Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2011., 02:46   #1
Question Koji steznik kupiti?

evo,s obzirom da nikad nisam koristila steznike,a za par dana idem na svadbu i dobro bi mi dosao jedan zanima me jel imao tko iskustava s njima,pogotovo onim iz top shopa-vidila reklamu slucajno,a nebi kupovala ako nije dobro... Koje bi osim tog mogle preporuciti?
fluffy02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 13:10   #2
nitko nezna?
fluffy02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 14:11   #3
Ako te zanima nešto tipa Top Shop, potraži u Triumphu, vidjela sam na stranici da imaju sličan model kao i Top shop, znači biciklističke hlačice produžene preko struka do ispod grudnjaka, vjerujem da bi u tome izgledala super vitko ispod haljine e sad budući da puno toga na što naletim po netu ne mogu nikako naći po zagrebačkim dućanima, ne mogu ti reći da li ćeš to uspjeti naći, ali opet mislim da ti je bolje da se držiš provjerenih marki, prije to nego televizijska prodaja...
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 14:12   #4
ja sam čula da su super Victoria's secret steznici, može ih se prek neta naručit
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 16:16   #5
Prije tri godine sam si u Lisci kupila korzet-steznik, platila sam ga oko 300 kn i još uvijek je kao novi...super je za usku odjeću, ne vide se nabori na stomaku.
Jedino što je po ljetu nepodnošljivo nositi ga, skuhaš se
Lady in Red :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 17:16   #6
zanima me kao ovaj iz topshopa,ali ako imam alternativu necu kupit topshopov. Treba mi brzo,a vjerujem da ovaj od Victoria's secret putuje dosta dugo. Hehe,sto se tice vrucine,vjerujem,al izdrzat cu valjda 1 dan
Jel istina da mogu suziti za 1-2 konfekcijska broja ili je to bajka?
fluffy02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 18:46   #7
Jedna od najboljih firmi za steznike je spanx http://www.spanx.com/category/index....odyShapers_Nav to stvarno odradi posao i smanji veličinu. Nažalost spanx kod nas nisam otkrila ali mislim da je to kaj spominje Libertango (od Triumpha) najsličnije.
Ranee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 20:05   #8
Slim N Lift ( ne znam da li se baš tako piše).
Bilo ih je u ponudi Top Shopa a i na Njuškalu ih se zna naći na sniženju, za nekih 150kn-a, ali iz iskustva znam da se isplati imati bez obzira imaš li višak kila. Sve izgleda utegnuto bez šlaufa.
A oduzmu sigurno 5-10 kg.
tinka30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 00:03   #9
koliko god gledam i trazim po netu pronalazim samo steznike za poslije trudnoce...stvarno nigdje nisam procitala za ni jedan drugi osim ovaj top shopov...ako netko ima neki link ili trgovinu u kojoj bi siguurno bilo...
fluffy02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 11:58   #10
http://www.aukcije.hr/item.php?id=1582616

Odlična stvar
tinka30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 12:30   #11
Quote:
tinka30 kaže: Pogledaj post
znas iz iskustva ili?
"Rok dostave 8-30 dana" ja nemam toliko...prekasno se sjetila
fluffy02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 14:08   #12
Quote:
fluffy02 kaže: Pogledaj post
znas iz iskustva ili?
"Rok dostave 8-30 dana" ja nemam toliko...prekasno se sjetila
Joj, kupila meni mama taj steznik pred nekih 7-8 godina. E sad, te biciklisičke hlačice na kraju ti stegnu nogu i onda ti izleti salo za koje nisi ni znala da imaš. Odustala sam od toga, tako da..nek te ne zavaraju ovi modeli koji nose te steznike. Za ispod hlača je neupotrebljivo,a sad ispod haljine ako ti odgovara,uzmi...
__________________
ELEMENTARKA :D
Ribaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 16:20   #13
Ja nosim steznike kad nosim haljine koje prate tijelo, kod hlača rijetko, ali zaista nemam iskustva da mi izleti salo koje nemam. problem je jedino što ti steznici i nisu baš tako poput druge kože, ipak se osjeti da si stegnut, ali što sve drugi trpe za ljepotu...
tinka30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 17:10   #14
ma joj treba mi za 1 dan da sve fino stegne i visak pokupi i nakon toga cu ga nositi za iducu takvu priliku (ako u medvremenu visak ne ode ) ... al htjela bi kupiti neki kvalitetniji...
fluffy02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 13:42   #15
vjerujem da i tome treba jako puno da dođe do cro...osim ako ti znas nesto sto ja ne znam ???
fluffy02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 14:27   #16
nema vise prijedloga?
fluffy02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 22:30   #17
Odeš u dućan gdje prodaju donje rublje npr. yamamay, palmers, lisca, triumph...
i isprobaš, možeš ponjeti i haljinu ili što već nosiš i vidjeti koliko te "stanji" steznik...

koliko znam ima više vrsta tih steznika od hlačica do "podhaljine...

nije moje osobno iskustvo već od moje sestre koja je to htjela, išle smo u city centar one u yamamay i prodavačica je bila vrlo uslužna i dala da isproba sve moguće hlačice koje je htjela jer dolaze u s, m i l veličinama i u tri boje (bijela, bež i crna)

rezultat je da traperice u koje jedva uđe ako nosi te hlačice uđe bez problema još ima i malo mjesta, tako da to zaista pomaže.

nedostatak je taj da ne možeš baš dugo biti u tome jer stišće, a i cijena je oko 300 kn.
__________________
by tyaa--tak mi i zgledaš I sigurno ti treba košara naprijed, blatobrani nazad, zvonce u obliku cvijeta sa nekom milozvučnom muzikom, i uspravno sjediš
by Blackheartgirl--Naravno da jesam. Tražim partnera, a ne krumpir za ručak.
Junona 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 13:20   #18
rezultat je da traperice u koje jedva uđe ako nosi te hlačice uđe bez problema još ima i malo mjesta, tako da to zaista pomaže

Junona 88 pričaš o stezniku Slim & Lift ili?
Smart-Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 13:29   #19
Quote:
fluffy02 kaže: Pogledaj post
nema vise prijedloga?
Ima. Odi trčat'.

Jebali vas steznici da vas jebali, to bi trebalo biti ilegalno.

A što da muški nose plovčice umjesto mišića? Limune umjesto muda? Sramite se. Sramite.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 22:13   #20
Quote:
Smart-Girl kaže: Pogledaj post
rezultat je da traperice u koje jedva uđe ako nosi te hlačice uđe bez problema još ima i malo mjesta, tako da to zaista pomaže

Junona 88 pričaš o stezniku Slim & Lift ili?
nope, pričam o sličnoj stvari koju prodaje yamamay.

najpametnije ti je otići do prodavaonice rublja i isprobati
__________________
by tyaa--tak mi i zgledaš I sigurno ti treba košara naprijed, blatobrani nazad, zvonce u obliku cvijeta sa nekom milozvučnom muzikom, i uspravno sjediš
by Blackheartgirl--Naravno da jesam. Tražim partnera, a ne krumpir za ručak.
Junona 88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.