43.
Pingvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 16:54   #52
Vidim da ima ljudi iz Rijeke... A i ne mora biti iz Rijeke... Da li mi možete napisati popis Pet dućana u Trstu ako znate? Unaprijed hvala
Yorkshire is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 18:36   #53
ja sam u lidlu jednom naletila na transporter za mačke za 100 kn koji u pet shopu košta oko 200 i više kuna. a jednom je u kauflandu bila ponuda velikih jastuka za pse isto za nekih 100-200 kn dok su takvi u pet centru naravno duplo skuplji.
definitvno treba obići sve moguće trgovine prije kupnje bilo čega, osim ako nije nešto hitno ili nešto specifično.
zoomania koja se nalazi iznad studentskog doma, nije loša trgovinica, dobra ponuda hrane, cijene kao i kod drugih, povoljnije nego u pet centru, ali ponuda pijeska je blagi užas. samo dvije vrste pijeska i to neke nepoznate marke (od kojih sam jednu isprobala i ništa ne valja) te jedni kristali. žalosno.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed

Zadnje uređivanje hellie : 13.02.2009. at 18:42.
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 09:35   #54
taj transporter u lidlu je fantastičan!
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 09:38   #55
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
taj transporter u lidlu je fantastičan!
Znaš li ima li još koji?
fr4ntik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 23:53   #56
bokić
evo baš mi je drago što je otvorena ova tema !!!!!!
danas sam bila u pet centru u zagorskoj i jako sam razočarana sa prodavačima....zapravo njih i ne krivim koliko njihove šefove koji ih ne motiviraju već ih vjerovatno zlorabe pa su naravno živčani i nije im do ničega no ipak mislim da njihovo ponašanje nije u redu,posebice ako sam bila pristojna
....npr. sutra je rođendan pet centra i sinženje 20 posto i kako radim i znam da će sutra biti gužva ja sam danas htjela rezervirati za sutra što je inače ok,a sad nekim čudom ne,no to je ok već one su to tako bahato izvele da ih ....bolje da ne kažem, a bilo što sam ih pitala, malo je falilo da se zakolutalo očima a da ne kažem da pojma nisu imale, ko da ja radim u pet centru a ne one,,,tolika neizanteresiranost vlada da je to katastrofa....a da ne kažem da ovi veterinari nemaju pojma,ja to ne kužim, toliko im ljudi kroz dan prođu pa da neznaju ništa, mogle bi nešto naučiti,katastrofa......baš sam ljuta...a blago rečeno da je skup...mene zanima pet centar koji je u zg naj-opremljen i da li znate za koji poseban dućan sa psećim oblekicama?a za prodavače me više boli briga,od sada sam ravnodušna a ako neću biti zadovoljna potražiti ću šefa !!!!!!!!!!!!!
schazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 21:13   #57
Meni je Pet centar odličan i nikada nisam imala neugodnih iskustava s prodavačima.

Upravo sam se vratila odande, bila je neviđena gužva, no s 20% popusta sam se opskrbila svime što mi treba za 2-3 mjeseca i uštedila skoro 300 kn. A imam mačku. Ljudi koji imaju pse kupovali su po dvije tri vreče hrane, krevetiće i sl. i uglavnom su svi bili oduševljeni uštedom, bolje rečeno poklonom. U redovima se čekalo po 15-ak minuta, ali svi su bili smireni, propuštali trudnice, prodavači su iz skladišta na rukama nosili kupcima robu ako je neke nestalo s polica (vidjela na svoje oči) ... u svakom slučaju, u mojim su očima još porasli, jer ovo nisu trebali napraviti, svojevoljno su nam nešto poklonili (ja bih kao kupac ionako sve to kupila) i ja im kao kupac kažem hvala.

Iskreno, ne vidim zašto bi ti trebali danas rezervirati robu za sutra Pa zamisli da svima koji traže udovolje i rezerviraju im? A što smo onda mi ostali glupi jer odemo na dan kada je oglašen popust? Ili bi za nas trebalo nestati robe s polica radi nečijih rezervacija? Možeš li otići u Konzum, Billu ... you name it, i tražiti da ti rezerviraju robu za sutra? Svašta.
NemremSeSjetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 00:54   #58
Je ja sam danas bila i zena na kasi (posto sam imala "posebne" zelje je bila cist ok, jos se i strgala od smijeha skup sa mnom (isla sam placati u 2 rate, i to dio u csh-u, i dio na karticama, kad nisam imala dovoljno).
U principu kad si malo razmislim, nikada nitko nije bio na..kan.
Jedino sto sam jednom cekala dececa na kasi (bila je zatvorena ali mi je samo trebala informacija), i zamjerila mu jer je klafrao na mob, i nije me niti pogledao iako je vidio da stojim i da njega cekam. Al ajde, oprastam mu

I jos samo jer cekam uvijek kad odem na odjel veterine. Na drvinju si mogu sama uzet klopu sa tog odjela, al u Heinzlovoj mi nije bas fora ulazit iza pulta. I cekam (al uvijek)

Mogli bi postavit zvonce ili nesto slicno
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 18:22   #59
Ja na pet shop u Drvinju nemam ozbiljne zamjerke,da su skupi jesu,kod njih kupujem samo Royalove proizvode i fenomenalan Friskasov pjesak.Mislim da Royal ima i svoju trgovinu pa ću i tu probati proći jeftinije.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 20:02   #60
Jučer u Toweru (Rijeka) kupila sam glomazan topli krevet za dalmatinera, ogroman je umjetno krznen iznutra, izvana je imitacija brušene kože, mekan je i dubok i mogu ga ručno prati u kadi na +30. Platila 400kn, jel' to puno? Zaboravila sam kak se zove trgovina, znam samo da je na razini +3 odmah do stepenica za parking. Krevet me osvojio čim sam ga vidjela, ima ih tamo puno al su skupiiii (sve od 800kn dalje). Ovaj mi se učinio povoljan s obzirom na veličinu i izgled, sad me muči da sam preveč dala. Help?
__________________

Danny
luema7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:24.