Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2016., 14:36   #1
Fed Cup 2016.

Majoli pozvala Vekic, Martic,Jurak i Konjuh #partytime

Discuss
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 05.01.2016., 21:59   #2
Vekić izgleda solidno,Konjuh je prvi reket,Jurak je za parove,Fett je u formi...Martić je nesposobnost u hodajućem obliku.Ne znam šta će ona tu
Zbornaja is offline  
Old 05.01.2016., 22:31   #3
Treba sacekati kraj AO-a da vidimo kako tko igra... ali po meni je bolje uvijek 2 singl i 2 doubles, nego 3 singl igracice (moze i Konjuh parove, ali zasto da igra dva puta na dan i Fett samo pljesce na klupi)

Po meni bi se mogli rijesiti Jurakice, osobno mislim da je Martic, Konjuh i Lucic bolje igracice od nje u parovima.
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 05.01.2016., 23:06   #4
Meni je isto višak Jurak. Umjesto nje Fett. Konjuh/Martić parovi
Lucic vjv ne zeli
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 09.01.2016., 16:37   #5
Fed Cup 2016.

Teška grupa za Hrvatsku, protivnici su nam Turska, Estonija i Izrael. Prvo mjesto vodi u finale gdje se pobjednik ove grupe križa s pobjednikom grupe A (Švedska, Ukrajina, Portugal). Zadnje mjesto u grupi vodi u razigravanje za ostanak.

Igramo protiv tri solidne ekipie, Izrael (Glushko, Peer, Pushkarevsky, Krolitzky) smo susretali u više navrata, prosle godine ih dobili 3-0. Glushko i Peer nisu top 100, Peer je nekada bila ime u svijetu tenisa, sada je ispodprosječna igračica, a ove druge dvije su tu da popune broj. To bi trebali dobit. Estoniju predvode Kontaveit i Kanepi, i tu ćemo vjerojatno već imati problema. Turska je prijavila Buyukakcay, Eraydin, Solyu i Ozgen. Nitko od njih nije anonimus, ali su prva i treća ipak razina više. No, oni bi za razliku od Izraela i Estonije mogli nešto i rotirati, i u tome je njihova prednost.

Križamo se s grupom A, tamo su Ukrajinke velike favoritkinje i ja ih osobno smatram prvim pickom za prolaz dalje s ove strane ždrijeba. U rosteru su Svitolina, Tsurenko, Bondarenko i Savchuk. Prve dvije u top 35, Bondarenko 89., a Savchuk je tu vjerojatno za parove.
Luyindula is offline  
Old 21.01.2016., 23:15   #6
Vekic ima prijavljen Challenger u Australij 75k (druga nositeljica iza Gavrilova, jedine top 100 igracice) ... mislim da bi za sve bilo najbolje da Donna ostane u Melbournu podrzati Stanka, pa onda na Challenger, a u reprezentaciju se pozove Jana Fett
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 28.01.2016., 15:34   #7
Svitolina otkazala FC zbog zdravstvenih problema, eto nam prilike ako se probijemo kroz skupinu
Luyindula is offline  
Old 29.01.2016., 13:47   #8
Fed cup je zastarjeli naziv.

Mogli bi ga sad nazvati Djok cup
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 30.01.2016., 16:47   #9
Vekić out, igra challenger, Tena Lukas in. Kod Estonije se ozlijedila Kanepi, tako da se našim curama stvarno otvara prostor, čak i u ovom sastavu.
Luyindula is offline  
Old 01.02.2016., 11:48   #10
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Vekić out, igra challenger,
wot?
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 01.02.2016., 12:26   #11
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
wot?
CT:
Quote:
Donna Vekic otkazala je nastup za Fed Cup sljedeci tjedan, izabrala je nastup na Challengeru u Australiji, a kao zamjenu Iva Majoli pozvala je Tenu Lukas (272).
Potvrđeno je i na stranicama FC-a. BTW. sve su nam manje šanse, od nastupa je odustala i Petra Martić, umjesto nje je pozvana Silvia Njirić (427.). Ne znam zašto nema Fett. Sada je sve na Aninim leđima, morat će dobijati singlove i nadati se da osvajamo bod u parovima.
Luyindula is offline  
Old 01.02.2016., 12:43   #12
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Potvrđeno je i na stranicama FC-a. BTW. sve su nam manje šanse, od nastupa je odustala i Petra Martić, umjesto nje je pozvana Silvia Njirić (427.). Ne znam zašto nema Fett. Sada je sve na Aninim leđima, morat će dobijati singlove i nadati se da osvajamo bod u parovima.
Bez Martić, Vekić i Fett cilj je izboriti ostanak u grupi. Igra se četiri dana zaredom i nije fer tražiti od Konjuh da svaki dan donosi po 2 boda.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 01.02.2016., 19:10   #13
Malo sam popricao s bestie Lukas ... uglavnom Fett je opet malo ozljedjena (vec duze vrijeme vuce neku X ozljedicu, pa nakon AO-a pametnije je da to rijesi), Lucic se vjerojatno (s pravom) ljuti na Majoli (koja treba dobiti otkaz) ... kada je MLB otkazala FC radi ozljede ova je otisla kmecat novinama kako ju je MLB izdala, a Vekic umjesto repke odabrala Challenger, ni rijeci radi toga.

Sa Martic ne znam sta je, ostavila mi seen S njom (i otkazima Kanepi i Svitoline) bi imali dobre sanse za proci dalje, ovako imamo minimalne sanse, cak i da Konjuh nije u ovakvoj formi kakvoj je.
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 02.02.2016., 14:27   #14
Pa, s odlaskom Martić nam šanse rastu.. da je ostala, imali bi stalno upisan njen poraz..ovako, neka druga se bar bori za pobjedu..

__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Old 02.02.2016., 18:55   #15
Otvaramo protiv Estonije sutra, prekosutra s Turskom, nakon toga Izrael. 6. veljače bi igrali eventualni susret za promociju/ostanak. Estonija je nakon odustajanja Kanepi ostala na samo jednoj ozbiljnoj tenisačici - Kontaveit. Osim nje, tu su još Gorlats (izvan top 1000, 98. godište) i Nuudi (bez renkinga). Izgleda da zamjenu za Kanepi nisu ni zvali. Ovo moramo dobit, Estonke su sada najizglednije kandidatkinje za ispadanje.
Luyindula is offline  
Old 03.02.2016., 04:29   #16
Dva su moguća razloga otkazivanja Vekić. Prvi i više vjerojatan je da je otkazala da bi duže mogla biti sa Stanom u Australiji. Drugi manje vjerojatan je da je otkazala zbog mogućih razmirica sa Majoli jer znamo da joj je nedavno otkazala suradnju kao trenerici. Kako bilo, mislim da nije lijepo otkazati nastup za reprezentaciju da bi igrao na nekom tamo challengeru, pogotovo kad se zna da se repka okuplja samo jednom godišnje. Znam da je ona već neko vrijeme van forme, ali mislim da nam je mogla priskrbit koju pobjedu u Fc-u jer ima tu dosta igračica koje su na njezinom levelu. Doduše kada je ona u pitanju sve je moguće. Ovako će sav teret biti na Konjuh i biti će vrlo teško nešto napraviti ove godine. I btw zašto Majoli ne zove Lučić? U svakom slučaju - Sretno cure!
mathie is offline  
Old 03.02.2016., 10:49   #17
Ovdje se može pratiti livescore

http://fedcup.tennis-live-scores.com/scoreboard.html

Cure igraju u popodnevnom terminu.

Vidim da je u azijskom sestrinskom dvoboju Tajvan pobijedio Kinu
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 03.02.2016., 16:27   #18
Dosadni ste više s mirjanom, kad je zadnji puta kao pristala igrat za hrvatsku tražila je avionsku kartu iz amerike za sebe, ali i za svoju sestru i time je zatvorila vrata reprezentacije.
jpm is offline  
Old 03.02.2016., 16:37   #19
Tena Lukas(CRO)-Valeria Gorlats(EST) 6-2,3-6,6-1

1-0
blackkeys18 is offline  
Old 03.02.2016., 17:45   #20
Konjuh - Kontaveit 64 36
volume3d is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:48.