Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2017., 01:44   #8361
Evo slusam stare pjesme od Rozge i razmisljam o smislu zivota.
Oči moje vide sve drugačije, odbacujem nelepo
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 29.07.2017., 02:19   #8362
Sporti, izdrži
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 29.07.2017., 02:20   #8363
moj sesve, godine iđu, nismo vise mladi da prebacimo preko kolina nesto guzato kad nam je drago
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 03.08.2017., 15:25   #8364
Sud u zagrebu ne radi zbog vrucina.

Mila majko, to sve treba potamanit, ruskom ucinkovitoscu.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 03.08.2017., 15:44   #8365
Dobro, tebi paše. Otići će u zastaru...
feanor16 is offline  
Old 03.08.2017., 16:37   #8366
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Sud u zagrebu ne radi zbog vrucina.

Mila majko, to sve treba potamanit, ruskom ucinkovitoscu.
Pa kaj tebi nije vruce
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 12.08.2017., 11:38   #8367
Imate li kakav prijedlog za kafic u zg u kojem se moze pogledat utakmica. Centar, trnje, i bliza okolica. I da je opustena atmosfera, nikakav finjak i sminka.
Moze i oko arene.
Slaavonija is offline  
Old 12.08.2017., 12:31   #8368
Quote:
Slaavonija kaže: Pogledaj post
Imate li kakav prijedlog za kafic u zg u kojem se moze pogledat utakmica. Centar, trnje, i bliza okolica. I da je opustena atmosfera, nikakav finjak i sminka.
Moze i oko arene.
Dribbling Sports Bar, odmah preko puta Arene

(iako ne znam na koju utakmicu misliš, ali imaju jedno 6-7 TV-a, pa će tamos sigurno biti )
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 12.08.2017., 12:42   #8369
Za engleze gledat. Izguglao sam ga prije tvog posta i svida mi se, drago mi je da sam dobio i potvrdu
Slaavonija is offline  
Old 16.08.2017., 14:23   #8370
U Španjolskoj pred nekim klubom par Rusa ubilo batinama nekog Talijana, a rulja gleda i snima mobitelima. Bolesno.
GojkoVelicanstv is offline  
Old 16.08.2017., 15:05   #8371
Quote:
Slaavonija kaže: Pogledaj post
Imate li kakav prijedlog za kafic u zg u kojem se moze pogledat utakmica. Centar, trnje, i bliza okolica. I da je opustena atmosfera, nikakav finjak i sminka.
Moze i oko arene.


Imas i brewbites u gajevoj ako planiras gledati vise tekmi
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 16.08.2017., 16:33   #8372
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Imas i brewbites u gajevoj ako planiras gledati vise tekmi
Nekako se natrpa tamo za vrijeme jakih utakmica. Plus to što te vuče da nešto jedeš, a nije jeftino. Bolje sjesti bilo gdje u Tkalči.
Grupa Queen is offline  
Old 17.08.2017., 22:21   #8373
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Nekako se natrpa tamo za vrijeme jakih utakmica. Plus to što te vuče da nešto jedeš, a nije jeftino. Bolje sjesti bilo gdje u Tkalči.
Da, nije bas jeftino, ali inace mi se svidja taj americki koncept, makar je njima sigurno to najjeftinija hrana, kod nas je onako, recimo iznadprosjecno skupo. Steta, no jako lijepo sredjeno.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 28.08.2017., 17:54   #8374
sudeči po brojnim bolje i lošije, kroz prepiske upakiranim referancama, ovdje obitava dosta ljubitelja ASOIAF serijala, pa me zanima je li popratio netko možda ove zadnje epizode GOT, čuo sam da su bomba znači, ali ono baš bomba..

ja sam od serije digao ruke nakon četvrte sezone, njen sadržaj i način adaptiranja pisanog predloška su mi sjedali otprilike kao udarac šakom u testiculose, pa me zanima je li sad to što je vidženo zadnjih tjedana zbilja toliko fenomenalno dobro i nenadjebivo da može zadovoljiti i ukus čitača koji uglavnom ne mogu provariti seriju nikako, i vrijedi li si gledanjem spoilati knjige ako ih uopče ikad i bude, ili je to i dalje onaj isti, ishajpani, dosadni odron kakav se siječam da je HBO-va perjanica uvijek bila
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 28.08.2017., 19:19   #8375
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
sudeči po brojnim bolje i lošije, kroz prepiske upakiranim referancama, ovdje obitava dosta ljubitelja ASOIAF serijala, pa me zanima je li popratio netko možda ove zadnje epizode GOT, čuo sam da su bomba znači, ali ono baš bomba..

ja sam od serije digao ruke nakon četvrte sezone, njen sadržaj i način adaptiranja pisanog predloška su mi sjedali otprilike kao udarac šakom u testiculose, pa me zanima je li sad to što je vidženo zadnjih tjedana zbilja toliko fenomenalno dobro i nenadjebivo da može zadovoljiti i ukus čitača koji uglavnom ne mogu provariti seriju nikako, i vrijedi li si gledanjem spoilati knjige ako ih uopče ikad i bude, ili je to i dalje onaj isti, ishajpani, dosadni odron kakav se siječam da je HBO-va perjanica uvijek bila
Teško.
WilsonEduardo28 is offline  
Old 28.08.2017., 21:37   #8376
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
sudeči po brojnim bolje i lošije, kroz prepiske upakiranim referancama, ovdje obitava dosta ljubitelja ASOIAF serijala, pa me zanima je li popratio netko možda ove zadnje epizode GOT, čuo sam da su bomba znači, ali ono baš bomba..

ja sam od serije digao ruke nakon četvrte sezone, njen sadržaj i način adaptiranja pisanog predloška su mi sjedali otprilike kao udarac šakom u testiculose, pa me zanima je li sad to što je vidženo zadnjih tjedana zbilja toliko fenomenalno dobro i nenadjebivo da može zadovoljiti i ukus čitača koji uglavnom ne mogu provariti seriju nikako, i vrijedi li si gledanjem spoilati knjige ako ih uopče ikad i bude, ili je to i dalje onaj isti, ishajpani, dosadni odron kakav se siječam da je HBO-va perjanica uvijek bila
slike u glavi su uvijek ljepše od onih na ekranu, to je u 99% slučajeva tako

no u granicama mogućnosti, napravili su dobar posao. pitam se da li će martin ikada i završiti serijal nakon ovoga, i prije mu je trebalo jako puno vremena za svaku slijedeću knjigu

inače, rijetko tko to vjerojatno zna, no dok knjiga nije bila tako razvikana i puno prije serije, martin je bio gost sferakon-a u zagrebu, pa sam ga i ja gledao i slušao uživo. bio je jako fora lik. tada sam naručivao te knjige sa amazona i bio potpuno oduševljen, onda se mislim pisala ili je bila napisana treća
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 28.08.2017., 22:31   #8377
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
sudeči po brojnim bolje i lošije, kroz prepiske upakiranim referancama, ovdje obitava dosta ljubitelja ASOIAF serijala, pa me zanima je li popratio netko možda ove zadnje epizode GOT, čuo sam da su bomba znači, ali ono baš bomba..

ja sam od serije digao ruke nakon četvrte sezone, njen sadržaj i način adaptiranja pisanog predloška su mi sjedali otprilike kao udarac šakom u testiculose, pa me zanima je li sad to što je vidženo zadnjih tjedana zbilja toliko fenomenalno dobro i nenadjebivo da može zadovoljiti i ukus čitača koji uglavnom ne mogu provariti seriju nikako, i vrijedi li si gledanjem spoilati knjige ako ih uopče ikad i bude, ili je to i dalje onaj isti, ishajpani, dosadni odron kakav se siječam da je HBO-va perjanica uvijek bila
A ne znam, po mom mišljenju - ne.

Odgovor na tvoje pitanje je ne, ali seriju gledaj ako zbog ničeg drugog onda zato jer je hit. Meni je serija prerazvikana, mislim OK mi je, ali ne baš tako strašno i ultranenormalno dobra kako govore.

Znam da nemaju dodirne točke, da je potpuno drukčija vrsta, ali npr. Homeland i Billions su fenomenalne serije. Naravno, uz Taboo i Narcose koji su ipak i klasa više. Sve je trenutno na pauzi. Spominjem čisto da netko ne propusti ako voli gledati serije.
Delkova Muha is offline  
Old 28.08.2017., 22:38   #8378
Homeland je dno u drugoj sezoni. Prekinuo gledanje. Uzas. Da, zaljubila se
papirlova is offline  
Old 28.08.2017., 22:41   #8379
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Homeland je dno u drugoj sezoni. Prekinuo gledanje. Uzas. Da, zaljubila se
Ja dogurao do 4. kad se opet zaljubi
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 28.08.2017., 22:42   #8380
Zašto? OK, ostavljam mogućnost da je meni tako dobra jer nisam gledao druge serije slične tematike, nešto najbliže tome bi bila razvikana HOC, to namjeravam pogledati. No žašto je Homeland dno?

A dobro, vidim da ste samo 2 sezone pogledali, serija postane tek kasnije super.
Delkova Muha is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.