Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2015., 17:15   #21
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Tesko je ne primjetiti da te na ATP Touru odusevljava stanje od kojeg ti se na WTA .

#saynotodvostrukistandardi
Sa čim to uopće ima veze?zašto bi to bilo nešto vrjedno primječivanja?Cura prati i komentira ono što joj je interesanto a ono što nije ne prati ili prati manje.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 17:36   #22
A gle, bitno je biti primjećen...
I have always talking that
__________________
Living Is A Problem Because Everything Dies.
foo_fighter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 17:39   #23
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Sa čim to uopće ima veze?zašto bi to bilo nešto vrjedno primječivanja?Cura prati i komentira ono što joj je interesanto a ono što nije ne prati ili prati manje.
A s cim tvoj komentar ima veze? Sta tebe briga sta je meni interesantno i vrijedno primjecivanja?
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 17:42   #24
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
A s cim tvoj komentar ima veze? Sta tebe briga sta je meni interesantno i vrijedno primjecivanja?

Nije me briga ali imam pravo komentirati komentare
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 17:48   #25
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post

Nije me briga ali imam pravo komentirati komentare
Dozvoli i meni isto pravo. Fala.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 17:52   #26
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Dozvoli i meni isto pravo. Fala.
Apsolutno
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 18:09   #27
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Sa čim to uopće ima veze?zašto bi to bilo nešto vrjedno primječivanja?Cura prati i komentira ono što joj je interesanto a ono što nije ne prati ili prati manje.
Upravo tako.
Jocuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 23:08   #28
Question

Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Tesko je ne primjetiti da te na ATP Touru odusevljava stanje od kojeg ti se na WTA .

#saynotodvostrukistandardi


Uopce ne kuzim po kojem rezonu ce se kvaliteta WTA poboljsati ako Serenina dominacija oslabi dovoljno da Sharapova npr. osvoji jos koji GS...hoce li se i kvaliteta ATP tenisa popraviti ako Novakova dominacija dovoljno padne da Murray dobije priliku osvojiti jos koji GS?

I ne kuzim po cemu je realnije ocekivati da Maria osvoji umjesto Serene negoli Rafa ili Roger umjesto Novaka...
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 23:15   #29
Maria nije stara kao Fed, nije prosao peak karijere kao kod Rafe, dobila je sve relevantne igracice s kojim je igrala (osim Serene) ove godine za razliku od Rafe (uz pauzu na ljeto od 11-ak tjedana) , Djokovic je zdraviji i mladji od Serene.
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 23:55   #30
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Maria nije stara kao Fed, nije prosao peak karijere kao kod Rafe, dobila je sve relevantne igracice s kojim je igrala (osim Serene) ove godine za razliku od Rafe (uz pauzu na ljeto od 11-ak tjedana) , Djokovic je zdraviji i mladji od Serene.
Marijin peak je prosao s operacijom ramena. Nije za zeljezo ali tesko da su najbolji dani tek pred njom.

I Serena je dominira onako kako Dokovic nikad nije ni Rafu ni Rogera.

Na stranu sve to, osnovna je poanta bila da je u najmanju ruku neobicno reci da WTA ne valja zbog Serenine dominacije, dok ATP valja unatoc Novakovoj.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 00:06   #31
Quote:
Marijin peak je prosao s operacijom ramena.
Vjerojatno si u pravu, ne mogu odrediti Peakpovu, ali njena trenutna igra nije losa i realno je druga najbolja u svijetu (vec par sezona za redom) ... dok Rafa nije sjena starog Rafe, niti na razini onog iz 2013. recimo.

Serena naravno siluje Sharapovu, Fed - Nole 6-7 u zadnje dvije sezone ... ALI ... Serena moze izgubiti puno lakse od neke druge igracice nego sto to moze Djokovic od nekog drugog igraca (osim Feda).

Meni ne smeta Serenina dominacija, iako sam Zirkatard 11g ... mozda jer je na WTA to opustenije sve, i nema toliko hejta i besmislenih rasprava kao na ATP-u.

Quote:
osnovna je poanta bila da je u najmanju ruku neobicno reci da WTA ne valja zbog Serenine dominacije, dok ATP valja unatoc Novakovoj.
+

Jocuska rasist.
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 00:14   #32
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Na stranu sve to, osnovna je poanta bila da je u najmanju ruku neobicno reci da WTA ne valja zbog Serenine dominacije, dok ATP valja unatoc Novakovoj.
Ne unatoc, vec zbog.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 00:17   #33
-Martic osvaja Bol
-Halep bez slama
-Mugu RG osvaja
-Ivanovic gubi na slamovima od kval.-ica , kao i inače
-Hibino top 40
-Kasatkina RG ČF
-Peng se vraća, USO ČF
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 00:51   #34
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Vjerojatno si u pravu, ne mogu odrediti Peakpovu, ali njena trenutna igra nije losa i realno je druga najbolja u svijetu (vec par sezona za redom) ... dok Rafa nije sjena starog Rafe, niti na razini onog iz 2013. recimo.
Ne mislim ja uopce da joj je igra lose, naprotiv, dosta je i napredovala posljednjih godina u odredenim aspektima igre. Ali servis joj je u najbolju ruku nestabilan. Ne njenom krivnjom, i utoliko teze po nju....

Doduse, da budem fer, nisam ni ja nepogresivi odreditelj Peakapove - eto, recimo, nikada nisam vjerovala da ce osvojiti FO, pa me iznenadila (i svaka joj cast na tome).

Uglavnom, ja sam tim Williams, pa sto se mene tice - idemo po Graf i Court.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 22:55   #35
Ne volim se bavit vračerajem,al tek tolko da neureknem:
Novak osvaja sva 4slema
Od svih kombinacija ova ima najveću šansu,zadnji put sam isto gađo i skoro pogodio.
Serena ako zdravlje posluži normalno da će dominirat,jer ona je muško i igra protiv žena.Tehnički nije ništa bolja od konkurencije,jedino ima snažnije udarce što joj omogućva muška građa,možda ona nije rođena kao hemafrodit kao što se priča,ali oblik lubanje,biceps,vrat,struk,čisti muški.Ženski tenis će kad ona ode past za 1-2levela ako se nepojavi nova takva muškarača što će se teško dogodit,jer se vjerojatno radi o velikoj rijetkosti,nekom kromosonskom poremećaju.
Zlatko99 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 26.11.2015., 23:30   #36
Quote:
Zlatko99 kaže: Pogledaj post
Serena ako zdravlje posluži normalno da će dominirat,jer ona je muško i igra protiv žena.Tehnički nije ništa bolja od konkurencije,jedino ima snažnije udarce što joj omogućva muška građa,možda ona nije rođena kao hemafrodit kao što se priča,ali oblik lubanje,biceps,vrat,struk,čisti muški.Ženski tenis će kad ona ode past za 1-2levela ako se nepojavi nova takva muškarača što će se teško dogodit,jer se vjerojatno radi o velikoj rijetkosti,nekom kromosonskom poremećaju.
Što reći, koju posluku porati na ovo.

Je, Serena baš ima mušku građu, skroz. Vidi npr. Đokovića, Federera, Rafu i onda ih usporedi sa Serenom. Kad ih gledaš s leđa, isti.


Niti je jedina među ženama tako građena, a niti je uopće muški građena. To što ima snažne udarce joj je prednost, ali ne mogu vjerovati da stvarno misliš da jedino zbog toga pobjeđuje. Ima i drugih tenisačica koje snažno udaraju, a nijedna joj po rezultatima nije ni blizu.

Jel tvoj ljubljeni Novak tehnički bolji od konkurencije ili i on ima kromosomski poremećaj?

I tko priča da je ona rođena kao hermafrodit, dežurni teoretičari zavjere koji isto tako pričaju da je Đoković prodao Wimbledon Andyju i da se celi svet urotio protiv Srbije i Novaka?

Ti si se napričao gluposti na ovom PDF-u, ali stvarno nisam mislila da si sposoban ovakvu glupost izreći.

lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 00:03   #37
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
Što reći, koju posluku porati na ovo.

Je, Serena baš ima mušku građu, skroz. Vidi npr. Đokovića, Federera, Rafu i onda ih usporedi sa Serenom. Kad ih gledaš s leđa, isti.


Niti je jedina među ženama tako građena, a niti je uopće muški građena. To što ima snažne udarce joj je prednost, ali ne mogu vjerovati da stvarno misliš da jedino zbog toga pobjeđuje. Ima i drugih tenisačica koje snažno udaraju, a nijedna joj po rezultatima nije ni blizu.

Jel tvoj ljubljeni Novak tehnički bolji od konkurencije ili i on ima kromosomski poremećaj?

I tko priča da je ona rođena kao hermafrodit, dežurni teoretičari zavjere koji isto tako pričaju da je Đoković prodao Wimbledon Andyju i da se celi svet urotio protiv Srbije i Novaka?

Ti si se napričao gluposti na ovom PDF-u, ali stvarno nisam mislila da si sposoban ovakvu glupost izreći.

Nije glupost i vrlo je rijetka takva građa kod žena.
U ovom filmu optužba je prejaka,ali usporedbe građe su sasvim na mjestu. https://www.youtube.com/watch?v=XwrP...o&spfreload=10
Serena da ima za 15-20km/h slabije udarce,kao tipična top tenisačica,vjerujem da bi pala debelo ispod top20.
Sabine Lisicki ima službeno najbrži jedan ženski servis na svijetu,ali joj je prosjećan servis puno slabiji od Sereninog.Serena da oče mogla bi bez problema skinut debelo i lako taj rekord od Lisicki,samo bi dosta riskirala na preciznosti .Isto ko što Novak može opalit 240km/h,ali to neradi jer se gubi na preciznosti.Osim toga njen forehand je uvjerljivo najbržii u ženskom tenisu ikad.
Zlatko99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 00:19   #38
OMG, bolestine.
Imal pilota u avionu?
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 09:13   #39
Držite se teme. Hvala.
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 10:29   #40
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post

Serena naravno siluje Sharapovu, Fed - Nole 6-7 u zadnje dvije sezone ... ALI ... Serena moze izgubiti puno lakse od neke druge igracice nego sto to moze Djokovic od nekog drugog igraca (osim Feda).
S ovim se mogu složiti u onom delu koji se odnosi na ATP. U 2016.Fed će sve teže dobijati Đokovića,a možda ga iznenadi još poneko iz top 10. O delu tvog posta koji se odnosi na ženski tenis ne mogu polemisati jer, kao što rekoh u jednom od prethodnih postova, ne pratim pasionirano WTA:
Quote:
Jocuska kaže: Pogledaj post
WTA ne gledam zbog nekvalitetne igre. Ne pratim ni Anu i Jelenu.
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Meni ne smeta Serenina dominacija, iako sam Zirkatard 11g ... mozda jer je na WTA to opustenije sve, i nema toliko hejta i besmislenih rasprava kao na ATP-u.
I ovo ću ti verovati na reč, jer ne pratim čak ni rasprave o WTA.

Quote:
Greco kaže: Pogledaj post

Jocuska rasist.
Greco, dragi, ovo je neslana šala u pokušaju ?
Jocuska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.