Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2017., 17:01   #2981
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
OK, zadnje kolo protiv Heraclesa doma bi trebalo biti rutinsko odrađivanje posla jer Heracles igra stvarno za ništa, ne mogu ni gore, a ni dole.

No uvijek se može zalomiti da golman ima svoj dan, a Kuwas i Armenteros, pogotovo Armenteros mogu napraviti probleme u napadu svakome.
Heracles zadnje kolo hvata kvale za europsku ligu iako ne ovise sami o sebi. Svejedno sam misljenja da ce Feyenoord to rutinski odradit.
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 17:52   #2982
Quote:
~~~RI~~~ kaže: Pogledaj post
Heracles zadnje kolo hvata kvale za europsku ligu iako ne ovise sami o sebi. Svejedno sam misljenja da ce Feyenoord to rutinski odradit.
Gle stvarno, 2 boda manje nego Twente koji je na 7. poziciji (koja vodi u play off). Jel ide i 8. onda u play off za EL s obzirom da je 6. Vitesse koji je prije tjedan dana osvojio kup?
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 19:46   #2983
Twente je izbačen iz Europe, u PO idu 8. i 9. ako Twente završi na sedmom mjestu. Vitesse je siguran kao nizozemski predstavnik #1.


Sydney je na penale osvojio australski naslov. 1-1 FT, 3-2 P.


Preko kanala je Auckland City potvrdio sedmi uzastopni naslov oceanijske Lige prvaka i ide na SP. 3-0 u prvoj potvrdili su s 0-2 u drugoj, kod Team Wellingtona. Ovo im je treći uzastopni trijumf nad Wellingtonom u finalu, a u zadnja dva finala novozelandske lige gubili su upravo od Wellingtona.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 19:54   #2984
1. Dacia Chisinau.......28 20 3 5 47:12 63 (11)
2. Sheriff Tiraspol......28 20 3 5 58:14 63 (13)
3. Milsami................28 20 2 6 53:20 62 (11 (-1))
4. Zaria Balti............28 19 5 4 51:19 62 (13 (-1))

Nikad uzbudljivije u Moldaviji. 2 su kola do kraja (11 ekipa u ligi, igra se trokružno, dakle svatko još po 2 utakmice). Danas su svoje utakmice odigrali Zaria, Sheriff (oboje po remi) i Dacia (pobjeda). Milsami igra sutra, u gostima protiv posljednjeplasiranog Unghenija, ali Milsami je slobodan iduće kolo i ne ovise do kraja samo o sebi. Od međusobnih utakmica ovih klubova do kraja se igra samo jedna, Milsami-Zaria u posljednjem kolu.

Wiki kaže da se u slučaju jednakog broja bodova dviju ekipa koje se bore za naslov igra playoff. Ako budu 3 ili čak sve 4 ekipe na istom broju bodova, vjerojatno će se uzimati u obzir sljedeći kriterij, a to je h2h (gore u tablici u zagradama naveden broj h2h bodova, Milsami i Zaria imaju još po jednu utakmicu da to poprave).

Wiki također kaže da je trenutno prvi strijelac lige Sheriffov Josip Brezovec.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 21:19   #2985
Feyenord
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
makamtk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 21:33   #2986
Feyenoord

Samo PSV je izvukao remi, ostalo pobjede domaćina.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 21:42   #2987
Feyenoord
Neočekivana šamarelica ali nije sve izgubljeno. Idemo po titulu više.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 22:09   #2988
MLS

Philadelphia-NY Red Bulls 3-0
Houston Dynamo-Orlando City 4-0
San Jose Earthquakes-Portland Timbers 3-0
Minnesota-Sporting Kansas Ciry 2-0

Da sam igrao kladionicu, valjda bi sve obrnuto
Nitko od ovih jačih gola nije zabio.

U ovoj ligi nema pravila.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 23:09   #2989
Na Philu sam odigrao keca pa ni sam ne znam zašto sklonio taj par.

Na San Jo se ne isplati staviti ni kunu, retardirana skupina igrača. Minnesota se diže, Houston je odličan ove godine - mada, da, 4-0 je šokantan rezultat.


Spartak potvrdio naslov u Rusiji. Benfica na +5 dva kola prije kraja u Portugalu.


U Rumunjskoj kolo prije kraja Viitorul na 41, Dinamo na 39, FCSB na 38 (utakmica manje, sutra kod Astre). U zadnjem kolu, 13.5., Viitorul domaćin Cluju, Dinamo Astri, FCSB Craiovi.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 23:26   #2990
Kiks Plzena u Češkoj, Slavija je opet na prvom mjestu s dva boda viška tri tekme prije kraja. Obje ekipe do kraja imaju dvije domaće i jednu gostujuću, ne igraju međusobno, nitko ne igra protiv Sparte tako da je svaki gubitak bodova koban.

Rijeka trenutno druga ispod crte u kvalama za LP (3. pretkolo), teorija ih još nije napustila budući da Partizan i APOEL još nisu osigurali naslove u svojim prvenstvima. No iza njih je također kirvaj, u Rumunjskoj se tri momčadi bore za naslov(FCSB bi prestigla Rijeku) dok su u Poljskoj prva četiri u jednom bodu (samo Legia ima bolji koef.).
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 01:01   #2991
Kakva glupost Besiktasa.

Imali su do 94. minute doma 1-0 protiv Fenerbahcea i 2 igrača više (crvene dobili Souza i Skrtel), a u zadnjim sekundama primili gol za 1-1. I to kako glupi gol, autogol gdje je golman išao na loptu, ali ga je vlastiti igrač prevario i zabio si glavom.

Malo su ovime zakomplicirali borbu za naslov, prvo je u petak glavni konkurent Basaksehir dobio u 90. minuti protiv Antalye, a danas oni kiksali. Ovako je Besiktas na 65, a Basaksehir na 63 4 kola prije kraja. No Besiktas ipak ima lakši raspored do kraja.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 12:16   #2992
Feyenoord ce popusit titulu,nije da nismo najavljivali

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 15:04   #2993
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
Tudor dao ostavku.
Ali je nisu prihvatili u klubu. To jest, predsjednik je odbio. Evo bas citam, veli lik da se okrenuli igraci protiv njega i da je inicijator svega Bruma

No jebena situacija, jedno 5-6 igraca je prozvo sada iz prvih 11, a predsjednik mu neda da ode. Hahah, da mi je vidjeti danasnji trening
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 16:27   #2994
Tudor

Mogao je završiti sezonu u prethodnom klubu gdje mu je dobro išlo, a ne srljati usred sezone u potonuli Galatasaray.
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 18:13   #2995
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Moguća je velika kuhinja u zadnjem kolu u kojoj bi Saudijci, nauštrb gubljenja prednosti domaćeg terena u osmini finala, izbacili Persepolis. Sutra ćemo biti pametniji.
Ipak Al Hilal vodi na poluvremenu. Katarani će vjerojatno morati okrenuti ako žele u drugi krug, jer Persepolis vodi.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 18:39   #2996
Čitam danas na Nogometnim ikonama da je Štico ovaj svoj klub "uveo iz prve u drugu ligu"

Štico zna znanje
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 20:02   #2997
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Ipak Al Hilal vodi na poluvremenu. Katarani će vjerojatno morati okrenuti ako žele u drugi krug, jer Persepolis vodi.
Ne pitaj, urušava mi se kladionički svijet.

Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Čitam danas na Nogometnim ikonama da je Štico ovaj svoj klub "uveo iz prve u drugu ligu"

Štico zna znanje



http://canpl.ca/article/a-new-era-in...-soccer-begins starta profesionalna liga u Kanadi!
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 22:50   #2998
Jel netko popratio ovaj cirkus u Indiji?

http://www.goal.com/en-india/news/13...dwide-protests
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:06   #2999
E da, valja napomenuti kako se u Turskoj Başakşehir približio Bešiktašu na samo 2 boda, 4 kola do kraja. Uz to, imaju bolju gol razliku te su bolji u međusobnim susretima.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:19   #3000
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Jel netko popratio ovaj cirkus u Indiji?

http://www.goal.com/en-india/news/13...dwide-protests


Mogli su jasno postaviti zahtjeve za franšiznu ligu i vozi, miško, ne ovako, birati klubove, rutinski zaobići prvaka.

Volio bih vidjeti kako bi te ekipe, sastavljene od Indijaca i isluženih legionara, prošle u azijskim natjecanjima.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:14.