Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2009., 18:46   #81
hehe. dobra dobra. meni tip poslo mail za trejd. neki torrent tracker trazi koji je level 5+. i kazem ja njemu da ne gleda levele vec da gleda sadrzaj. recimo TL je 3 a jedan je od najboljih. i kao tip se razumije u torrente i na kraju tog malog razgovora pita mene a sta je to TL.
hrcvtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 20:26   #82
A skužite ovog cara: http://forums.digitalpoint.com/showt...he.net+ftn2day
__________________
GTR GA HOSHI!
Renault F1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 21:02   #83
Ali taj iznad je povoljniji, ovaj moj trazi 100e za FTN
djura1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 21:09   #84
Ali jesi li pročitao cijelu temu? Tek dalje dolazi iznenađenje.
__________________
GTR GA HOSHI!
Renault F1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 21:23   #85
Hahahaha, ne verujem, koji kralj. Mada u pravu je nikad nije naglasio na sta konkretno misli. Ko li je ona debilcina sto je pazarila da mi je znati.

P.S. Izvinite na malom offtopic razgovoru, ali nije lose da se potencijalni kupci upozore na ovakve stvari.
djura1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 22:06   #86
Quote:
Renault F1 kaže: Pogledaj post
Ali jesi li pročitao cijelu temu? Tek dalje dolazi iznenađenje.
Neda mi se čitat,što se događa na kraju?
user23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 22:12   #87
Quote:
user23 kaže: Pogledaj post
Neda mi se čitat,što se događa na kraju?
uzima Glock, dolazi mu na kucnu adresu i kilne ga.
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 22:15   #88
Ma već na drugoj stranici je odgovor.
Uglavnom, jedan tip doista uplati 30 dolara za FTN invite da bi mu ovaj poslao ovo: http://www.ftn2day.nl/register.php

A jebiga, naivac.
__________________
GTR GA HOSHI!
Renault F1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 21:29   #89
Quote:
unclesam kaže: Pogledaj post
Problem mi se pojavio prije par dana, a to je da mi sve stranice otvara presporo(do par minuta), inace koristim utorrent, ali i kad ga ugasim problem ostaje, a kad je upaljen normalo povuce upload i download kao i prije, redovno skeniram komp s antivirusom i ne nalazi nista.....zvao sam kor. sluzbu, kazu nije do njih.........netko imao slicnih problema, savjet i zahvaljujem
imao je moj frend takav problem. koristis li mozillu??. njemu se je taj problem pojavljivo na mozilli ali na IE i operi radi ko podmazano. takodjer je korisnik optime
hrcvtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 15:06   #90
oprostite što se udaljavam od vaše teme, al bi vam htio predočit svoj problem koji imam sa uploadanjem torrenata. Naime imam optički kabel i brzinu 5/5 dl/up. Problem je u tome što skinem neki torrent sa recimo 100 seedova i 100 peerova. Downloadam ga za otprilike pol sata i kada krene seedanje peerovi se uopće ne priključuju. A u onoj zagradi piše 100. Ako se priključe onda se njihov broj stalno mijenja(svake sekunde), a variraju od jedan do sedam(otprilike). A upload ne ide preko 20. Upload mi je stavljen na unlimited.Možda je bitno i da kažem da skidam s ip torrents, i sa revolution tt.
johnyem is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 16:32   #91
ak ima 100 peerova i sto seedera znaci da nema leechera. jel ti je sve u redu sa portom i jesi li connectable
hrcvtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 17:01   #92
sa portom mi je sve u redu. Dolje u utorrentu mi piše zelena kvačica. To valjda znači da je sve u redu.
johnyem is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 17:09   #93
Quote:
johnyem kaže: Pogledaj post
sa portom mi je sve u redu. Dolje u utorrentu mi piše zelena kvačica. To valjda znači da je sve u redu.
je tada bi trebalo bit sve u redu. pogledaj mr. Exov tutorial mozda u postavkama utorrenta nesta ne odgovara
hrcvtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 17:23   #94
koliko imas globalnih konekcija a koliko po torrentu? mozda su tu male brojke..
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 17:45   #95
ja imam pod konekcije svagdje 40 jer mi se tako ne gusi veza i surfanje je poprilicno dobro i pri max skidanju od 350kB/s i seedanju od 50-55kB/s. naravno jest sporije nego kad ne radi utorrent al se izdrzi
hrcvtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 17:50   #96
pitala sam johnyema jer mozebit da leechera ima samo se par njih spoji jer mu je mozda mala brojka tam...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 20:26   #97
Drago mi je da postoji ova stranica o NBT..ja sam vam u tome fetus..pa se veselim što ću naučiti pojma nemam al ću naučiti i hvala svima na informacijama..
onandon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 20:33   #98
imam 600 globalnih konekcija, a 200 po torrentu. Sve u svemu brojke nisu male.
johnyem is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 21:08   #99
mozda ti je zelena kvacica u dnu a ipak da nisi connected..meni je tako sa utorrentom..nisam connect jer nemogu sriktat portove a ipak mi s vremena na vrjeme bude zeleno..
sale-xxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 09:05   #100
Quote:
johnyem kaže: Pogledaj post
oprostite što se udaljavam od vaše teme, al bi vam htio predočit svoj problem koji imam sa uploadanjem torrenata. Naime imam optički kabel i brzinu 5/5 dl/up. Problem je u tome što skinem neki torrent sa recimo 100 seedova i 100 peerova. Downloadam ga za otprilike pol sata i kada krene seedanje peerovi se uopće ne priključuju. A u onoj zagradi piše 100. Ako se priključe onda se njihov broj stalno mijenja(svake sekunde), a variraju od jedan do sedam(otprilike). A upload ne ide preko 20. Upload mi je stavljen na unlimited.Možda je bitno i da kažem da skidam s ip torrents, i sa revolution tt.
pretpostavljam da imaš optiku od metroneta. ako hoćeš, javi mi se na pm, pa ću ti ja napisati moje postavke koje mi rade već godinu i pol bez problema.

također pročitaj temu od početka i pogledaj da li ti je sve dobro podešeno.

da li si otvorio veći broj konekcija u windowsima pomoću lvlord patcha?

je li ti otvoren ISTI port u utorentu, win firewallu?
mbed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.